4
1
6
90'

Sobiech wyszedł sam na sam z bramkarzem po podaniu Makowskiego. Napastnik strzeliił koszmarnie. Piłkę obronił bramkarz.

11
6
5
5
26
89'

Paixao dogrywał piłkę w pole karne do Maka, tam jednak był czujny Mygas.

2
2
7
6
8
88'

Faulowany Łukasik, Lechia zyskuje kolejne sekundy.

13
6
3
86'

Kontratak Zagłębia, Nowak nie zdołał jednak oddać strzału.

11
6
3
3
85'

Kolejny raz piłka w bramce Zagłębia i znów spalony! Tym razem Augustyn nawet nie protestował. Klarowna sytuacja.

6
3
4
8
9
83'
85'

Ładna akcja Lechii Gdańsk. Kąśliwy strzał Maka obronił bramkarz

14
2
4
4
8
82'

Do bramki Zagłębia strzelił Sobeich, po asyście Kubickiego. Kubicki prowadził piłkę i nikt go nie atakował. Wydawało się, że musi podać ją Makowskiemu, jednak wybrał Sobiecha. Sędzia po wideoweryfikacji dopatrzył się spalonego.

68
38
11
10
45
80'

Pawłowski upadł w polu karnym po tym, jak zderzył się z Nalepą. Sędzia pozostał niewzruszony.

11
7
3
2
7
79'

Z 17. metra strzelał Żarko Udovicić. Obronił Kuciak.

22
10
5
7
13
78'

Lechia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Joao Nunes.

5
3
1
1
2
76'

Na trybunach zaledwie 2 624 widzów.

4
10
4
6
7
75'

Co tu się dzieje! Czwarta poprzeczka w meczu, druga Lechii! Tym razem po zespołowej akcji i podaniu Paixao, w poprzeczkę trafił Jarosław Kubicki.

14
9
6
19
74'

Po rzucie rożnym sami sobie przeszkodzili piłkarze Zagłębia. Kolejna zmarnowana szansa.

11
10
1
3
5
73'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Michał Mak.

10
6
5
9
7
70'

Ale pech Zagłębia! Doskonały, soczysty strzał Mateusza Możdżenia z dystansu. Piłka uderzyła w poprzeczkę!

16
20
6
10
19
70'

Mygas niebezpiecznie podał piłkę do własnego bramkarza. Ten jednak zorientował się w sytuacji i złapał piłkę.

2
3
1
2
5
66'

Piłkę wrzucał Łukasik, pewnie wybili ją obrońcy Zagłębia. Mogła być z tego jeszcze kontra, ale nie zorientował się w sytuacji Udovicić.

3
3
4
4
10
63'
63'

Kuciak bezproblemowo złapał piłkę po wrzutce jednego z piłkarzy Zagłębia.

10
5
1
4
5
61'

Zagłębie podaje sobie piłkę, jednak piłkarze z Sosnowca nie mają pomysłu jak przeprowadzić ją pod bramkę Lechii.

4
7
1
2
1
59'

To mógł być drugi gol Lechii! Głową strzelał Flavio Paixao, piłkę nie bez problemów złapał Lukas Hrosso.

6
1
2
7
11
59'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Artur Sobiech.

58'

Piękna akcja Zagłębia! Udovicić przebiegł kilkadziesiąt metrów, po wrzutce Serba minimalnie chybił Pawłowski!

5
4
1
2
56'

Pawłowski strzelał z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką Kuciaka.

11
6
56'

Zagłębie nie schodzi z połowy Lechii, jednak nic z tego nie wynika.

5
2
2
1
4
51'

Mygas ładnie przyjął piłkę, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, złożył się do strzału i koszmarnie chybił. Od bramki Kuciak.

11
10
1
2
3
50'

Zablokowane strzały Paixao i Michalaka. Poprawiał Makowski, jednak nie trafił czysto w piłkę. Od bramki Zagłębie.

4
3
1
8
50'

Indywidualna akcja Milewskiego, który skupił się bardziej na biegu niż na dograniu piłki. Pewnie złapał ją Kuciak.

6
4
2
2
2
49'

Portugalczyk może grać dalej.

9
4
1
1
2
49'

Chwila przerwy dla Flavio Paixao, który został ostro potraktowany przez Gressaka.

1
2
2
1
6
48'

Iwaniszwili wrzucał piłkę w pole karne. Doskonale w bramce czujny Kuciak.

5
2
1
1
1
47'

Po wrzutce z rzutu rożnego, w poprzeczkę trafił Jakub Arak! Mogło być po meczu!

17
7
7
3
9
46'

Arak dograł doskonale piłkę do Paixao, ten jednak był zbyt mało zdecydowany. Rzut rożny dla Lechii.

5
3
3
2
2
czas Druga połowa
45+5'

Dośrodkowanie Paixao złapał Hrosso.

4
1
1
2
3
45+4'

Michalak mógł pójść sam na sam z obrońcą, jednak wrzucił piłkę do nikogo. Stracona szansa Lechii.

1
1
2
2
6
45+3'

Nieproozumienie Łukasika podczas wymiany podań z Paixao. Od bramki zagłębie.

1
1
2
1
1
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 4 minuty.

4
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Gressak. Sfaulował wychodzącego z kontrą Michalaka.

Zagłębie Sosnowiec
2
1
1
1
4
44'

Wznawiamy grę, choć Kuciak nie jest w stanie wyprowadzić piłki.

1
1
4
5
8
43'

Przy wybiciu piłki Kuciaka, bezpardonowo wbiegł w jego nogę Mateusz Możdżeń. Słowacki bramkarz Lechii zwija się z bólu. Przerwa w grze.

2
1
2
7
15
42'

To była stuprocentowa sytuacja! Po wysokim koźle z metra stoą strzelał Pawłowski, piłka przeleciała nad poprzeczką!

10
7
4
3
9
41'

Szymon Pawłowski wywalczył rzut rożny po ograniu Tomasza Makowskiego.

1
2
1
6
40'

Dłufa ofensywna akcja Zagłębia. Karol Fila w najważniejszym momencie przyblokował Patrika Mraza. Od bramki Dusan Kuciak.

5
2
1
3
38'

Lukas Haralsin zatańczył z piłką, podał do tyłu do Flavio Paixao, ten oddał ją Danielowi Łukasikowi. Zdobywca pierwszego gola nie strzelił jednak celnie na bramkę Zagłębia.

5
3
8
5
9
35'

Celnie strzelił Tomasz Makowski, piłkę obronił Hrosso.

6
3
4
35'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Michalak. Czujnie w obronie piłkarze Zagłębia.

2
1
1
1
6
34'

To mógł być gol! Świetna akcja Flavio Paixao z Lukasem Haraslinem. Słowak strzelił z ostrego kąta, na rzut rożny wybił doskonale ustawiony Hrosso!

12
2
4
5
31'

Haraslin zwija się z bólu po tym, jak został pchnięty przez Cichockiego. Słowak może jednak kontynuować grę.

1
4
1
3
29'

Z rzutu wolnego wrzucał Możdżeń, piłka trafiła w jednego z gdańszczan.

6
1
4
1
6
28'

Dośrodkowywał Michalak, jednak Arak sfaulował Polczaka. Piłka dla Zagłębia.

2
1
2
1
6
26'

Momentami mecz przypomina spotkanie koszykówki lub piłki ręcznej. Piłkarze bardzo szybko opuszczają środkową część boiska i co chwila akcja toczy się raz pod jedną, innym razem pod drugą bramką. Mocno pachnie tu kolejnymi golami.

4
1
1
25'

Michalak zatańczył pod polem karnym rywala, jednak przewrócił się po kontakcie z rywalem. O faulu nie było mowy.

1
2
1
2
5
23'

A teraz akcja Lechii! Michalak po rajdzie lewą stroną wykorzystał niepewne ruchy rywali. Podał piłkę do Łukasika, którego strzał obronił Hrosso.

12
7
2
1
6
21'

Po wrzurce Możdżenia, Polczak trafił w poprzeczkę!

11
11
6
6
11
20'

Kolejna, dynamiczna akcja Haraslina. Podał piłkę przed pole karne do Paixao, który trafił wprost w Cichockiego.

2
4
4
20'

Z rzutu rożnego Haraslin, piłkę jednak wybili sosnowiczanie.

3
3
19'

Wrzucał Michalak, Polczak ubiegł Paixao.

1
1
3
4
19'

Tym razem akcja Pawłowskiego, który nie strzelił celnie na bramkę Kuciaka.

7
1
1
4
18'

Paixao z Arakiem rozegrali piłkę w polu karnym rywala. Strzał Portugalczyka tym razem niecelny.

6
3
3
4
5
17'

Strzelał Szymon Pawłowski, piłkę zablokował Michał Nalepa.

5
3
1
1
16'

Dośrodkowywał Mraz, bliski dojścia do piłki był Giorgi Iwaniszwili. Gruzin minął się jednak z futbolówką.

3
2
1
1
3
15'

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Kubicki będzie mógł grać dalej.

4
1
1
1
14'

Uraz łokcia Jarosława Kubickiego po upadku na murawę. To może być bolesne.

4
2
2
4
13'

To mógł być gol! Z piątego metra chybił Giorgos Mygas, który miał na plecach Filę. Obrońca Lechii nie pozwolił mu na celny strzał.

18
11
2
4
15
12'

Z rzutu rożnego udovicić, strzelał Polczak, ale Kuciak obronił delikatnie lecącą piłkę. Kolejny korner dla Zagłębia.

2
1
5
12'

Indywidualna akcja Iwaniszwiliego. Na rzut rożny piłkę wybił Augustyn.

3
2
11'

Strzał z dystansu oddał Możdżeń. Od bramki Kuciak.

4
3
2
2
10'

Po strzelonej bramce Lechia się cofnęła. Zagłębie usiłuje coś zdziałać, jednak czy sosnowiczanom się to uda?

2
3
5
1
8'

Gol! Strzelił Daniel Łukasik. Cudowna bramka Daniela Łukasika, który idealnie przymierzył i trafił w samo okienko!

94
49
16
15
30
6'

Boleśnie falowany Flavio Paixao przy strzale przez Cichockiego. Lechia będzie miała szansę na gola z rzutu wolnego.

2
2
2
2
4
5'

Arak próbował podania do Haraslina, piłka w rękach bramkarza.

1
1
1
1
3
4'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak. Sfaulował Haraslina, który wychodził do kontry. To ósma żółta kartka Polczaka, który będzie pauzował w kolejnym meczu.

2
5
1
2'