1
1
1
90'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Asystował mu Gerard Badia. Pogrom! Badia wypuścił sam na sam Tomczyka, a ten płaskim strzałem dobił Koronę.

1
89'

Spokojne ostatnie minuty. Wszystko jest już rozstrzygnięte.

2
1
1
1
2
85'

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Paweł Tomczyk. Wypożyczony z Lecha napastnik debiutuje w niebiesko-czerwonych barwach.

82'

Pucko groźnie przymierzył z 25 metrów i zmusił Placha do interwencji.

5
3
1
1
1
81'

Strzał Jodłowca sprzed pola karnego powędrował do koszyczka Hamrola.

81'

Arweladze dośrodkował z rzutu wolnego. Prosto w ręce Placha.

80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Pietrowski.

79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Jodłowiec.

1
1
78'

Parzyszek za długo zwlekał z podaniem i Badia nie wyszedł przez to sam na sam.

1
76'
74'

Badia szarżował na bramkę, ale jego podanie nie trafiło do Parzyszka. Hiszpan poprawił jeszcze strzałem, jednak niecelnym.

1
1
1
72'

Za mocne dogranie Kirkeskova. Ma Duńczyk czego żałować, bo w polu karnym było sporo jego kolegów.

1
1
3
69'

Piast szuka kolejnych goli. Korona chce przetrwać.

3
2
komentarz

66'

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Gerard Badia.

64'

Nad bramką uderzył Parzyszek. Oj, może zaboleć wynik końcowy dzisiaj Koronę.

5
1
63'

Valencia czarował w polu karnym i mimo asysty obrońców zdołał oddać groźny strzał. Minimalnie chybił.

2
58'

Gol! Strzelił Marcin Pietrowski. Asystował mu Tom Hateley. Anglik dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a kapitan Piasta głową skierował piłkę do siatki.

17
7
5
1
2
56'

Forbes umieścił piłkę w bramce, gdy ta odbiła się od poprzeczki po strzale jednego z kolegów. Napastnik Korony był jednak na spalonym.

3
1
1
2
1
54'

Korona stara się grać bardzo wysoko, przez co naraża się na kontry.

1
53'

Valencia stanął przed kapitalną okazję do zdobycia gola po podaniu Konczkowskiego, ale ten drugi wcześniej był na spalonym.

1
49'

Długie podanie do Soriano, ale Sedlar uprzedził napastnika, który i tak był na spalonym.

1
47'

Od razu z kontrą ruszli gospodarze. Felix holował piłkę i przeholował. Zamiast podawać do Valencii wdał się w drybling i stracił piłkę.

1
47'

Zakotłowało się w polu karnym Piasta, ale w ostatniej chwili wybronili się gliwiczanie.

1
1
46'

Tymczasem kibice Korony dają jasny przekaz zarządowi, intonując "Gino, Gino, auf wiedersehen".

2
46'

1
43'

Mogło być 3:0, ale Hateley fatalnie dograł do niepilnowanego kolegi w pole karne.

1
1
3
40'

Groźnie z lewej nogi huknął Parzyszek, ale tym razem Koronie się upiekło.

2
3
2
37'

Piast co jakiś czas zagraża bramce Korony, ale póki co bez efektu bramkowego.

5
2
1
2
32'

Ciekawostka. Jeśli Korona strzeli około jedenastu bramek, nie tracąc żadnej, a inne wyniki dobrze się ułożą, to kielczanie zagrają w grupie mistrzowskiej.

3
7
2
32'

1
4
30'

Korona Kielce. Schodzi: Joonas Tamm. Wchodzi: Felicio Brown Forbes. Szybciutko reaguje Lettieri. Napastnik za obrońcę.

29'

Piast nieco spuścił z tonu i czeka na to, co zrobi Korona.

3
2
17:30

27'

Jeśli Korona nie będzie wykorzystywać takich okazji, to nie ma prawa marzyć o czymkolwiek w Gliwicach.

4
3
2
25'

Korona musiała teraz złapać kontakt! Kosakiewicz zagrał płasko w pole karne, ale Soriano nie trafił w pustą bramkę z trzech metrów!

4
5
4
2
7
24'

Trwa oblężenie bramki Korony! Kąśliwy strzał Valencii obił spojenie!

2
1
1
23'

Kirkeskov dośrodkował z lewgo skrzydła, a o piłkę walczył Parzyszek. Ostatecznie złapał ją Hamrol.

2
2
2
2
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Marquez.

Korona Kielce
1
1
19'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Piotr Parzyszek. Napastnik Piasta dograł do Felixa, Hiszpan spokojnie przyjął piłkę i precyzyjnym strzałem trafił na 2:0. Dwa błyskawiczne ciosy!

24
10
3
4
6
17'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Joonas Tamm. Felix mocno zagrał wzdłuż bramki, a Tamm z najbliższej odległości wpakował piłkę pod poprzeczkę własnej bramki.

27
17
6
5
12
15'

Pierwszy kwadrans za nami. Co ciekawe nieco lepsze wrażenie sprawia skazana na pożarcie Korona.

1
14'

Kirkeskov zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie opuściła boisko.

1
13'

Sedlar skiksował w swoim polu karnym, lecz na jego szczęście piłka minęła bramkę i wyszła na róg.

1
1
1
10'

Arweladze dostał niezłe podanie w pole karne i przyjął piłkę na klatkę piersiową. Nie zdołał jednak złożyć się do strzału.

1
2
1
9'

Z niewygodnej pozycji strzału szukał Jukić. Został zablokowany.

2
7'

Parzyszek podaniem z pierwszej piłki szukał Valencii, ale pomocnik Piasta nie miał szans na dojście do tego zagrania.

6'

Kosakiewicz uderzył z powietrza. Sedlar do spółki z Kirkeskovem oddalili jednak niebezpieczeństwo.

3
2
4'

Hateley szukał długim podaniem Konczkowskiego, jednak zagrał za głęboko i piłkę wyłapał Hamrol.

1
4'

Soriano złapany na spalonym.

1
2'

Koronkowo chciał pograć Piast, ale krótkie podanie Valencii w pole karne przecięli obrońcy.

1
2'

Pierwsza próba skonstruowania akcji przez Koronę. Piłka w rękach Placha.

Kto wygra mecz?
Piast
Korona
Padnie remis
17:30

Mecz poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).

1
17:30

W Gliwicach nie będzie dzisiaj VAR-u. Ciekawe jak sędziowie poradzą sobie bez "pomocnego ucha".

17:30

Już niebawem rozpocznie się spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice i Koroną Kielce. Gospodarze walczą o umocnienie się na podium, a goście - w teorii - o ósemkę. Wydarzyć musi się jednak zbyt dużo cudów, by kielczanie zdołali wskoczyć do grupy mistrzowskiej.