Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
30 mar 2019 18:00
90+3'

Słowik wyszedł z bramki i próbował z tego skorzystać Marić. Posłał jednak piłkę wysoko nad poprzeczką.

11
10
2
2
3
90+2'
90+1'

Pikę do bramki posłał Musonda. Był jednak na spalonym!

7
2
6
15
13
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

5
2
4
3
4
89'
88'

Gol! Strzelił Igors Tarasovs. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

Mączyński wrzucał z rzutu wolnego, Tarasovs tuż po wejściu na boisko strzelił drugą bramkę - głową.

47
31
9
13
14
86'
85'

Po wrzutce w pole karne Mączyńskiego, piłkę wybili gdynianie.

8
6
9
5
7
84'

Przeciągnięte dośrodkowanie Śląska. Piłka dla Steiborsa.

8
4
6
2
5
82'

Śląsk zyskuje kolejne minuty. Vejinović sfaulował Mączyńskiego w ataku.

11
6
2
2
6
79'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Pich. Za faul na Janocie.

Śląsk Wrocław
10
6
5
5
15
78'
77'

Rzut rożny dla Arki. Piłkę wybili wrocławianie.

11
3
3
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

9
5
3
5
15
76'

Na trybunach 9 021 widzów.

16
6
5
1
3
75'

Kolejna indywidualna akcja Damiana Gąski, który jest jedną z najbardziej pozytywnych postaci tego spotkania. Zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak tym razem minimalnie chybił.

6
4
2
1
4
74'

Janota podawał piłkę w pole kare do Siemaszki. Ten strzelał głową, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką.

11
4
2
3
72'

Janota strzelał, jednak został zablokowany przez jednego z piłkarzy Śląska.

12
5
1
3
5
69'

Na spalonym jeden z piłkarzy Śląska.

6
4
6
10
10
68'

Siemaszko strzelał z woleja. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

10
3
3
2
9
68'

Hołownia wybił piłkę na rzut rożny. Arka zaczyna się spieszyć.

7
4
6
2
2
66'
8
5
2
1
1
66'
62'

Stracona szansa Arki. Od bramki Słowik.

12
7
2
3
6
61'

Nalepa wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Gdynianie stworzyli zamieszanie i mają drugi korner.

4
2
1
1
4
60'

Gol! Strzelił Jakub Łabojko.

Łabojko po rzucie rożnym doszedł do piłki. Zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka zeszła mu na tyle, że trafił do bramki. Wyszedł z tego piękny gol! Steinbors zaskoczony totalnie!

1
58'

Janota wrzucił piłkę do Kolewa. Mamy celny strzał Arki, co jest swego rodzaju osiągnięciem w tym meczu dla tej drużyny! Mimo wszystko był on zdecydowanie za słaby, by zaskoczyć Jakuba Słowika.

9
2
4
56'

Miękko dośrodkowywał Nalepa. Sędzia przerwał jednak grę, Maghoma sfaulował Cotrę.

2
2
5
3
4
54'

Sztab medyczny Arki pokazuje, że Steinbors może grać dalej. Robak podszedł do Łotysza i go przeprosił.

16
6
1
2
53'

Łotewski bramkarz potrzebuje pomocy medycznej, gdyż był niechcąco kopnięty przez Robaka w głowę.

1
1
2
7
10
52'

Co za błąd Maricia! Robak momentalnie doszedł do piłki, strzelił, ale z poświęceniem obronił Steinbors.

4
2
4
3
3
51'

Tym razem dogrywał Michał Nalepa. Akcję próbował zamknąć Adam Deja, jednak było już za późno, by cokolwiek z tego wyciągnąć.

1
3
1
51'

Rzut rożny Janoty. Piłka przeleciała na drugą stronę boiska. Kolejny korner.

4
3
1
2
2
48'

Bardzo długa akcja Śląśka Wrocław. Na koniec niecelnie strzelał Łabojko, minimalnie niecelnie.

5
3
2
1
3
46'

Janota wrzucał piłkę w pole karne. Kolew nie zachował się jednak w polu karnym jak rasowy napastnik. od bramki Słowik.

3
1
1
2
3
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gdyni?
czas Druga połowa
45+6'

Po rzucie rożnym faul Arki w ataku.

7
5
4
4
4
45+6'

Arbiter zdecydował się nieco naprostować piłkarzy obu drużyn.

1
1
6
2
2
45+6'

Po rzucie rożnym dla Arki zamieszanie i... powtórka, kolejny rzut rożny.

7
5
1
2
4
45+5'

Chyba najlepsza akcja Arki. Jankowski strzelił metr od słupka po rykoszecie. Jeszcze rzut rożny dla Arki.

10
6
4
2
5
45+5'

Dośrodkowywał Michał Nalepa, jednak piłka trafiła prosto pod nogi wrocławian.

6
5
3
5
5
45+2'

Tym razem strzał Gąski zablokował jeden z gdynian.

9
6
6
3
5
45'

Kontuzji doznał Adam Deja. Potrzebował pomocy lekarskiej, jednak będzie mógł kontynuować grę.

4
4
2
5
4
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 6 minut.

6
4
5
1
5
45'

Hołownia dośrodkował piłkę, złapał ja Steinbors.

8
3
1
1
44'

Damian Gąska zdecydował się na strzał zza 30. metra. Piłka przeleciała kilka centymetrów nad poprzeczką! Jedna z najładniejszych akcji w meczu!

11
5
6
5
4
44'

Olczyk dograł piłkę do Kolewa, od którego piłka odbiła się jak od kłody. Zdecydowanie nie można było nazwać tego sklejeniem piłki przy nodze.

4
2
1
2
8
42'

Akcja ofensywna Janoty. Sprytnie powstrzymał go Łabojko i od bramki Słowik.

4
6
2
1
2
39'

Po długiej akcji Śląska, Pich kopnął Vejinovicia w łydkę. Piłka dla Arki.

7
3
3
1
3
36'

Cotra dośrodkowywał piłkę w pole karne. Udanie piąstkował Steinbors.

3
2
5
1
2
35'

Dośrodkowywał Marciniak, jednak nie było tam nikogo. Pewna obrona Słowika.

5
2
1
3
3
34'

No i mieliśmy pierwszy strzał Arki. Po rajdzie Michał Nalepa zdecydował się na strzał, jednak nie trafił nie tylko w światło bramki, ale nawet w światło pola karnego. Od bramki Słowik.

1
5
1
6
1
31'

Ponad pół godziny gry, a na razie mieliśmy do czynienia z tylko jednym celnym strzałem - Krzysztofa Mączyńskiego z rzutu wolnego. Arka nie miała choćby jednej niecelnej próby.

3
2
3
3
4
30'

Strzał Mateusza Hołowni zablokował Christian Maghoma.

5
1
1
1
2
28'

Nalepa wrzucał piłkę w pole karne, jednak na spalonym Jankowski.

3
1
2
1
4
27'

Olczyk wrzucił piłkę w pole karne. Kolejny raz jednak zabrakło mu dokładności.

5
2
2
2
1
25'

Ostra walka w środku boiska. Piłkarsko niewiele się na nim dzieje.

1
2
4
1
23'

Gramy!

10
8
4
3
2
22'

Zbigniew Dobrynin udał się jeszcze na konsultację z Pavelsem Steinborsem.

5
3
3
2
21'

I mimo dymu powoli wracamy do gry. Czyżby kibice Arki chcieli jakieś zakazy na 3 dni przed derbami Trójmiasta?

1
9
6
2
5
19'

Kibice Arki odpalili pirotechnikę. Mecz przerwany.

2
15'

Tym razem rzut rożny Śląska. Ostatecznie piłka wylądowała za boiskiem. Od bramki Steinbors.

5
2
2
2
5
15'

Na nieoczekiwany strzał z dystansu zdecydował się Mączyński. Z trudem wybronił Steinbors.

7
5
5
4
5
14'

Mączyński wrzucił w piłkę w pole karne, tam jednak Golla był odpowiednio asekurowany przez Deję.

3
1
1
2
4
12'

Pich szukał kolegów w polu karnym. Nie zrozumiał się jednak z partnerami, od bramki Steinbors.

6
2
2
2
11'

Arkowcy rozgrywają piłkę na połowie rywala, jednak nie podchodzą pod bramkę Śląska.

4
2
4
1
1
8'

Mączyński z rzutu rożnego, jednak po zamieszaniu piłkę przed pole karne wybili gdynianie.

6
3
2
2
7'

Proste dośrodkowanie Marciniaka w pole karne. Słowik nie miał problemów ze złapaniem piłki.

4
5
1
1
3
7'

Kilkadziesiąt sekund przed ewidentnym faulem w polu karnym Michał Chrapek dotknął piłki ręką przy przyjęciu piłki. Sytuacja cofnięta, nie ma karnego!

10
9
2
3
7
4'

Trwa analiza VAR.

4
4
4
2
13
4'

Rzut karny dla Śląska! Sfaulowany Damian Gąska! Najpierw Gąska minął Maghomę, następne Olczyk spóźnił się z interwencją.

14
10
3
1
12
2'

Pierwsza akcja Arki. Próbował dośrodkowywać Olczyk, jednak zaskoczył tym nie tylko rywali, ale i kolegów z zespołu.