Bundesliga: 8. kolejka
20 paź 2018 15:30
90+3'

Już nic nie może się stać Bayernowi. Zła seria mistrzów Niemiec przejdzie do historii.

37
15
3
5
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

16
8
11
7
8
90'

Groźnie w polu karnym Bayernu, strzał Weghorsta był jdednak niecelny.

10
4
1
3
6
88'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Manuel Neuer.

Bayern Monachium
16
11
11
8
21
88'

Minimalnie niecelnie z dystansu uderzył Yannick Gerhardt.

5
5
3
5
3
86'

Bayern kontroluje mecz, chce dowieźć pewną wygraną bez problemów do końca spotkania.

31
16
5
5
6
84'
81'

9
79'

Wilki ponownie starają się złapać kontakt. Głową uderzał Ginczek, ale kilka metrów obok słupka.

7
3
9
7
7
75'

Mogło być 1:4! Strzał Lewandowskiego kapitalnie obronił bramkarz!

27
10
13
24
16
75'

Po trzecim ciosie Bayernu VfL nie będzie się już chyba w stanie podnieść.

13
7
7
3
4
72'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski do Jamesa, a ten z pierwszej piłki huknął do bramki! 1:3!

161
71
15
11
10
71'

Wolfsburg. Schodzi: Elvis Rexhbecaj. Wchodzi: Yunus Malli.

5
69'

Bayern stara się oddalać grę od własnej bramki i długo rozgrywać piłkę. VfL czuje jednak krew.

8
5
5
4
4
66'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leon Goretzka.

19
7
5
2
2
63'

Gol! Strzelił Wout Weghorst. Asystował mu Admir Mehmedi. Ginczek wypuścił Mehmediego, ten dograł do Weghorsta, który z bliska strzałem pod poprzeczkę dał nadzieję Wilkom! 1:2!

24
15
19
28
65
60'
7
10
4
5
5
60'
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arjen Robben. To nie był dobry dzień Holendra. Pomocnik otrzymał drugie upomnienie za faul.

54
37
11
13
31
53'

Sędzia wskazał na rzut karny po faulu Rafinhy, ale okazało się, że zawodnik Wilków chwilę wcześniej był na spalonym. Dyskusyjna sytuacja.

18
9
9
5
6
52'

Wolfsburg stara się zaatakować, ale Bayern chce wyprowadzać kontry. Przed momentem dobrze zagrywał Lewandowski, ale Gnabry został uprzedzony przez obrońcę.

9
5
2
5
10
48'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Cóż za błąd Williama! Po dalekim dograniu w pole karne prawy obrońca chciał głową podać do Casteelsa. Uczynił to jednak zbyt lekko i futbolówkę przejął Lewandowski, który uprzedził bramkarza i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie Bayernu! 0:2!

316
136
30
15
17
46'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Rafinha.

13
8
6
10
12
46'

Wracamy do meczu!

14
4
1
4
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

14
7
4
4
10
44'

Żółtą kartkę otrzymał Arjen Robben. Holender chciał wymusić rzut karny, ale rzucił się na piłkę jak żniwiarz na kombajn.

23
28
3
5
9
43'

W końcówce 1. połowy VfL na dłużej znalazł się pod bramką Bayernu. Neuer wciąz ma jednak czyste rękawice. Jutro może się w nich udać do kościoła.

11
17
4
8
9
39'

Uderzał sprzed pola karnego Gnabry, jednak efektem tylko rzut rożny.

18
7
5
4
10
38'

Wolfsburg w końcu się obudził i znalazł się z piłką na połowie Bayernu.

5
6
8
6
14
35'

Żółtą kartkę za zrównanie Lewandowskiego z ziemią otrzymał Maximilian Arnold.

31
14
13
13
15
33'

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Thiago Alcantara.

10
4
5
5
9
32'

Uderzenie Jamesa, powinno być 0:2, ale piłka nie znalazła drogi do siatki. Kapitalnie w bramce zachował się Koen Casteels.

13
9
4
7
7
30'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Mats Hummels. Hummels zagrywał prostopadle, Alcantara przepuścił piłkę. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Lewandowski i między nogami Casteelsa trafił do siatki! 0:1!

409
177
49
33
34
28'

Wolfsburg nastawiony na kontry, ale w ostatnich minutach gospodarze sporadycznie bywają pod bramką Neuera.

13
3
5
7
4
25'

Ależ było groźnie! Płaski strzał Robbena odbił Koen Casteels, który obronił dobitkę głową Lewandowskiego. Kolejna próba "Lewego", już sytuacyjna, była niecelna.

12
12
5
15
9
22'

W pole karne z piłką wszedł Joshua Kimmich, płaski strzał obronił bramkarz.

4
4
5
5
8
21'

Wciąż czekamy na spięcia podbramkowe.

6
4
4
4
3
18'

Arnold ruszył z piłką, minął kilku rywali. Padł przed polem karnym, sędzia nakazał grać dalej. Kibice wściekli.

8
5
3
3
5
17'

Wyraźna przewaga Bayernu w posiadaniu piłki, ale tylko jeden strzał na bramkę. Widać, że Bawarczycy mają swoje problemy.

8
3
3
7
5
14'

Dwie wrzutki w pole karne Bayernu, ale bez uderzenia na bramkę Neuera.

11
4
2
5
4
12'

James Rodriguez uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał sparować piłkę.

14
7
5
6
7
10'

Obraz gry nie zmienia się. Bayern atakuje, ale okazji nie potrafi stworzyć.

4
4
1
7
4
7'

Wolfsburg ustawił się na własnej połowie i czeka na to, co zrobi Bayern.

10
4
4
3
3
4'

Bawarczycy uporządkowali grę i to oni aktualnie dominują. Szarżował Gnabry, który już nawet minął bramkarza, ale stracił rytm.

11
7
7
2
3
2'

Od początku gospodarze starają się zaatakować Bayern. Póki co bez okazji.