Sprzed pola karnego uderzał Furman, trafił w rywala.

5
3
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty, Wisła pod bramką Zagłębia. Gospodarze szukają wyrównującego gola.

5
3
3
2
7
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

KGHM Zagłębie Lubin
3
1
1
2
3
89'
88'
87'

Mares sam na sam z Daehne, strzał z ok. 16 metrówm obok wysunięte bramkarza. Piłka minęła cel!

3
3
3
1
2
86'

Dlaczego Bohar po minęciu bramkarza zaczął symulować? Pytanie dnia!

1
2
5
1
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Damjan Bohar.

3
2
1
3
6
86'

Bohar sam na sam z bramkarzem, padł na murawę i... otrzymał żółtą kartkę za grę aktorską.

6
2
1
3
5
84'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Asystował mu Damjan Bohar. Bardzo źle w bramce zachował się Daehne, który nie przeciął dośrodkowania. Bohar z ostrego kąta nie uderzał, ale wyfocał do Starzyńskiego, który z siedmiu metrów trafił na 0:1!

35
13
9
8
15
83'
82'

Ależ pudło Marazasa! Merebaszwili nie trafił w piłkę, a drugi zawodnik Wisły chciał uderzać wślizgiem. Przestrzelił!

2
2
4
1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Oko.

2
2
1
1
1
79'
78'

Kontra Zagłębia 5 na 4, ale fatalnie rozegrali piłkę gracze Zagłębia.

5
1
2
3
4
76'

Z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Pawłowski. Dobrą okazję zmarnował gracz Zagłębia.

4
1
4
2
2
74'

Daehne wybiegł do boku pola karnego. Tuszyński nie wykorzystał faktu, że bramka była pusta.

2
1
1
1
3
74'

Balić uderzał głową z siedmiu metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
1
72'

Furman dogrywał z rzutu wolnego, piłkę wybił obrońca. Wisła na połowie Zagłębia.

1
2
1
1
69'
67'

Slisz i Bohar znaleźli się w polu karnym. Przeszkadzali sobie i okazja przepadła.

3
3
2
2
3
65'

Zagłębie stara się skontrować Wisłę. Przed momentem na spalony został złapany Tuszyński.

2
3
3
1
5
63'

Głową uderzał Pawłowski, dość daleko od celu.

3
3
1
3
62'

Bohar zdobył gola w sytuacji sam na sam. Sędzia uznał, że był spalony. Dyskusyjna decyzja arbitra. Pan Przybył akcję powinien puścić, a następnie zadzwonić do wozu VAR.

2
2
2
5
3
58'

Po dośrodkowaniu Starzyńskiego z rogu głową niecelnie uderzył Kopacz.

3
4
2
2
6
57'

Po zmianie stron piłkarze w końcu żwawiej. Więcej się dzieje na boisku, czekamy na gole.