Manchester United
3' Paul Pogba 54' Fred 69' Andreas Pereira 83' Luke Shaw
Leicester City
51' Daniel Amartey 90+2' Jamie Vardy
2:1

Ostatni gwizdek. Gospodarze wymęczyli wygraną.

Jeszcze strzał głową Schmeichela, który powędrował na pole karne gospodarzy. Piłka jednak mija cel.

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Jeszcze będą emocje! Po centrze z prawego skrzydła piłka trafia w słupek, ale skutecznie głową dobija Vardy

Jeszcze 4 minuty gry.

Zaskakujacy strzał Vardy'ego z półwoleja, ale piłka uderzona piszczelem szybuje gdzieś wysoko w trybuny.

Leicester jeszcze walczy, ale Manchester broni już dużą liczbą piłkarzy i trudno o wypracowanie pozycji do strzału.

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Marouane Fellaini.

Gol! Strzelił Luke Shaw. Asystował mu Juan Mata.

Jednak Manchester! Widowiskowe wejście lewą stroną pola karnego, minięcie rywala i skuteczny strzał w długi róg.

Leicester. Schodzi: Adrien Silva. Wchodzi: Vicente Iborra.

KA-PI-TA-LNA obrona Schmeichela! Bramkarski "pajacyk" w sytuacji sam na sam z Lukaku pomógł!

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Scott McTominay.

Jamie Vardy odebrał piłkę na prawym skrzydle i świetnym podaniem obsłużył Graya. Strzał z kilku metrów w pełnym biegu, ale David de Gea potwierdza światową klasę.

Seria dośrodkowań w pole karne gospodarzy. Manchester ponownie w odwrocie.

W drugiej połowie obserwujemy wymianę ciosów. Akcja za akcję, ale wszystkie kończą się przed polem karnym przecinika.

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira. Faulowany Silva.

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Romelu Lukaku.

Powinno być 2:0! Sanchez wykłada piłkę na 17. metr, gdzie wbiega Juan Mata. Może gdyby nie kiks...

Leicester. Schodzi: James Maddison. Wchodzi: Jamie Vardy.

Leicester. Schodzi: Daniel Amartey. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

Pogba wyraźnie przewrócony przed polem karnym gości, ale sędzia zastosował korzyść i puścił grę... Mata gubi piłkę.

Mocny, płaski strzał Darmiana tuż przy bliższym słupku, ale był tam Schmeichel.

Żółtą kartkę otrzymał Fred. Odłożona kara za faul na Maddisonie.

Bardzo dobre podanie Maty do Rashforda, ale ten długo holuje piłkę w polu karnym Lisów. Dlaczego nie strzelał?! Może widział, że liniowy podniósł chorągiewkę?

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey. Faul taktyczny na Sanchezie przerywający kontrę.

Niczym wystrzelony pocisk sunął prawą flanką Marcus Rashford. Dobra reakcja Gray'a zapobiegła dośrodkowaniu.

Zaczynamy II połowę.

Koniec I połowy. Lepsze wrażenie zostawili po sobie goście, ale to Manchester prowadzi po golu z rzutu karnego.

Doliczona została 1 minuta.

Eric Bailly zaatakował Maddisona dwiema wyprostowanymi nogami i aż dziw, że pan Marinner nie wyjął kartki.

Kilka minut lepszej gry gospodarzy. Luke Shaw rusza lewym skrzydłem, ścina do środka i uderza. Schmeichel "na raty", ale skutecznie.

Po podaniu Freda tyłem głowy uderzył Alexis Sanchez, ale chybił celu dość wyraźnie.

Celny strzał Pogby, ale Kasper Schmeichel był bardzo dobrze ustawiony.

Brzydkie zachowanie Freda, który bez piłki kopnął pod kolano Gray'a. Nie widział tego sędzia.

Podanie Gray'a nad głowami obrońców rywali, ale Kelechi Iheanacho przegrywa fizyczną walkę z Lindelofem.

Zaskakujący obraz gry. Manchester United zamknięty na własnej połowie.

Pogba podcina Maddisona 25 metrów przed własną bramką. Soczysty strzał trafia jednak w głowę zawodnika stojącego w murze.

Kapitalna okazja Maddisona! Przytomne podanie od Pereiry i atomowe uderzenie z 10 metrów. Ależ to wyjął David de Gea!

Sprowadzony z Norwich City James Maddison zagrał na jeden kontakt z Chilwellem. Płaskie zagranie przed bramkę przecina Eric Bailly.

Ostra walka Iheanacho z Pogbą. Francuz dwukrotnie sprowadzony do parteru, ale sędzia nie widział w tej walce nic niewłaściwego. Ależ się Paul Pogba zagotował!

Nowy piłkarz Manchesteru United Fred odebrał piłkę blisko pola karnego gości, ale osaczony przez kilku przeciwników błyskawicznie ją stracił.

Dużo walki w środku boiska. Zaryzykujemy stwierdzenie, że trybunom podoba się tylko wynik.

Dobre podanie na 5. metr przed bramkę gospodarzy. Kelechi Iheanacho świetnie się zastawił. Nagły zwrot w kierunku bramkarza i uderzenie w dlugi róg... zabrakło metra. Po chwili jest jednak sygnalizacja ofsajdu.

Celny strzał gości. Wilfred Ndidi z 22 metrów, ale łapie de Gea.

Szybki gol "spuścił powietrze" z podopiecznych Mourinho. Atakuje Leicester City!

Dwie centry w pole karne gospodarzy po stałych fragmentach, ale bez większych problemów radzi sobie obrona Czerwonych Diabłów.

Kontra Manchesteru dynamicznie wyprowadzona przez Rashforda. Reprezentant Anglii traci jednak piłkę. Dobrze w defensywie popracował Ricardo Pereira.

Ruszył lewym skrzydłem Luke Shaw. Ostry wślizg rywala, ale sędzia mimo protestów nie reaguje.

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Długo drobił kroczki Francuz, by w końcu soczyście uderzyć w górny róg. Schmeichel bez szans.

Rzut karny dla gospodarzy! Po strzale Sancheza i wybloku obrońcy piłka trafia w rękę Amartey'a.

Pierwszy gwizdek nowego sezonu Premier League już za nami. Gramy!

Czerwono-czarne stroje gospodarzy, Lisy na niebiesko.

Jak myślicie, Manchester United z przytupem rozpocznie ligę?

Spotkanie poprowadzi 47-letni Andre Marriner.

89 dni przerwy od Premier League to wystarczająco długo, aby zatęsknić za, zdaniem niektórych, najlepszą ligą na świecie. Panie i panowie wracamy! Na pierwszy ogień mecz na Old Trafford, gdzie Manchester United podejmie Leicester City.