1
5
75'
72'

Podkręcony strzał Williana z rzutu wolnego. Może i wyglądało to efektownie, ale piłka nie dotarła w światło bramki.

2
2
4
1
3
72'

Man Utd. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Marcos Rojo.

4
2
2
1
71'

Eric Bailly zejdzie z boiska o własnych siłach. Jednak zmiana będzie potrzebna.

3
1
70'

Noga Erica Bailly'ego wygięła się w nienaturalny sposób. Obrońca opuści boisko na noszach.

2
2
2
5
1
68'

Kolejny faul gospodarzy. Mateo Kovacić został podcięty po wślizgu Andera Herrery. Chorwat wpadł na Erica Bailly'ego, który najmocniej ucierpiał w tym starciu.

1
1
2
3
1
66'

Eden Hazard nie ma dziś łatwego życia. Belg został znowu osaczony przez kilku rywali i sfaulowany.

2
2
3
2
65'
65'
63'

Antonio Ruediger miał problemy ze wstaniem z boiska. Niemiec opuszcza plac gry w asyście medyków.

3
2
2
3
2
60'

Czerwone Diabły długo rozgrywały atak pozycyjny. Podanie na prawą stronę do Marcusa Rashforda, który zdecydował się na drybling i stracił piłkę.

3
4
2
2
3
58'

Eden Hazard zagrał na prawą stronę do Williana. Brazylijczyk dośrodkował w pole karne, gdzie czekał Gonzalo Higuain. Podanie niezbyt celne, bo David de Gea zdążył uprzedzić argenyńskiego napastnika.

4
1
2
2
2
56'

Chelsea wygląda, jakby nie miała żadnego planu w ataku. Jorginho postanowił zagrać na główkę do Edena Hazarda. Zagranie nieudane, a Belgowi zabrakło centymetrów, by sięgnąć piłkę.

3
1
1
2
4
54'

Eric Bailly przejął piłkę po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda. Obrońca uderzył z lewej strony pola karnego, ale broni Kepa Arrizabalaga.

2
2
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić za faul na Herrerze.

1
2
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Willian za faul na Macie.

Chelsea FC
1
2
2
52'

Gospodarze z Old Trafford zorganizowani w obronie. Sprawny atak Chelsea zakończony dośrodkowaniem Marcosa AlonsoAshley Young wybija piłkę.

1
1
2
2
50'

Marcus Rashford mocno uderzył z rzutu wolnego z dużej odległości. Kepa Arrizabalaga nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.

1
1
48'

Mateo Kovacić podciął piłkę i spróbował zagrać w pole karne do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk szybko został złapany w kleszcze przez dwójkę rywali i zablokowany.

1
2
2
45'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Chelsea.

1
2
komentarz

45+2'

Zatańczył z rywalem na lewej stronie pola karnego Eden Hazard, ale zakończył akcję niecelnym dośrodkowaniem.

1
1
1
2
45+1'

Na spalonym złapany Paul Pogba.

7
2
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

3
43'

Gol! Strzelił Marcos Alonso.

Męczyli się napastnicy, nie zdołali oddać ani jednego celnego strzału, więc sprawy w swoje ręce wzięli obrońcy. Mocny strzał z dystansu oddał Antonio RuedigerDavid de Gea popełnił błąd i wybił piłkę wprost pod ręce Alonso. Hiszpan uderzył z pierwszej piłki, ta jeszcze odbiła się od słupka, ale przekroczyła linię bramkową. Mamy remis 1:1.

23
19
4
7
22
42'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera za faul na Alonso.

3
2
1
42'

Nieudana centra Ashleya Younga. Do piłki próbował wyskoczyć Eric Bailly, ale podanie było zbyt wysokie.

3
41'

Cesar Azpilicueta odgryzł się na innym z rywali. Hiszpan sfaulował na lewej stronie boiska, przy polu karnym, Paula Pogbę.

1
1
3
38'

A teraz ucierpiał... fotoreporter. Romelu Lukaku mocno zastawił się z piłką, odepchnął Cesara Azpilicuetę, a ten wpadł wprost na fotoreporta.

1
1
1
2
35'

Pogubił się w dryblingu na lewej stronie pola karnego Marcus Rashford. Z kontrą rusza Chelsea.

4
3
1
32'

Paul Pogba wywalczył rzut wolny. Francuza faulował najpierw David Luiz a potem Jorginho.

2
2
2
1
3
30'

Nieudany kontratak Chelsea. Eden Hazard zagrał do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk dał się złapać na spalonym.

4
2
1
2
29'

Eric Bailly postraszył strzałem głową po centrze Ashleya Younga. Piłka po strzale obrońcy przeleciała obok słupka.

2
1
1
2
28'

Czerwone Diabły miały rzut rożny. Piłka jak w pinballu odbiła się od Marcosa Alonso i Antonio Ruedigera. Sytuację wyjaśnił inny defensor Chelsea i wybił piłkę.

2
1
1
27'

Mocne dośrodkowanie Edena Hazarda z lewej strony. Wybija Eric Bailly. The Blues na razie walą głową w mur.

3
1
25'

Inicjatywa wróciła do Czerwonych Diabłów. Gospodarze próbowali rozegrać atak prawą stroną, ale David Luiz wybił centrę Ashleya Younga.

3
2
1
1
2
23'

Skiksował JorginhoWillian dośrodkował do kolegi czekającego przed polem karnym. Strzał byłego pomocnika Napoli zostawia wiele do życzenia.

1
3
22'

Chelsea w natarciu. Eric Bailly wybił na rzut rożny dośrodkowanie Williana.

2
20'

Jorginho się nie popisał. Brazylijczyk uderzył z pierwszej piłki z dystansu, ale przestrzelił.

2
2
18'

Zbyt mocny strzał Marcosa AlonsoDavid de Gea bezrobotny.

2
2
16'

Spóźniony wślizg Andera Herrery. Poszkodowany Eden Hazard i Chelsea będzie miała niezłą okazję z rzutu wolnego.

13'

Chelsea chciała rozegrać atak od własnej bramki. Willian jeszcze na swojej połowie popełnił błąd i podał wprost pod nogi rywali.

2
3
11'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Luke Shaw.

Ależ prezent na 31. urodziny sprawił sobie Mata! Lukaku zagrał górą w pole karne, Shaw przejął i dośrodkował, a Juan Mata zamknął akcję. 1:0 dla Manchesteru United!

29
17
3
6
10
6'

Zagęściło się w polu karnym Chelsea. Marcus Rashford próbował rozegrać piłkę z Juanem Matą, ale obrońcy utrudnili im zabawę.

2
1
4'

Mocna odpowiedź Czerwonych Diabłów. Znakomite podanie Luke'a Shawa z głębi pola. W "szesnastce" Chelsea piłkę przyjął Romelu Lukaku, zatańczył z Antonio Ruedigerem  i próbował oddać strzał z ostrego kąta. Kepa Arrizabalaga broni!

3'

Niezłe wyjście Edena Hazarda na lewą stronę pola karnego. Belg zagrał do N'Golo Kante, który został zablokowany przez rywala.

2
1
1'

Czerwone Diabły próbowały rozegrać pierwszy atak prawą flanką. Akcję zatrzymał Marcos Alonso, który udanie przykrył Marcusa Rashforda.