Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
30 mar 2019 20:30
90+2 '

Kolejny rajd Rymaniaka, gracz Korony przewrócił się w okolicach pola karnego. Rację miał sędzia, który nakazał grać dalej.

18
5
5
9
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

15
5
9
5
12
89'

Strzał z ok. 20 metrów Wato Arweladze, po raz kolejny niecelnie.

5
6
5
7
6
87'

Z prawej strony dośrodkował Arweladze, zbyt mocno. Od bramki Burić.

11
7
6
10
7
86'
ZMIANA
11
9
10
7
7
84'

Gra jest rwana, często przerywana przez sędziego. Korona już nie atakuje, teraz to Lech szuka gola.

2
79'

Znowu w roli głównej Rymaniak. Tym razem na spalonym.

12
9
4
9
5
77'

Ten to jest technik... Rymaniak cudem minął rywala, znalazł się z piłką w polu karnym. I niczym orlikowy "wariat" chciał więcej. Zdecydował się na strzał. Piłka jeszcze leci.

35
38
11
7
5
76'

Sprzed pola karnego uderzył Jevtić, piłka spadała, ale bramkę minęła co najmniej o metr.

2
74'

Korona w końcu żwawiej. A Lech? Lech... No właśnie, co robi Lech?

11
10
4
4
4
71'

Mocny strzał Arweladze, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką Buricia.

11
6
4
4
5
70'

Już tylko 20 minut mają piłkarze na zapewnienie nam rozrywki, a sobie kompletu punktów.

1
68'

Forbes do Arweladze. Gruzin uderzył, piłka odchodziła od bramki i nie trafiła w cel.

1
5
67'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

67'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Darko Jevtić.

6
7
3
1
2
67'

Jedno wiemy na pewno. Na niedzielnej mszy świętej pomyślimy o panu młynowym o jego śpiewie, a właściwie "śpiewie".

6
7
4
2
3
65'

Wato Arweladze otrzymał piłkę 16 metrów od bramki, nie zdołał jednak oddać strzału.

10
4
4
1
6
64'

Lech pasywny, Korona aktywniejsza, ale wszystko bez szału.

13
9
6
4
2
62'

Przycisnęła Korona. Strzał Marqueza zablokował Vujadinović.

1
60'

Zgranie piłki do Pućki. Wydawało się, że będzie gol. Futbolówkę ofiarnie zablokował Vujadinović i uratował Lecha!

10
5
3
4
9
59'

Wciąż nikt nie chce ryzykować. Remis zespołom niewiele daje. Obie wkrótce mogą znaleźć się w grupie spadkowej.

10
8
8
5
5
57'

Burić zderzył się z Forbesem. Zawodnicy przez moment zbierali się z murawy. Grę wznowi Lech.

8
7
7
6
7
55'

Problemy z palcem ma Gumny. Trzeba będzie nastawić, a następnie zabezpieczyć dłoń.

2
2
10
9
6
53'

Radut z piłką z lewej strony. W końcu zawodnik Lecha dośrodkował, w boczną siatkę.