Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
31 mar 2019 15:30
90+4'

Gole w Szczecinie w niedzielę już raczej nie padną. Już tylko 120 sekund do końca.

11
8
4
19
13
90+2'

17
90+1'

Zagranie do Kowalczyka, zawodnik Pogoni na spalonym.

8
6
3
2
13
90'

Jeszcze 6 minut gry.

12
5
7
3
12
88'

Sprzed pola karnego uderzał Żyro, Sandomierski instynktownie odbił piłkę prawą ręką. Futbolówka zatańczyła przed linią, ale do bramki nie wtoczyła się.

18
7
3
5
10
87'

Pogoń pod polem karnym Jagiellonii. Ofensywną grę gospodarzy ożywił Soufian Benyamina.

1
84'

Jagiellonia nie potrafi poważniej zagrozić Pogoni, to Portowcy wydają się groźniejsi w końcówce spotkania.

13
5
4
10
83'

Z pola karnego mocno uderzył Soufian Benyamina, Sandomierski zdołał odbić piłkę.

15
6
2
4
9
81'

Końcowe minuty spotkania. Żadna z drużyn nie chce zdecydowanie ruszyć na rywala.

1
1
3
7
13
78'

Kelemen dalej grać nie da rady. Będzie konieczna zmiana. To trzecia kontuzja gracza Jagiellonii w niedzielnym meczu.

6
4
4
13
15
76'

Po rzucie rożnym z narożnika pola bramkowego uderzał Soufian Benyamina, tuż ponad poprzeczką.

11
8
3
5
9
74'

Sprzed pola karnego uderzył Novikovas, wysoko ponad poprzeczką.

6
5
1
2
7
72'

Z rzutu wolnego groźnie uderzył Guilherme Sitya, Załuska sparował piłkę na rzut rożny.