Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
29 mar 2019 20:30
90+6'

Dośrodkowanie z rogu, strzał głową Papadopulosa, ale Kuciak po raz kolejny wyśmienicie w bramce Lechii!

14
11
3
4
5
90+3'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Badia, piłka minęła bramkę gospodarzy.

17
5
2
3
7
90+2'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Jakub Arak.

20
7
3
2
3
90+1'

Problemy mieli Kubicki i Makowski. Zawodnicy już pozbierali się z murawy.

7
1
7
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
2
5
2
2
90'

Kontra Lechii, Sobiech sam na sam z Plachem, bramkarz obronił nogą.

6
1
3
5
4
88'

Strzał Konczkowskiego został zablokowany. Piast pod polem karnym Lechii, brakuje jednak celnych uderzeń.

10
5
2
5
4
84'

Mikkel Kirkeskov uderzył z rzutu wolnego, z boku pola karnego. Kuciak był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

9
5
2
2
4
83'

Płaski strzał Papadopulosa, wprost w ręce Kuciaka.

8
4
2
2
6
82'

Piast. Schodzi: Tomasz Jodłowiec. Wchodzi: Gerard Badia.

80'

Coraz mniej czasu ma Piast na powrót do meczu. Lechia nie dopuszcza gości pod własną bramkę.

13
6
4
2
5
77'

Dogranie z rzutu wolnego wybił obrońca.

4
3
5
4
3
76'

Konczkowski został trafiony piłką w rękę. Sędzia podyktował rzut wolny, o co pretensje mieli gracze Piasta.

8
4
4
5
5
75'

Z prawej strony dośrodkował Konczkowski, Papadopulos głową uderzył ponad bramką.

6
2
2
4
4
74'
71'

Piast. Schodzi: Marcin Pietrowski. Wchodzi: Mateusz Mak.

71'

Z dystansy starał się uderzać Sobiech. Nie udał mu się strzał.

6
2
2
2
2
67'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Karol Fila.

5
5
3
4
3
65'

Piast na połowie Lechii, goście nie potrafią zagrozić gospodarzom.

9
3
2
2
3
62'

Po kilku groźnych akcji Piasta, Lechii udało się uspokoić grę. Gospodarze nie dopuszczają gości pod własną bramkę.

11
2
1
1
2
59'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Artur Sobiech.

5
6
1
2
1
58'

Parzyszek do Felixa. Strzał z woleja z dwunastu metrów i piłka ponownie minęła cel. Brakuje skuteczności zawodnikom Piasta.

7
2
2
1
3
57'

Strzał z pięciu metrów Parzyszka instynktownie odbił Kuciak. Poprawka z siedmiu metrów Dziczka była niecelna.

5
2
4
2
3
53'

Parzyszek wycofał do Konczkowskiego, ten płasko uderzył. Słabo i niecelnie.

7
4
3
3
3
52'

Ależ szczęście miała Lechia! Z pola karnego huknął Parzyszek, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i nie wpadła do bramki!

9
7
7
3
8
51'

Akcja Lechii, na spalonym Flavio Paixao.

5
1
3
3
9
50'

Problemy z barkiem ma Kuciak, ale Słowak może kontynuować grę.

6
3
5
5
5
49'

Pierwsza akcja Piasta po zmianie stron, zagrożenia jednak nie było.

3
3
1
1
1
46'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Łukasik, Plach odbił strzał. Po chwili bramkarz wypiąstkował dośrodkowanie.