Zbyt kombinacyjnie grają piłkarze Legii. "Przesładzanie" akcji kończy się stratą piłki.

3
4
11
87'

Legia gra na dużym luzie, szuka czwartej bramki. Przed momentem sam na sam z Załuską znalazł się Kulenović, bramkarz zdołał wybić piłkę.

11
3
2
7
11
84'

Po rzucie rożnym pod bramką Legii powstało zamieszanie, zawodnicy Pogoni nie zdołali jednak oddać strzału.

4
2
3
2
6
84'

Spadło tempo meczu. Legia kontroluje przeboeg spotkania, Pogoń nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

9
5
3
2
5
81'
80'

Pokazał się rezerwowy Cafu. Mocny strzał, ale gola nie ma.

8
3
2
3
6
79'

W tym meczu jest już wszystko jasne. Za moment ostatnia zmiana w Legii.

4
76'

Pogoń. Schodzi: Jarosław Fojut. Wchodzi: Spas Delew.

9
4
2
1
1
75'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Sandro Kulenović.

7
4
7
3
4
74'

Przed godziną Legia traciła w wirtualnej tabeli do Lechii 6 punktów, obecnie ma już tyle samo punktów co gdańszczanie. Jeszcze trochę, a Wojskowi wyprzedzą Lechią rożnicą bramkową.

18
9
2
1
6
73'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jarosław Fojut. Z lewej strony dogrywał Rocha, piłkę we własnej bramce umieścił Fojut. Już 3:1!

53
45
11
13
23
72'

Mocny, ale niecelny strzał oddał Podstawski. Jednak z nielicznych prób gości.

2
1
2
2
4
71'

Legia. Schodzi: Kasper Hamalainen. Wchodzi: Cafu.

16
4
2
3
2
69'

Legia wciąż panuje na boisku. Pogoń miejsca w pierwszej ósemce raczej może być pewna i nie kwapi się do zdecydowanego natarcia.

7
1
4
2
4
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

Legia Warszawa
13
4
3
3
6
65'

Kolejna wrzutka Carlitosa. Załuska źle wyszedł do piłki, uratował go obrońca, który wybił futbolówkę na rzut rożny.

8
2
3
1
3
63'

Legia mogła podwyższyć prowadzenie. Dogranie do Hamalainena, który jednak do piłki nie doszedł.

10
6
3
5
61'

Stara się znaleźć wyrównującą bramkę Pogoń. Legia jednak nie pozwala Portowcom na wiele.

8
5
2
5
58'
56'

Piłkę w polu karnym otrzymał Medeiro, jednak zbyt długio zwlekał z oddaniem uderzenia.

6
1
1
1
2
55'

Pogoń przeważa, Legia czeka na możliwość wyprowadzenia kolejnego ciosu. Przed momentem była tego bliska, zabrakło centymetrów, aby Szymański wbił piłkę do bramki gości.

4
52'
52'

Pogoń stara się odrabiać straty. Porażka dla Portowców może oznaczać spadek do dolnej ósemki.

5
2
5
1
6
50'

Gol! Strzelił Iuri Medeiros. Asystował mu Kasper Hamalainen. Szybka akcja Legii, z pola karnego niemal w samo okienko bramki Pogoni trafił Medeiros! 2:1! Cóż za zwrot w meczu.

78
49
9
20
36
49'

Remis w meczu Legii, remis w spotkaniu Lechii. W ścisłej czołówce Lotto Ekstraklasy bez zmian.

10
4
3
1
1
46'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Marko Vesović. Vesović w pole karne do Carlitosa. Hiszpan z trudnej pozycji uderzył płasko do siatki. 1:1!

81
52
10
15
49
46'

Wracamy do meczu!

9
2
1
2
1
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

19
5
2
1
3
44'

Wkrótce przerwa. Legia chce odmienić swoją sytuację, jednak Pogoń jest bardzo zdeterminowana.

11
9
4
5
41'

Wieteska wrócił do gry, a Pogoń stara się oddalać piłkę od własnej bramki.

14
1
3
3
6
39'

W momencie uderzenia Wieteska został kopnięty przez obrońcę Pogoni. Zawodnik Legii ucierpiał, pojawiła się krew. Potrzebna jest pomoc lekarzy i masażystów.

15
9
10
12
9
38'

Kolejny strzał gospodarzy. Uderzał Wieteska, pomylił się nieznacznie.

13
9
2
3
5
37'

Z prawej strony dogranie dogrywał Vesović, z siedmiu metrów uderzał Hamalainen. Załuska wybił piłkę na rzut rożny.

11
7
3
2
3
36'

Cały czas optyczna przewaga Legii, Pogoń skupiona na obronie skromnego prowadzenia.

5
34'

Legia naciska, Wojskowi jeszcze przed przerwą chcą doprowadzić do wyrównania.

13
6
2
15
32'

Dośrodkował Rocha, do piłki doszedł Wieteska. Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki Pogoni!

14
7
1
4
14
31'

Baedzo mocny strzał Szymańskiego. W bramce Pogoni bardzo dobrze zachował się Załuska!

24
6
4
4
10
29'

Dogranie w pole karne, do piłki starał się dojść Carlitos, szybszy jednak Załuska. Aktywniejsza w ostatnich minutach jest Legia.

13
4
3
2
9
27'

Martins dogrywał z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Dośrodkowanie okazało się strzałem, Załuska wybił piłkę na rzut rożny.

11
2
3
2
4
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut.

9
2
1
2
18
24'

Ciekawie zapowiadała się akcja Legii. Po wymianie podań dogranie w pole karne na rzut rożny wybił Malec.

9
2
2
2
3
21'

Piłka w bramce Legii po strzale Drygasa, wcześniej jednak dogrywający Buksa był na milimetrowym spalonym. Jak sędzia to dostrzegł?

13
6
13
8
49
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Kowalczyk.

8
3
5
5
10
20'

Legia przegrywa, prowadzi Lechia. W wirtualnej tabeli mistrzowie Polski tracą do lidera już 6 punktów.

14
12
5
7
13
19'

Pogoń cały czas konsekwentnie. Portowcy prowadzą i zamiast bronić skromnego prowadzenia, szukają kolejnego gola.

22
8
2
1
8
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vesović.

14
7
2
2
11
15'

Dobra interwencja we własnym polu karnym Fojuta. Obrońca ryzykował, ale akcję przerwał.

2
14'

Legia na połowie Pogoni. Gospodarze nie potrafią przedostać się w pole karne Portowców.

10
6
2
1
7
12'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Ricardo Nunes. Pogoń prowadzi i na teraz jest pewna gry w grupie mistrzowskiej! Nunes dośrodkował z rzutu wolnego, Buksa uprzedził Wieteskę i głową wpakował piłkę do siatki! 0:1!

107
53
20
17
37
9'

W Warszawie akcja za akcję. W tym meczu żadna z drużyn nie może kalkulować i to przekłada się na wydarzenia na boisku.

17
4
3
3
3
7'

Z rzutu wolnego uderzył Radosław Majewski, piłkę zdołał odbić Radosław Cierzniak.

16
5
4
4
8
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

17
5
3
5
8
6'

Będzie rzut wolny dla Pogoni z ok. 19 metrów!

15
4
2
3
5
3'

Legia mogła prowadzić! Dogranie w pole karne, uderzał Kasper Hamalainen, piłka trafiła w słupek! Od bramki Pogoń.

7
4
5
9
19
2'

Starała się zaatakować Pogoń, zagrożenia pod bramką Cierzniaka nie udało się stworzyć.

10
2
4
2
3
17:45

Piłkarze już na boisku. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.