6
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman.

Hiszpan dostał piłkę przy linii bocznej pola karnego i popisał się kapitalnym technicznym strzałem. Futbolówka wleciała w samo okienko!

Miedź Legnica
36
21
5
18
36
88'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Adam Deja. Wchodzi: Adam Danch.

1
1
2
1
2
87'
ZMIANA
5
3
2
1
1
85'

Miedź zupełnie nie ma pomysłu na stworzenie akcji, która mogłaby zagrozić bramce Arki.

3
2
3
1
82'

Christian Maghoma dobrze zatrzymał atak gości we własnym polu karnym.

5
5
1
1
80'

Arka skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

6
3
1
77'
ZMIANA
4
2
3
1
3
75'

Zblokowany strzał Aankura padł łupem bramkarza Miedzi.

3
2
3
3
4
74'

Kapitalne podanie w pole karne Miedzi, jednak Nabil Aankour źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

1
2
2
5
5
71'

Michał Janota miał sporo miejsca przed polem karnym, ale oddał katastrofalny strzał. Piłka wyleciała prawie na aut...

1
1
1
2
70'

Arka ruszyła z akcją 4 na 4, lecz strzał Zarandii został zablokowany.

1
1
1
69'

[color=rgb(68, 73, 80); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: pre-wrap; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(241, 240, 240); text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Krzysztof Piątek przerósł AC Milan? "Trafił tam, aby im bardzo pomóc"

[/color]

2
2
2
1
1
68'
ZMIANA
65'

Bramka nie zmieniła obrazu gry. Arka z optyczną przewagą, Miedź czeka na ataki na własnej połowie.

3
2
1
2
3
62'
ZMIANA
60'

Aleksandar Kolew zniesiony na noszach.

3
1
2
6
5
59'

Aleksandar Kolew znów potrzebuje interwencji lekarzy. Najprawdopodobniej będzie potrzebna zmiana.

3
1
1
4
6
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Janota.

Bramka! Janota uderzył, a piłka po rękawicach bramkarza odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

36
21
6
6
9
55'

Aleksandar Kolew wciąż leży na boisku po faulu Monteiro. Czekamy na "jedenastkę".

13
7
4
2
6
53'

Będzie rzut karny dla Arki. Faulowany w polu karnym był Aleksandar Kolew.

7
4
3
2
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Elton Monteiro. Za faul.

3
1
1
2
50'

Nabil Aankour wpadł w pole karne Miedzi, ale strzelił wyraźnie obok słupka.

1
3
1
3
3
48'

Kornel Osyra skutecznie uprzedził w polu karnym piłkarza Arki. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

4
3
2
2
2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Tadeusz Socha. Za ostry faul na Forsellu.

Arka Gdynia
3
3
4
3
46'

Zaczynamy drugą połowę. Oby ciekawszą od pierwszych 45 minut.

2
1
2
45+2'

Najlepsza okazja w meczu dla Arki. Po dośrodkowaniu z rożnego z bliskiej odległości nad poprzeczką główkował Christian Maghoma.

3
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk. Za faul.

5
4
3
4
44'

Artur Pikk leży na boisku po starciu z rywalem. Piłkarz Miedzi powinien wkrótce powrócić do gry.

2
1
3
43'

Petteri Forsell starał się zaskoczyć Steinborsa strzałem z dystansu. Bramkarz Arki zdołał jednak wybić piłkę na korner.

8
5
1
43'

Marko Vejinović strzelał i dobijał z rzutu wolnego. Oba uderzenia zablokowane przez piłkarzy Miedzi.

4
2
2
5
41'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra. Za faul tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Arki.

7
1
2
2
38'

[color=rgb(68, 73, 80); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: pre-wrap; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(241, 240, 240); text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Czego oczekuje Robert Lewandowski? "Może zechcieć zostać królem niemieckiego podwórka"

[/color]

1
37'

Gra toczy się w środku boiska. Optyczna przewaga Arki. Akcji jak nie było, tak nie ma.

2
2
2
34'

Niewiele dzieje się na boisku, dlatego czekamy na Wasze komentarze. Można typować wynik lub pozdrawiać szwagrów, żony i znajomych.

3
3
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja. Za faul.

Arka Gdynia
4
2
1
1
5
32'

Gwizdy na stadionie. Kibice Arki domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką gracza rywali w polu karnym. Sędzia nakazał dalszą grę.

5
6
3
3
7
30'

Kibice zgromadzeni na stadionie w Gdyni nie są świadkami ciekawego widowiska.

1
1
2
2
5
28'

Po ładnej akcji bardzo niecelnie z dystansu uderzył Marko Vejinović.

2
23'

Michał Janota uderzył z dystansu wprost w bramkarza Miedzi.

9
1
3
2
1
21'

Zdecydowanie brakuje klarownych sytuacji. Niewiele dzieje się na stadionie w Gdyni.

1
1
2
1
5
16'

Znów gospodarzy chciał zaskoczyć Henrik Ojamaa. Tym razem wywalczył korner.

7
1
2
13'

Gospodarzy starał się zaskoczyć Henrik Ojamaa. Z jego strzałem z ostrego kąta poradził sobie jednak Pavels Steinbors.

5
2
1
11'

Drugie dośrodkowanie i tym razem dobrze piąstkował Anton Kanibołocki.

4
2
2
1
10'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arki piłkarze Miedzi na bliższym słupku wybili piłkę.

1
3
8'

Spokojne pierwsze minuty. Lekka przewagi Arki od początku spotkania.

5
2
1
1
3'

Od początku Arka w ataku pozycyjnym. Na rajd zdecydował się Marko Vejinović, lecz jego strzał z dystansu został zablokowan.