Strzał z pola karnego Hernandeza, piłkę odbił Hamrol! Mogło być 3:1.

7
6
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Airam Cabrera. Hamrol wyczuł intencje strzelca, ale nie zdołał odbić piłki! 2:1!

50
23
7
9
26
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za wcześniejsze protesty otrzymał Michał Helik.

16
4
4
6
10
90+2'

Rzut karny dla Cracovii!

36
15
5
10
16
90'

Sędzia doliczył 3 minuty i biegnie do monitora.

15
8
12
6
10
90'

Trwa analiza VAR. Kovacević umyślnie zagrał ręką?

13
6
8
6
10
90'

Krakowianie domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką.

10
3
3
4
3
89'

Cracovia pod bramką Korony. W końcówce to gospodarze są aktywniejsi w ofensywie.

7
4
3
5
2
87'

Dąbrowski do Airama Cabrery, trącona piłka poszybowała tuż obok bramki!

8
3
4
7
2
83'

Optyczna przewaga Cracovii, gospodarzom brakuje dokładności w polu karnym Korony.

3
4
1
2
3
79'

Hanca dogrywał z pola karnego, Dimunowi zabrakło niewiele, aby dojść do piłki i wbić ją do bramki.

8
1
76'
ZMIANA
3
2
7
1
2
75'

Uderzał Soriano, piłka otarła się o słupek. Gracz Korony był na spalonym.

3
1
1
3
1
74'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Sergiu Hanca.

5
1
4
1
1
72'

W końcu Cracovia dłużej pod bramką Korony. Gracze Pasów nie potrafią jednak poważniej zagrozić gościom.

3
4
2
1
1
69'

Filip Piszczek padł w polu karnym. O faulu jednak nie było mowy.

1
66'

Dąbrowski uderzył z rzutu wolnego, dwa metry ponad poprzeczką bramki Hamrola.

7
4
6
3
5
63'

Hamrol niepotrzebnie wybiegł daleko przed pole karne, doszło do nieporozumienia. Cracovia okazji nie potrafiła wykorzystać.

7
3
3
2
5
61'

Dośrodkował Hernandez, głową ponad bramką uderzył Ołeksij Dytiatjew.

4
2
1
1
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Petrak.

2
59'

Po wyrównującym golu Korona poczuła krew. Goście chcą wyjść na prowadzenie.

5
2
1
1
3
56'

Z pola karnego dogrywał Soriano, Helik ofiarnie wślizgiem. Będzie rzut rożny.

3
1
1
2
2
55'
ZMIANA
54'

Na spalonym Felicio Brown Forbes. Sędzia przerwał grę.

1
53'

I już jesteśmy po drugiej stronie. Strzelal Arweladze, Pesković ręką odbił piłkę ponad bramkę! Cóż za emocje!

5
3
3
3
4
53'

Piszczek już był przed Hamrolem, ale zdążyli wrócić obrońcy.

6
3
3
2
2
52'

Z rzutu wolnego z boku pola karnego uderzył Aleksandar Bjelica, Pesković miał małe problemy, ale piłkę złapał.

2
1
3
2
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Wato Arweladze. Precyzyjnie dośrodkował piłkę w pole karne Arweladze, a Brown Forbes głową skierował piłkę do bramki! 1:1!

26
12
8
11
21
48'

Korona zaczyna ryzykować w tyłach. Wykorzysta to Cracovia czy gościom uda się doprowadzić do remisu?

2
2
1
1
1
46'

Wracamy do meczu.

3
1
1
1
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
45+2'

Przewrotką z ok. 16 metrów uderzał Petrak. Piłka spadła na górną siatkę.

4
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
42'

Piłka w bramce Cracovii. Gola jednak nie ma. Na spalonym znalazł się Felicio Brown Forbes. Gdyby Kostarykanin nie dotknął piłki, sędzia uznałby trafienie Arweładze.

7
2
2
9
39'

Pucko dośrodkował z lewej strony, głowa udrzał Felicio Brown Forbes. Kapitalnie w bramce Cracovii zachował się Pesković! Słowak końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

7
2
2
3
5
35'

Żywiej zaczęli się poruszać po boisku piłkarze. Okazji bramkowych jednak wciąż niewiele. Cracovia prowadzi i niewiele wskazuje na to, aby w najbliższych minutach coś się miało zmienić.

1
32'

Wdowiak w dobrej sytuacji, strzał z boku narożnika pola bramkowego trafił w bramkarza!

2
2
3
1
1
31'

Gramy, rzutu karnego nie ma.

7
4
3
3
5
30'

Arbiter biegnie do monitora i chce zanalizować zdarzenie.

4
3
2
1
1
28'

Arweładze uderzył niecelnie, chwilę wcześniej Pucko padł w "szesnastce". Sędzia skonsultuje się jeszcze z VAR-em.

3
1
1
1
1
25'

Po stracie gola Korona nie potrafi odpowiedzieć Cracovii. Gospodarze mają mecz pod kontrolą.

2
3
1
3
5
22'

Zamieszanie przy linii bocznej. Sędzia musiał uspokajać piłkarzy.

2
2
4
3
2
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Dąbrowski chciał dośrodkować. Wyszło z tego uderzenie. Piłka odbiła się od słupka. Najwięcej sprytu zachował Piszczek, który z kilku metrów dobił futbolówkę do siatki. 1:0!

38
19
5
6
12
19'

Rzut rożny dla Cracovii, dośrodkowanie, zgranie piłki, ale nikt nie zamknął akcji.

2
1
1
1
3
15'

Obrońcy obu drużyn jak na razie niemal bezbłędni. Być może to jest powód braku okazji bramkowych.

1
2
4
2
1
12'

Wciąż bez strzałów, nawet niecelnych. Drużyny powoli rozkręcają się.

1
8'

Błąd bramkarza i obrońcy Korony, Serafin mógł uderzać z pierwszej piłki, ale zawahał się i rywale przerwali akcję.

2
1
1
4
2
7'

Korona wymienia sporo podań, jednak wciąż bez wymiernego efektu. Przed momentem dośrodkował Rymaniak, wprost w ręce Peskovicia.

1
4
2
1
3'

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach. Zespoły nie chcą ryzykować i czekają na to, co zrobi rywal.

2
1
17:53

Kibice i piłkarze czczą pamięc zmarłego 14 lat temu papieża Jana Pawła II.

3
1
1
17:53

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).