10
5
10
88'

Gol! Strzelił Patrick Herrmann. Zawodnik Borussii dobił rywali. Herrmann delikatnie pomógł sobie ręką, ale po analizie systemu VAR arbiter uznał gola.

63
50
16
14
29
84'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wypiąstkował Sommer.

12
7
4
8
9
83'
82'

Fatalne zakończenie akcji przez Gnabry'ego. Bayern traci nadzieję na uratowanie choćby punktu.

9
8
1
2
6
79'

Borussia kontroluje grę i na niewiele pozwala rywalom.

21
9
4
4
6
76'

Bayern nadal nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika. To jeden z najgorszych meczów Bayernu w ostatnich latach.

19
16
11
13
18
74'

M'gladbach. Schodzi: Florian Neuhaus. Wchodzi: Patrick Herrmann.

4
71'

Ofensywny faul Gnabry'ego. Akcja przerwana.

4
6
2
4
7
67'

Piłka w siatce, Lewandowski już się cieszył z gola, ale sędzia nie uznał bramki. Według arbitra liniowego Polak był na spalonym!

30
29
14
21
64
66'

M'gladbach. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Denis Zakaria.

11
6
6
7
6
64'

Lewandowski był blisko zdobycia gola, ale nie zdołał dopaść do piłki.

23
17
12
14
22
63'

Po dograniu Ribery'ego nad poprzeczką uderzył James.

12
8
7
5
6
59'

Okazję miał Hazard, ale spudłował.

12
8
6
8
7
58'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego Gnabry'ego.

13
11
11
11
12
56'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Franck Ribery.

Bayern Monachium
26
10
6
5
10
55'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Renato Sanches.

18
8
6
10
8
53'

W grze Bayernu nie widać progresu. Gospodarzom trudno będzie odrobić straty.

13
9
7
8
13
50'

Ribery dośrodkował, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Bayernu.

12
10
8
9
12
47'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego, na którym był Lewandowski.

14
11
9
9
13
46'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Serge Gnabry.

46'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Franck Ribery.

10
4
4
6
5
46'

Początek drugiej połowy.

9
4
1
4
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

13
11
7
9
10
43'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez drużynę gości.

10
5
4
6
6
41'

Kompletnie nieudany strzał Muellera. Głową uderzył kilka metrów nad bramką.

8
5
5
8
7
38'

Bayern nadal jest niewidoczny w ofensywie. Borussia skupie się na grze w defensywie.

11
11
7
8
8
35'

Lewandowski z sześciu metrów trafił prosto w Sommera.

28
18
21
13
28
33'

Sommer nie złapał piłki po dośrodkowaniu, ale Bayern nie wykorzystał błędu Szwajcara.

10
8
5
5
9
32'

Groźna okazja Bayernu, ale Sommer obronił strzał Robbena.

13
9
6
5
7
31'

Tym razem dośrodkowywał Alaba, lecz Sommer zgarnął piłkę.

11
8
5
4
8
30'

Dośrodkowanie Kimmicha ze skrzydła, ale piłkę wybili goście.

5
5
4
6
6
28'

Bayern gra po prostu fatalnie. Nie istnieje w ofensywie, a do tego popełnia szkolne błędy w obronie.

12
12
7
9
9
27'

Mueller i Robben wymieniali podania na skrzydle, ale to było wszystko, co Bayern zrobił w tej akcji.

8
8
6
6
13
24'

Kolejny błąd Bayernu w obronie, po którym Plea przejął piłkę. Tym razem Francuz uderzył niecelnie.

12
10
8
8
9
23'

Długa piłka Hummelsa do Lewandowskiego, ale Polak był na spalonym.

11
8
11
10
20
21'

Znów Kimmich miał piłkę na skrzydle. Poślizgnął się i stracił ją.

10
6
8
10
14
20'

Dośrodkowanie Kimmicha ze skrzydła, ale żaden z piłkarzy Bayernu nie zdołał dopaść do piłki.

12
9
6
11
14
18'

Goście zadali dwa szybkie ciosy i nie zamierzają na tym poprzestać. Fatalna gra Bayernu.

19
12
12
12
21
16'

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Jonas Hofmann. Drugi gol dla Borussii! Fatalny błąd Alcantary, któremu piłkę odebrał Hofmann. Odegrał do Stindla, który uporał się z Hummelsem i pewnym strzałem pokonał Neuera.

61
40
22
21
45
12'

Strzał z dystansu Muellera. Była to bardzo nieudana próba.

19
8
5
7
18
10'

Gol! Strzelił Alassane Plea. Asystował mu Jonas Hofmann. Bayern atakował, a z gola cieszą się goście. Hofmann dograł do Plea, a ten tuż sprzed pola karnego uderzył w długi róg. Neuer nie sięgnął piłki i mamy bramkę dla Borussii.

Alassane Plea #14
60
34
23
19
43
10'

Znów groźnie w polu karnym gości, ale Bayern swojej akcji nie zakończył strzałem.

11
3
4
7
13
7'

Tym razem Lewandowskiego w polu karnym szukał James Rodriguez. Nie było to jednak celne podanie.

11
8
6
6
9
6'

Dośrodkowanie w kierunku Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał oddać strzału.

10
10
8
7
14
4'

Groźnie pod bramką Borussii! W polu karnym Robben odegrał do Muellera, a ten uderzył głową. Strzał obronił Sommer, a po chwili sędzia przerwał grę z powodu spalonego.

8
5
6
4
7
3'

Bayern od pierwszego gwizdka częściej utrzymuje się przy piłce i atakuje swoich rywali.