William Remy znowu oddala zagrożenie od własnej bramki.

5
5
5
90+1'

Ładna akcja Radovicia. Serb dośrodkował piłkę na głowę Hamalainena, ale Fin nie trafił w światło bramki.

17
6
8
12
12
90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

9
5
6
3
4
90'

Lekki strzał Martina Kostala. Wydaje się, że Radosław Cierzniak zachowa czyste konto.

11
3
4
2
3
88'

Carlitos nie ma szczęścia. Hiszpan jest bardzo nieskuteczny, a teraz znalazł się na pozycji spalonej.

3
2
4
9
4
87'

Znowu Marian Kelemen! Słowak ponownie broni uderzenie Carlitosa!

2
2
4
3
7
86'

Kolejna wrzutka Guilherme na głowę Patryka Klimali. Napastnik uderzył dobrze, ale na posterunku Radosław Cierzniak.

8
6
3
2
2
84'
83'

Uderzenie Miroslava Radovicia zostało zablokowane. Mamy korner dla gospodarzy.

10
7
4
3
2
83'

Kucharczyk posłał piłkę w pole karne przyjezdnych, ale Nemanja Mitrović uratował sytuację.

6
3
4
5
5
81'

Remy wyprzedził Klimalę i wybił futbolówkę na korner. Obrona Legii spisuje się bardzo dobrze.

10
5
3
5
3
78'
77'

Kolejna świetna parada Kelemena! Słowak zatrzymał Hamalainena. Gdyby nie bramkarz, to Jagiellonia przegrywałaby znacznie wyżej.

8
4
4
3
5
77'

Goście w posiadaniu piłki, ale nie ma żadnego zagrożenia pod polem karnym miejscowych.

3
4
4
3
4
74'

Legia. Schodzi: Andre Martins. Wchodzi: Paweł Stolarski.

73'

Techniczne uderzenie Martina Kostala. Taki strzał nie zaskoczył jednak Cierzniaka.

3
3
2
2
2
70'

Rajd Kostala. Zawodnik Jagiellonii łatwo stracił piłkę. Legia coraz bliżej zwycięstwa.

5
4
3
3
3
68'

Guilherme Sitya dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale William Remy oddalił zagrożenie.

8
5
3
3
3
66'

Gol! Strzelił Andre Martins. Asystował mu Carlitos. Martins ładnym strzałem przy słupku pokonał Kelemena! Mamy 3:0. To koniec emocji w tym spotkaniu?

Legia Warszawa
67
32
6
10
25
65'
5
2
2
3
3
65'

Legia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Mateusz Wieteska.

8
10
7
5
4
64'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Guilherme Sitya! Radosław Cierzniak bohaterem! Bramkarz Legii broni uderzenie Guilherme! Wciąż mamy 2:0.

Jagiellonia Białystok
48
29
9
16
29
63'

Żółtą kartkę otrzymał Domagoj Antolić.

12
5
5
5
10
63'

Rzut karny! Antolić zablokował strzał ręką i Marciniak wskazał na "wapno"!

8
3
3
5
14
61'

Mocny strzał Imaza. Skutecznie broni Cierzaniak!

4
3
3
4
6
60'

Za chwilę pierwsza zmiana w szeregach gości. Na boisku pojawi się Martin Kostal.

2
2
2
2
2
59'

Kolejny strzał Carlitosa! Hiszpan znowu przegrywa pojedynek z Marianem Kelemenem.

6
4
5
8
8
57'

Guilherme Sitya wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale Luis Rocha wybił ją na korner.

5
3
3
3
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.Kwiecień obejrzał żółty kartonik za faul na Carlitosie. Pomocnik Jagielonii będzie pauzował w następnym spotkaniu.

9
5
3
3
4
51'

Sebastian Szymański faulował Jakuba Wójcickiego. Od rzutu wolnego zaczynają goście.

2
3
3
6
7
48'

Znakomita okazja Carlitosa! Hiszpan był w sytuacji sam na sam z Kelemenem, ale trafił prosto w nogę bramkarza!

3
6
3
7
7
46'

Jagiellonia Białystok w posiadaniu piłki. Goście powalczą o kontaktowego gola?

5
3
3
3
4
czas Druga połowa
45+1'

Kontra Jagiellonii. Podanie Klimali zostało jednak przechwycone.

11
9
3
5
5
45'

Arbiter doliczył tylko jedną minutę.

7
5
5
7
8
45'

Dośrodkowanie gości w pole karne, ale piłka w rękach Radosława Cierzniaka.

10
8
7
4
7
42'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Michał Kucharczyk.

Rewelacyjne podanie Kucharczyka do Szymańskiego. Młody pomocnik gospodarzy oddał strzał z ostrego kąta i nie dał szans Kelemenowi! Legia podwyższa wynik na 2:0!

77
43
13
23
47
41'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Rocha.

5
2
2
2
2
40'

Jagiellonia Białystok przedostała się na połowę miejscowych. Legia nie pozwala na oddanie strzału.

13
8
3
3
5
37'

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Marko Vesović.

Doskonałe dogranie Vesovia na głowę Hamalainena! Fin oddał doskonały strzał i Kelemen był bezradny. Mamy 1:0!

99
58
18
33
54
35'

Andrej Kadlec znalazł się na prawym skrzydle i dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy. Dobrze ustawiony Luis Rocha wybił futbolówkę na korner.

7
5
5
4
7
33'

Imaz miał teraz pecha. Rywal chciał wybić piłkę, ale przypadkowo go nabił i piłka wyleciała poza plac gry.

8
9
5
2
3
31'

Piękne podanie Carlitosa! Michał Kucharczyk oddał strzał, ale znakomicie obronił Kelemen! Dobitka skrzydłowego Legii tylko w boczną siatkę.

11
7
3
6
6
29'

Artur Jędrzejczyk popełnił faul, ale nie zgadza się z arbitrem. Krótka rozmowa z Szymonem Marciniakiem.

5
5
5
5
10
28'

Odważna decyzja Jesusa Imaza. Bardzo niecelne uderzenie piłkarza z Białegostoku.

4
4
2
1
1
26'

Carlitos źle opanował piłkę i pozbawił siebie dogodnej sytuacji. Legia gra coraz lepiej!

7
4
3
4
7
24'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil.

1
1
1
1
1
23'

Górna piłka do Carlitosa od Antolicia. Hiszpan na pozycji spalonej.

4
2
4
5
7
21'

Martin Pospisil zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie miał szans jej dogonić. Marko Vesović odprowadził futbolówkę poza boisko.

7
5
2
2
3
19'

Zamieszanie w polu karnym gości! Uderzenie Kaspera Hamalainena zostało jednak zablokowane.

9
4
5
6
13
17'

Przewrócony Szymański na połowie przyjezdnych. Będzie okazja na posłanie długiej piłki w pole karne Jagiellonii.

10
7
3
4
6
15'

Dobry odbiór Tarasa Romanczuka. Jeden z jego kolegów jednak szybko stracił piłkę.

5
3
3
5
9
13'

Dobrze zachował się Marian Kelemen. Szybka reakcja Słowaka uchroniła Jagiellonię od rzutu rożnego dla gospodarzy.

6
5
4
5
7
12'

Dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego. Piłka dość przypadkowo spadła pod nogi Carlitosa, ale najlepszy strzelec miejscowych się nie popisał.

6
3
3
7
7
10'

Odpowiedź przyjezdnych - Patryk Klimala strzela z dalszej odległosci. Uderzenie było jednak lekkie i spokojnie interweniował bramkarz Legii.

8
6
4
5
4
9'

Kolejne uderzenie! Kucharczyk szukał szczęścia strzałem zza pola karnego. Pewnie broni Kelemen.

7
5
5
3
5
8'

Taras Romanczuk strzela głową po wrzutce z rzutu rożnego! Mamy celne uderzenie, ale piłka w rękach Cierzniaka.

9
6
3
5
6
8'

William Remy teraz skoczył najwyżej we własnym polu karnym. Piłkarz gospodarzy wybił futbolówkę na korner.

5
4
3
3
3
7'

Główka Remy'ego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Obrońca Legii oddał strzał, ale takie uderzenie nie mogło zaskoczyć Kelemena.

4
2
3
11
5
6'

Sebastian Szymański szukał miejsca do oddania strzału, ale został zatrzymany przez rywali.

8
4
3
5
8
5'

Dłuższa wymiana podań gospodarzy. Legia Warszawa będzie miała rzut rożny.

11
4
2
2
2
3'

Guilherme Sitya zdecydował się na strzał! Piłka przeleciała obok bramki Radosława Cierzniaka.

11
5
3
4
5
2'

Bartosz Kwiecień faulowany blisko pola karnego gospodarzy. Za chwilę będzie doskonała okazja do dośrodkowania ze stojącej piłki.

5
4
4
6
11
19:51

Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych białych strojach, goście na żółto-czerwono.

8
4
3
3
4
19:51

Oba zespoły wychodzą na murawę. Pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka coraz bliżej!