1
1
2
90'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Ashley Young. Young ze skrzydła na glowę Sancheza, który daje prawdopodobnie zwycięstwo United!

Manchester United
56
26
12
13
22
88'

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Joselu.

5
3
2
1
2
87'

Lukaku dośrodkował wprost w ręce Dubravki.

3
2
6
3
3
84'

United nieco odsunięte przez rywala od pola karnego. Newcastle walczy chociaż o punkt.

4
2
2
3
2
78'
78'

Lukaku zatrzymał piłkę na linii bramkowej! Ależ byłoby to zrządzenie losu, gdyby goście teraz trafili do siatki.

7
2
5
6
6
76'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Paul Pogba. Pogba piętą odegrał do Martiala, który pewnie umieścił piłkę w siatce strzałem z pola karnego! United wraca do gry!

25
12
9
10
18
75'

Znowu Dubravka! Tym razem zatrzymany Smalling.

1
2
1
1
5
74'

Fellaini huknął jak z aramty, a Dubravka z trudem odbił piłkę.

1
1
3
1
1
73'

Niespełna dwadzieścia minut, plus to, co doliczy sędzia mają gracze Mourinho na odwrócenie losów tego spotkania. Remis z pewnością ich nie interesuje. Do zwycięstwa brakuje jeszcze dwóch goli.

5
2
1
2
1
70'

Gol! Strzelił Juan Mata. Hiszpan pięknie przymierzył z rzutu wolnego i United łapie kontakt!

26
16
11
10
14
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mohamed Diame.

Newcastle United
4
2
2
1
2
68'

Newcastle. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Jacob Murphy.

5
2
2
1
1
67'
66'

Za głębokie dośrodkowanie Martiala. Pewnie wyłapał je Dubravka.

2
1
63'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Paul Pogba.

2
1
2
2
61'

Po niezłym początku drugiej połowy, piłkarze wicemistrzów Anglii spuścili z tonu.

3
1
1
1
59'

Kenedy huknął z obrębu pola karnego ponad bramką.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Ritchie.

3
2
55'

United naciera. Pogba ze skrzydła na głowę Rashforda, który po raz kolejny w tym meczu nie trafił w dogodnej sytuacji.

1
1
1
53'

Strzał Maty sprzed pola karnego minął słupek.

1
3
51'

Kibice United mogą mieć dość... Pogba ładnie uderzył z dystansu, Dubravka odbił piłkę przed siebie i dopadł do niej Matić. Pomocnik nie trafił w zasadzie do pustej bramki...

1
4
1
50'

Rashford za dużo kombinował w polu karnym i stracił piłkę.

1
1
50'

Newcastle cofnięte czeka na rywala na własnej połowie.

2
1
Czy Manchester United odrobi straty i wygra mecz?
2
2
46'

Gramy dalej.

2
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
1
1
1
45'

Matić próbował wpaść w pole karne, ale robił to nieporadnie i został łatwo zatrzymany.

1
41'

Bramki szukał Diame, ale De Gea nie dał się zaskoczyć.

2
39'

Newcastle jest bliżej trzeciego gola, aniżeli Manchester trafienia kontaktowego.

4
34'

Jak to nie wpadło?! Muto z kilku metrów oddał strzał głową, ale trafił wprost w De Geę. Wystarczyło skierować futbolówkę do boku i byłoby 0:3.

1
4
1
2
31'

Fatalne zagranie Martiala zaprzepaściło szansę United na gola.

2
29'

Gracze Newcastle grają bardzo mądrze, nie dopuszczając Czerwonych Diabłów pod swoje pole karne.

1
2
26'

Gospodarze nie potrafią zepchnąć rywala do defensywy. Póki co pachnie sporą niespodzianką.

2
1
1
22'

Lukaku zagrał wprost na głowę Rashforda, który w czystej sytuacji posłał piłkę obok słupka. To powinien być gol.

2
20'

Po dośrodkowaniu z narożnika celnie główkował Matić. Piłka leciała jednak w środek bramki i Dubravka spokojnie sobie z nią poradził.

1
1
1
1
1
19'

Man Utd. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Juan Mata.

3
2
2
1
1
18'

Shelvey omal nie trafił na 3:0 z dystansu! De Gea z ogromnymi problemami wypiąstkował na róg.

2
2
3
16'

Gospodarze próbują podnieść się z kolan, ale póki co w ich grze panuje chaos.

2
3
12'

Old Trafford w szoku. United pogrąża się w kryzysie. Czy to koniec Jose Mourinho w Manchesterze?

18
3
2
2
1
10'

Gol! Strzelił Yoshinori Muto. Asystował mu Jonjo Shelvey. United na kolanach! Długie podanie w pole karne do Muto, który mimo asysty trzech obrońców spokojnie przyjął sobie piłkę. Napastnik gości nie robiąc sobie nic z kilku rywali dookoła, bez problemu odwrócił się w stronę bramki i uderzył w środek nie do obrony.

32
29
8
2
3
7'

Gol! Strzelił Kenedy. Asystował mu Ayoze Perez. Gol dla gości! Perez kapitalnie zagrał prostopadle z głębi pola i do piłki dopadł Kenedy. Nawinął on Younga i ładnym strzałem w długi słupek skierował piłkę do siatki.