Koniec meczu
II liga: 28. kolejka
14 kwi 2019 13:05
Analiza pomeczowa
Kluczowe momenty
Koniec meczu
M. Ameyaw
90+3'
Ł. Turzyniecki
90'
A. Mójta
90'
A. Mójta
80'
P. Wolański
78'
A. Mójta
74'
K. Kato
54'
A. Pazio
21'
D. Mąka
15'
Start meczu
Relacja z meczu
4
3
1
1
4
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Ameyaw.
Michael Ameyaw #29
Widzew Łódź
3
2
4
3
4
Statystyki meczowe
49%
Posiadanie piłki
51%
5
Strzały celne
4
6
Strzały niecelne
3
Składy
21
P. Wolański
25
Ł. Turzyniecki
27
D. Tanżyna
95
S. Zieleniecki
22
M. Pięczek
5
K. Kato
7
M. Michalski
4
M. Kazimierowicz
8
A. Radwański
18
D. Mąka
19
P. Banaszak
P. Smołuch
95
A. Mesjasz
4
A. Mójta
6
K. Walków
9
B. Olszewski
14
B. Wiktoruk
16
M. Bochnak
17
A. Rybski
18
M. Wichtowski
19
D. Mosiejko
23
A. Pazio
77
Ostatnie mecze zespołów
Starcia bezpośrednie
II Liga 2023/2024
# | Drużyna | M | Z | R | P | BZ | BS | RB | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS 1925 Kalisz | 24 | 12 | 7 | 5 | 38 | 22 | 16 | 43 |
2 | Kotwica Kołobrzeg | 24 | 12 | 6 | 6 | 46 | 32 | 14 | 42 |
3 | Pogoń Siedlce | 24 | 11 | 8 | 5 | 41 | 33 | 8 | 41 |
4 | Chojniczanka Chojnice | 24 | 10 | 7 | 7 | 32 | 29 | 3 | 37 |
5 | Radunia Stężyca | 24 | 9 | 9 | 6 | 31 | 29 | 2 | 36 |
6 | Hutnik Kraków | 24 | 9 | 7 | 8 | 33 | 31 | 2 | 34 |
7 | Stal Stalowa Wola | 23 | 10 | 4 | 9 | 25 | 26 | -1 | 34 |
8 | ŁKS II Łódź | 24 | 9 | 6 | 9 | 36 | 33 | 3 | 33 |
9 | Zagłębie II Lubin | 24 | 9 | 6 | 9 | 36 | 34 | 2 | 33 |
10 | Olimpia Elbląg | 24 | 9 | 6 | 9 | 30 | 31 | -1 | 33 |
11 | Lech II Poznań | 24 | 9 | 6 | 9 | 29 | 36 | -7 | 33 |
12 | Skra Częstochowa | 24 | 8 | 8 | 8 | 29 | 26 | 3 | 32 |
13 | Polonia Bytom | 24 | 7 | 9 | 8 | 31 | 34 | -3 | 30 |
14 | GKS Jastrzębie | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 | 33 | -6 | 27 |
15 | Wisła Puławy | 23 | 5 | 10 | 8 | 32 | 36 | -4 | 25 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 24 | 6 | 6 | 12 | 26 | 37 | -11 | 24 |
17 | Stomil Olsztyn | 24 | 7 | 3 | 14 | 21 | 32 | -11 | 24 |
18 | Olimpia Grudziądz | 24 | 5 | 7 | 12 | 24 | 33 | -9 | 22 |
Inne mecze: 28. kolejka
- II liga 12.04.2019Znicz Pruszków2Olimpia Grudziądz1
- II liga 13.04.2019Elana Toruń4Siarka Tarnobrzeg2
- II liga 13.04.2019Rozwój Katowice0Olimpia Elbląg1
- II liga 13.04.2019Resovia1Radomiak Radom0
- II liga 13.04.2019ROW 1964 Rybnik0Skra Częstochowa0
- II liga 13.04.2019Stal Stalowa Wola1GKS Bełchatów0
- II liga 13.04.2019Górnik Łęczna1Błękitni Stargard1
- II liga 14.04.2019Gryf Wejherowo3Ruch Chorzów2
Wiadomości