Liverpool FC
7' Alisson 19' Roberto Firmino 29' Sadio Mane 68' Roberto Firmino 71' Fabinho 90+3' Sadio Mane
Burnley FC
6' Ashley Westwood 90+1' Johann Gudmundsson
4:2

Koniec meczu. Liverpool FC pokonał Burnley FC 4:2!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Daniel Sturridge.

Liverpool FC szybko odpowiedział i prowadzi 4:2! Daniel Sturridge zagrał znakomite, prostopadłe podanie do Sadio Mane, który minął Toma Heatona i skierował piłkę do pustej bramki.

Gol! Strzelił Johann Gudmundsson. Asystował mu Matej Vydra.

Burnley FC z kontaktową bramką. Matej Vydra zagrał dokładne podanie do Johanna Gudmundssona, który uderzeniem z kilku metrów pokonał Alissona.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

53 310 widzów ogląda na żywo mecz Liverpool FC - Burnley FC.

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Matej Vydra.

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników z Burnley.

Goście mają problem z wyjściem z własnej połowy. Liverpool gra na luzie i ma wszystko pod kontrolą.

O krok od gola dla Liverpool FCSadio Mane trafił z bliskiej odległości w poprzeczkę.

Groźnie atakowali gospodarze, lecz w ostatnim momencie piłkę stracił Mohamed Salah.

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Peter Crouch.

Liverpool FC wydaje się kontrolować boiskowe wydarzenia i długo utrzymuje się przy piłce.

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Naby Keita.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Przyjezdni biją głową w mur złożony z defensorów Liverpoolu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Liverpool FC wygrywa już 3:1! Tom Heaton odbił przed siebie piłkę po uderzeniu Mohameda Salaha, ale do futbolówki dopadł Roberto Firmino i skompletował swój dublet w tym meczu.

Faulowany był Andrew Robertson i grę od rzutu wolnego wznowił Liverpool FC.

Czas ucieka (minęło 20 minut drugiej połowy), a trenerzy obydwu ekip wciąż czekają ze zmianami.

Burnley FC nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Liverpoolu kierowanej przez Virgila van Dijka.

Na spalonym znalazł się Ashley Barnes.

Szarżował pod polem karnym przyjezdnych Sadio Mane, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez rywala.

Alisson wyszedł z bramki i pewnie chwycił piłkę dośrodkowaną z prawego skrzydła.

Świetnie z piłką z własnej połowy wyszedł Trent Alexander-Arnold. Liverpool w ofensywie.

Gospodarze wykonywali rzut rożny, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce Burnley.

Liverpool FC wrzucił wyższy bieg i już zrobiło się groźnie pod polem karnym gości.

Na boisku sporo ostrej walki, ale na razie brak składnych akcji.

Strzelił mocno Mohamed Salah, lecz niecelnie i piłka dla Burnley.

Bezpańską piłkę opanował Alisson i rozpoczął atak The Reds.

Liverpool na razie cofnięty. Gospodarze czekają na swoją okazję do wyjścia z kontratakiem.

Goście próbowali odważniej zaatakować lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Start drugiej odsłony spotkania Liverpool FC - Burnley FC.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Liverpool FC prowadzi z Burnley FC 2:1.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Szybka wymiana podań na nic się zdała Liverpoolowi, który ostatecznie stracił piłkę pod polem karnym Burnley FC.

Przyjezdni w końcu otrząsnęli się i starają się przenieść ciężar gry na połowę The Reds.

Czy w pierwszej połowie padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Mohamed Salah uderzał z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Burnley.

Liverpool FC na razie nie forsuje tempa i tylko cierpliwie buduje atak pozycyjny.

Alisson wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Ashley'a Westwooda.

Niedokładnie do Salaha zagrywał Trent Alexander-Arnold i piłkę do gry wprowadzi Tom Heaton.

Liverpoolowi wciąż mało. Tym razem Mohamed Salah i spółka atakują prawą flanką.

Gol! Strzelił Sadio Mane.

Liverpool FC wygrywa 2:1! Sadio Mane wykorzystał zamieszanie w szeregach defensywy przyjezdnych i uderzeniem po długim rogu pokonał Toma Heatona.

Nieudana akcja drużyny z Burnley i do ataku przeszli The Reds.

Zawodnikom nie gra się łatwo z powodu opadów atmosferycznych.

Mocno z lewej strony boiska pracuje Adam Lallana, który wywalczył korner.

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah.

Liverpool FC doprowadził do remisu 1:1! Mohamed Salah zszedł do linii końcowej i płasko dośrodkował, natomiast nieporozumienie w defensywie Burnley FC wykorzystał Roberto Firmino, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

Niecelnie uderzył Sadio Mane i grę od własnej bramki wznowi Tom Heaton.

Coraz mocniej na przeciwnika naciskają podopieczni Juergena Kloppa, którzy spychają gości do defensywy.

Groźnie uderzał Roberto Firmino, jednakże został zablokowany przez rywala.

Piłkarze Burnley FC cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Posiadanie piłki:

Liverpool FC - 60 proc.

Burnley FC - 40 proc.

Liverpool FC zabrał się za odrabianie strat. Aktywny jest Adam Lallana.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Alisson, który uważał, że przy sytuacji bramkowej był faulowany (przyblokowany).

Gol! Strzelił Ashley Westwood.

Burnley FC na prowadzeniu 1:0! Ashley Westwood zdobył bramkę...bezpośrednio z rzutu rożnego!

Dośrodkowywał z lewego skrzydła Adam Lallana, a piłkę pewnie złapał Tom Heaton.

Przyjezdni wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie Tom Heaton.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Liverpool FC - Burnley FC!

Potyczkę poprowadzi sędzia Andre Marriner.

Czy Liverpool FC pokona Burnley FC?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 30. kolejki Premier League Liverpool FC - Burnley FC. Początek niedzielnego spotkania został zaplanowany na godzinę 13:00.