1
1
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wilfried Zaha za pretensje do arbitra. Napastnik po otrzymaniu pierwszej żółtej kartki przyklasnął arbitrowi. Wcześniej domagał się rzutu wolnego po kontakcie z Ward-Prowsem.

Crystal Palace
5
1
2
1
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfried Zaha za dyskusję z wykonującym aut Ward-Prowsem.

2
1
82'

Stephen zatrzymał Townsenda na prawej stronie. Przyjezdni będą mieli rzut rożny.

82'

Groźna próba Armstronga! Broni bramkarz Crystal Palace. Dalej remis!

77'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Asystował mu Matt Targett.

Święci remisują! Wyprowadzili atak spod własnej bramki i ruszyli lewą stroną. Stamtąd dośrodkował Matt Targett do dośrodkował na wolne pole. Znalazł się tam Ward-Prowse i zmylił bramkaarza strzałem na dalszy słupek. 1:1!

12
7
2
1
2
74'

Crystal Palace kolejny raz zagroziło z rzutu rożnego! Zagotowało się w polu karnym, piłkę przejął Sakho i uderzył z powietrza. Bramkarza wyręczył Bednarek i wybił pilkę głową.

7
3
73'

Townsend zdecydował się na strzał zza pola karnego po dograniu Zahy. Anglik zbyt mocno podszedł pod piłkę i uderzył nad bramką.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu za faul na Townsendzie.

Southampton FC
1
1
69'

Armstrong uderzał z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

69'

Dobra interwencja Bednarka. Polak nie dał się zwieźć, kiedy Zaha dryblingiem próbował zbliżyć się do bramki.

3
2
68'

Nieudana próba Redmonda wejścia w pole karne. Napastnika zatrzymał Milvojević.

2
65'

Zaha dryblował na własnej połowie. Faulem zatrzymał go Romeu.

63'

Stephens dośrodkowywał w pole karne Crystal Palace. Bramkarz wychodzi do piłki i zatrzymuje akcję.

62'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Faulowany Wilfried Zaha.

2
3
2
5
6
57'

Święci spokojnie rozgrywają atak pozycyjny. Romeu jednak rozciągnął grę na prawą stronę i zagrał do Valery'ego. Obrońca stracił piłkę przy narożniku boiska.

52'

Kibice Crystal Palace świętowali bramkę, ale przedwcześnie. Po zamieszaniu w polu karnym po centrze z rzutu rożnego piłkę do siatki trafił Sakho. Sędzia nie uznał trafienia, bo chwilę wcześniej faulowany był McCarthy.

3
2
1
51'

Ings urwał się obrońcom na lewej stronie. Napastnik oddał strzał z ostrego kąta, ale spokojnie broni Guaita.

1
48'

Targett dośrodkował z rzutu wolnego. Vestergard był blisko, żeby uderzyć głową, ale w ostatniej chwili tor lotu piłki zmienił jego kolega.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Faulowany Targett.

1
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu drużynach bez zmian. Przy piłce Święci.

1
45+2'

Southampton próbował zagrozić z rzutu rożnego, nie udało się. Sędzia wzywa piłkarzy na przerwę. Po pierwszej połowie 1:0 dla Crystal Palace.

3
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
2
1
45'

van Aanholt zagrał na wolne pole do Zahy. Napastnik znowu uderzył zza pola karnego, ale tym razem został zablokowany przez obrońców.

1
43'

Hojbjerg ucierpiał podczas walki o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Głowę pomocnika opatrują medycy.

1
1
41'

Gol! Strzelił Wilfried Zaha. Asystował mu Andros Townsend.

Townsend rozegrał piłkę na prawej stronie z Kouyate. Anglik zagrał na lewą stronę do Zahy, a ten nie zwlekał z uderzeniem. Strzelił precyzyjnie i zaskoczył McCarthy'ego. 1:0 dla Crystal Palace.

3
2
2
5
9
37'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević.

1
1
30'

Southampton od kilku minut przeważa na połowie Crystal Palace. Brakuje jednak konkretów pod bramką.

4
25'

Niezły strzał Hojbjerga na skraju pola karnego. Pomocnik płasko uderzył w okolice słupka, ale broni Guaita.

1
2
23'

I odpowiedź Southampton. Targett dośrodkował z lewej strony. Głową niecelnie uderzył Hojbjerg.

1
3
1
22'

Koszmarny błąd Bednarka na połowie boiska. Polak próbował wyprowadzić piłkę, szybko otoczyli go rywale i nie pozwolili mu nawet wycofać do najbliżej ustawionego kolegi. Zaha znalazł się pod polem karnym, zszedł do środka i próbował oddać strzał. Zatrzymał go Stephens.

1
2
4
19'

Dalekie zagranie do Zahy. Napastnik próbował zwieźć Bednarka, ale wycofał piłkę. McArthur oddał uderzył z dystansu, ale niecelnie.

3
1
16'

Kolejne nieudane zagranie Romeu na lewą stronę do Targetta. Hiszpan pomylił się dwa razy w przeciągu kilku minut.

1
1
13'

Crystal Palace próbował zagrozić. Townsend zagrał piłkę przed pole karne do Milivojevicia. Pomocnik oddał strzał, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
11'

To mogła być niezła kontra. Święci przejęli piłkę na połowie boiska, ale Ings niecelnie zagrywał do uciekającego na lewej stronie Targetta.

9'

Zaha uciekał na lewej stronie i wychodził sam na sam z bramkarzem. Niezłym wślizgiem w polu karnym popisał się Valery.

8'

Targett rozegrał piłkę na lewej stronie z Ward-Prowse'em. Obrońca zdecydował się dośrodkować, ale piłkę chwyta Guaita.

6'

Ayew dogrywał z lewej strony w pole karne. McCarthy odczytał zamiary rywala i w porę złapał piłkę.

1
5'

Kolejny korner dla Crystal Palace. Tym razem McCarthy piąstkował piłkę.

1
4'

Znowu Milivojević! Pomocnik dośrodkował z rzutu rożnego, Vestergaard próbował wybić piłkę, ale ta zaczęła groźnie zmierzać w kierunku bramki. Na szczęście gospodarzy, sytuację zabezpieczał Romeu.

1
3'

Milivojević dośrodkował z lewej strony w pole karne. Crystal Palace nie narobił szumu w "szesnastce" Świętych.

1
2'

Długie zagranie do Ayewa. Na lewej stronie piłkę wybija Stephens.

1
1'

Southampton mocno naciska na rywali. Przyjezdni nie potrafią wyjść z własnej połowy.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra! Przy piłce zawodnicy Crystal Palace.

1
1
20:05

Zanim piłkarze zaczną grę, minuta ciszy ku czci Emiliano Sali. Samolot z Argentyńczykiem zniknął z radarów nad kanałem La Manche. Napastnik dopiero co zdązył podpisać kontrakt z Cardiff City.

1
19:52

Jest też wyjściowa jedenastka drużyny gości!

2
1
19:52

Jan Bednarek w pierwszym składzie Świętych!