West Ham United
59' Mark Noble 73' Marko Arnautović 81' Robert Snodgrass
Tottenham Hotspur
44' Erik Lamela
0:1

Koniec meczu.

Potężna bomba Antonio, ale nad poprzeczką Kogutów. To już chyba koniec...

Doskonała interwencja Llorisa, który wygrał pojedynek sam na sam z Arnautoviciem!

Cztery minuty doliczone.

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Fernando Llorente.

Diop świetnie zastopował Kane'a. Bardzo słaby mecz napastnika Tottenhamu.

Żółtą kartkę otrzymał Robert Snodgrass. Faul zawodnika WHU.

Antonio wpadł w pole karne, jednak przegrał pojedynek i stracił piłkę.

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Mousa Dembele.

Żółtą kartkę otrzymał Marko Arnautović. Faul Austriaka.

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Michail Antonio.

Fabiański nudzi się w bramce WHU. Młoty niby atakują, ale okazji jest mało.

Nieczyste uderzenie Arnautovicia z 20 metrów. Bez zagrożenia pod bramką Kogutów.

Podniosła się temperatura meczu. Sanchez chciał sobie coś "wyjaśnić" z Arnautoviciem. Musiał wkroczyć sędzia.

Znów Lloris uratował Tottenham. Tym razem Arnautović uderzył z 17 metrów i Francuz odbił piłkę na korner.

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Faulowany Lamela.

Przyblokowany strzał Andersona sprzed pola karnego. Lloris nie musiał interweniować.

Piękna interwencja Llorisa, który czubkami palców sparował strzał Arnautovicia.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Strzał Kane po zamieszaniu w polu karnym WHU. Mogło być 2:0, jednak Fabiański dobrze sparował uderzenie Anglika.

Trzy minuty doliczone.

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Moussa Sissoko. 1:0 dla Tottenhamu! Dośrodkowanie na piąty metr, gdzie Lamela uprzedził Zabaletę i głową pokonał bezradnego w tej sytuacji Fabiańskiego.

West Ham. Schodzi: Andrij Jarmolenko. Wchodzi: Grady Diangana.

Jarmolenko na noszach opuszcza boisko. To może być nawet dłuższa przerwa piłkarza.

Andrij Jarmolenko wyje z bólu. Ukrainiec źle stanął i ma jakiś problem ze stawem skokowym. Raczej już nie wróci ma boisko.

Łukasz Fabiański pewnie interweniował na piątym metrze, gdzie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Spadło nieco tempo meczu. Wcześniej piłkarze szybciej poruszali się po boisku.

Brakuje okazji strzeleckich. Obaj bramkarze mają na razie wolne popołudnie.

Kapitalna interwencja Diopa, który w ostatniej chwili zablokował strzał Kane'a.

Toby Alderweireld oddał niecelny strzał głową po rzucie rożnym. Bez zagrożenia pod bramką Fabiańskiego.

Coraz częściej przy piłce są gracze West Ham. Fabiański póki co bezrobotny.

Piłka trafiła w boczny sektor pola karnego. Tutaj był Arnautović, ale fatalnie kopnął piłkę i ta poleciała daleko od bramki Kogutów.

Zabaleta wrócił na boisko i wciąż dyskutuje z Mourą. Nie chce uwierzyć Brazylijczykowi, że zrobił to niecelowo.

Moura zdzielił łokciem Zabaletę w powietrznym pojedynku. Argentyńczykowi leci krew z okolic łuku brwiowego.

Wyrównał się mecz w ostatnich minutach. Gospodarze także mieli korner, ale nie oddali strzału.

Dobre piąstkowanie Fabiańskiego po rzucie rożnym.

Groźny strzał Moussy Sissoko, piłka podbita przez Rice'a i poleciała nad poprzeczką bramki Fabiańskiego.

Tottenham w natarciu, jednak gospodarze dobrze się przesuwają.

Lloris szybko wystartował do piłki i ubiegł Arnautovicia.

Odpowiedź Marko Arnautovicia, lecz wprost w bramkarza. W strzałach 1:1.

Niezbyt groźny strzał Lameli z lewej strony pola karnego. Piłka trafiła w boczną siatkę, Fabiański wszystko miał pod kontrolą.