28
23
73
90+3'

William Remy dośrodkował w pole karne Arki, ale piłka poza boiskiem. Od bramki zacznie Pavels Steinbors.

46
25
12
11
22
90+2'

Arka wywalczyła rzut wolny na połowie Legii. Gdynianie coraz bliżej wywalczenia Superpucharu Polski.

59
25
7
10
13
90'

Doliczone pięć minut.

21
17
17
14
59
90'

Dobrą okazję w polu karnym Legii miał Aleksandar Kolew. Strzelał z kilku metrów, ale trafił w boczną siatkę. Mogła Arka rozstrzygnąć już to spotkanie.

3
8
6
16
25
90'

Z rzutu wolnego strzelał Aleksandar Kolew. Uderzenie silne, ale niecelne.

11
8
7
11
28
89'

Będzie rzut wolny dla Arki. Do bramki Legii około 25-30 metrów.

34
19
9
8
10
88'
16
10
8
6
6
86'

Arka Gdynia skupia się już bardziej na defensywie. Legia natomiast atakuje. Przed chwilą zamieszanie pod bramką gdynian, ale ostatecznie piłka poza boiskiem.

14
13
5
6
9
85'

Carlitos dośrodkował z rzutu wolnego. Pavels Steinbors wypiąstkował piłkę.

11
7
6
6
9
83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Arki. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

13
4
5
10
11
82'
81'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki główkował Inaki Astiz. Dobra sytuacja, ale uderzenie niecelne.

12
8
7
6
6
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
11
5
4
5
6
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

11
5
5
6
7
78'
77'

Znakomicie obronił Pavels Steinbors! Bramkarz Arki odbił piłkę po strzale głową Kaspera Hamalainena.

20
10
6
11
11
76'

Szukają piłkarze Legii dośrodkowań w pole karne Arki. Gdynianie wybijają piłkę.

13
13
6
9
5
75'

Szybka akcja Arki. Na strzał z kilkunastu metrów zdecydował się Luka Zarandia, ale to uderzenie zostało zablokowane.

14
6
7
7
8
73'

Legia. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

11
6
5
3
4
72'
71'

Z rzutu wolnego strzelał Sebastian Szymański. Uderzenie jednak niecelne.

6
9
3
8
5
70'

Faulowany był Carlitos. Będzie rzut wolny dla Legii Warszawa.

8
5
2
4
10
69'

Michał Kucharczyk zagrał w pole karne Arki. Jeden z obrońców wybił piłkę.

13
8
4
8
6
65'

Carlitos skierował piłkę do bramki Arki, ale sędzia odgwizdał spalonego. Strzelał Cafu, odbił piłkę Pavels Steinbors, a do bramki dobił Carlitos. Gol nie został jednak uznany.

15
11
7
9
8
64'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Arka oddaliła grę od własnego pola karnego.

12
9
4
8
9
61'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Szymański.

21
14
10
7
9
60'
6
2
12
3
2
59'

Gra toczy się na połowie Arki. Szuka okazji na gola Legia Warszawa.

11
7
6
3
5
58'

Ładny strzał głową oddał Carlitos. Pavels Steinbors nie dał się jednak zaskoczyć.

13
7
4
3
4
57'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Carlitos.

21
12
9
4
1
57'

Legia. Schodzi: Krzysztof Mączyński. Wchodzi: Cafu.

11
7
5
5
3
55'

Zamieszanie w polu karnym Legii. Ostatecznie jednak w boczną siatkę strzelił Aleksandar Kolew.

3
3
8
3
6
54'

4
52'

Po dośrodkowaniu Adama Hlouska obrońcy Arki zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

9
7
2
2
3
49'

Po dośrodkowaniu Janoty niecelnie główkował Aleksandar Kolew. To była jednak groźna akcja Arki.

8
5
3
4
5
48'

Dobrze teraz Arka w defensywie. Gdynianie przerwali dwie akcje Legii we własnym polu karnym.

11
9
5
5
5
46'

Początek drugiej połowy.

7
4
2
2
2
46'

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Adam Hlousek.

46'
45+2'

Gol! Strzelił Michał Janota. Asystował mu Damian Zbozień.

Po dośrodkowaniu Zbozienia akcję Arki zamknął Janota, który strzelił lekko, ale precyzyjnie przy słupku. Arka prowadzi 3:2!

94
41
23
24
36
45+2'

Znów świetnie pokazał się Luka Zarandia, który popisał się znakomitym dryblingiem. Dobry mecz tego zawodnika.

10
4
4
4
7
45'

Doliczone dwie minuty.

7
5
3
4
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović. Prawdopodobnie za dyskusje z arbitrem.

12
8
4
3
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

15
9
4
7
4
39'

Blisko było o gola dla Legii! Po strzale Jose Kante z około 17 metrów świetnie obronił jednak Pavels Steinbors.

12
11
9
7
8
38'

Gol! Strzelił Andrij Bohdanow. Znakomity strzał z rzutu wolnego i gol dla Arki! Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki!

78
30
19
27
32
37'

Będzie rzut wolny dla Arki. Okazja i na strzał, i na dośrodkowanie w pole karne.

16
12
9
7
6
36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Pavels Steinbors wypiąstkował piłkę.

10
4
3
3
4
34'

Zanosiło się na groźną akcję Arki, ale Goran Cvijanović został powstrzymany przez zawodników Legii.

9
4
9
3
3
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Marić.

Arka Gdynia
20
5
3
7
3
30'

Gol! Strzelił Chris Philipps.

Zagranie z rzutu rożnego przed pole karne Arki, skąd fantastycznym strzałem popisał się Chris Philipps! Piękne uderzenie, po którym Legia prowadzi 2:1!

63
34
13
22
44
29'

Uderzenie z dystansu Michała Kucharczyka. Rykoszet i piłka poza boiskiem.

8
4
3
3
4
29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłka wyszła jednak poza boisko.

7
7
4
2
6
28'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Kante.

10
5
4
7
8
26'

Z rzutu wolnego nad bramką strzelił Krzysztof Mączyński.

13
9
5
6
5
25'

Będzie rzut wolny dla Legii. Do bramki Arki spory dystans, ale jest okazja na strzał.

9
4
3
1
7
23'

Po dośrodkowaniu Marko Vesovicia minimalnie niecelnie główkował Jose Kante. Groźna akcja Legii.

7
5
3
2
5
23'

Gra wznowiona.

5
6
1
1
4
22'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Luka Zarandia.

7
4
2
8
4
19'

Gol! Strzelił Luka Zarandia. Asystował mu Adam Marciniak.

Po dośrodkowaniu Marcinaka niepilnowany Luka Zarandia zamknął akcję i ładnym uderzeniem skierował piłkę prosto do bramki. 1:1!

53
25
14
21
32
17'

Sebastian Szymański dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Arki. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyszła poza boisko.

11
4
8
5
7
16'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego dla Arki. Gramy dalej.

12
7
4
4
20
14'

Trwa analiza VAR, czy będzie rzut karny dla Arki Gdynia.

15
3
6
5
4
14'

Padł w polu karnym Legii Luka Zarandia. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

3
9
2
2
6
12'

W polu karnym na strzał zdecydował się Krzysztof Mączyński. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

7
2
5
2
2
11'

Marko Vesović dośrodkował w pole karne do Jose Kante. Tym razem zabrakło strzału na bramkę Arki.

7
2
4
1
1
9'

Legia częściej jest przy piłce. Rozgrywa ją w okolicy środka boiska.

10
4
2
2
4
7'

Ładna zespołowa akcja Legii i lekkie zamieszanie w polu karnym Arki. Szuka Legia drugiego gola i stara się atakować.

8
3
3
4
3
5'

Arka przy piłce. Gdynianie rozgrywają ją na własnej połowie.

10
3
3
6
6
2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Andrij Bohdanow. Marko Vesović w polu karnym zagrał tuż przed bramkę Arki, gdzie piłkę do własnej siatki skierował Andrij Bohdanow! Legia szybko objęła prowadzenie 1:0!

64
48
11
13
36
19:55

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.