Lotto Ekstraklasa: 29. kolejka
06 kwi 2019 18:00
90+4'

Piłkę meczową miał Jodłowiec! Konczkowski dograł ze skrzydła, a główka "Jodły" była minimalnie niecelna.

11
6
2
8
6
90+3'
ZMIANA
90+2'

Lepiej wygląda Piast w ostatnich minutach.

15
4
5
5
15
90'

Doliczone 4 minuty.

5
1
7
1
4
90'

Ależ bomba Dziczka z 30 metrów! Lis wybił na róg.

10
3
7
6
4
89'

Hateley przymierzył z ponad 25 metrów i pomylił się o centymetry.

8
4
2
3
3
87'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Tom Hateley.

6
3
2
5
4
87'
ZMIANA
11
3
6
2
4
85'

Lada moment na boisku zamelduje się Paweł Brożek.

1
84'

Obie drużyny będą szukać zwycięstwa. Zapowiada się świetna końcówka meczu.

5
1
3
1
komentarz

80'

Wojtkowski potężnie uderzył z dystansu. Piłka na trybunach.

2
4
2
1
3
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Tomasz Jodłowiec. Po dośrodkowaniu z narożnika Jodłowiec zgrał do Papadopulosa, który strzałem zewnętrzną częścią stopy doprowadził do wyrównania. Piłka przeleciała jeszcze między nogami Lisa i zatrzepotała w siatce. Zasłużył Piast na tego gola.

41
20
6
11
31
78'

Papadopulos oddał niegroźny strzał głową, ale Lis wypuścił piłkę z rąk i Pietrzak ratował się wybiciem na róg.

6
1
1
2
3
74'

Peszko zdecydował się na niesygnalizowany strzał i przestrzelił niemiłosernie.

5
4
3
3
5
72'

Od dłuższego czasu Piast nie potrafi wrócić do swojej gry z pierwszej połowy. Brakuje gościom przede wszystkim błyskotliwości Valencii.

4
6
3
3
5
70'

Peszko uderzył z dystansu, jednak Plach był na posterunku.

4
69'

Wiślacy próbowali zaskoczyć Piasta szybkim rozegraniem rzutu wolnego. Zrobili to niedokładnie.

4
1
1
1
3
68'

Chwilowa przerwa w grze. Basha potrzebuje pomocy.

1
67'

Badia uderzył z dystansu i pomylił się nieznacznie.

2
1
1
4
2
66'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Tomasz Mokwa. Wchodzi: Gerard Badia. Kolejna świeża krew. Skrzydłowy za bocznego obrońcę. Walczy o punkty Fornalik.

3
3
1
1
3
65'

Piast nieco spuścił z tonu. Goście wyglądają na zrezygnowanych takim obrotem spraw.

2
2
2
5
63'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Michal Papadopulos. Posłuchał nas Waldemar Fornalik. Parzyszek już poza grą.

63'

Ależ blisko był Piast! Sedlar dograł w zasadzie z linii końcowej, a piłkę tuż sprzed bramki wybił Pietrzak.

2
3
1
2
4
62'

Wydaje się, że Piastowi potrzebna jest świeża krew. Pierwszy do zmiany chyba jest Parzyszek, który rozgrywa w Krakowie bardzo słabe spotkanie.

2
1
1
60'

Boguski wpakował piłkę do siatki, lecz sędzia bez wahania odgwizdał spalonego.

3
1
1
8
4
59'

Jeśli Piast nie wywiezie z Krakowa przynajmniej punktu, to może mieć do siebie o to ogromne pretensje. To gliwiczanie grają w piłkę, a Wisła strzela gole.

4
3
4
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matej Palcić. Asystował mu Vukan Savicević. Kopia bramki na 1:1, ale tym razem Wisła krótko rozegrała korner. Palcić dostał piłkę na pierwszy słupek i głową wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

61
32
10
8
13
56'

Savicević zdecydował się huknąć z około 30 metrów, a piłka po rykoszecie wyszłą poza boisko.

2
1
2
1
56'

Nie mają pomysłu Wiślacy na rozegranie piłki. Wobec pressingu Piasta wymieniają podania na własnej połowie.

1
3
54'

Dziczek pogubił się w środku pola, ale podanie do Drzazgi było za mocne.

5
3
53'

Za głębokie dośrodkowanie Valencii. Piłka w rękach Lisa.

6
4
2
2
2
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Vullnet Basha.

Wisła Kraków
4
3
1
3
51'

Nieźle zapowiadała się akcja Wisły, jednak wrzutka Peszki została zablokowana.

4
2
1
1
49'

To musiało być 2:1! Kolar wyszedł sam na sam z Plachem, ale Słowak zatrzymał napastnika Wisły!

5
2
2
6
2
47'

Kapitalny balans ciałem Valencii i strzał sprzed pola karnego. Lis spokojnie zatrzymał piłkę.

1
4
1
46'

Pierwsza akcja Piasta. Parzyszek padł tuż przed polem karnym, ale nie ma mowy o przewinieniu.

4
4
46'

Rozpoczął Piast.

2
1
1
komentarz

Piłkarze obu drużyn wybiegają już na murawę. Za moment początek drugiej połowy.

5
45+2'

Konczkowski huknął jak z armaty, ale Sadlok głową wybił na róg. Po dośrodkowaniu strzał Dziczka został zablokowany.