Bayern Monachium
79' Rafinha 80' Serge Gnabry
SC Freiburg
79' Alexander Schwolow 89' Lucas Hoeler
1:1

Koniec. Bayern zremisował z Freiburgiem 1:1. Wściekli są fani gospodarzy.

Lewandowski chciał skierować do bramki strzał Rafinhi, ale spudłował.

Sędzia doliczył 5 minut.

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Yoric Ravet.

Gol! Strzelił Lucas Hoeler. Asystował mu Christian Guenter. No i psikus! Dogranie Guentera z lewej strony, do piłki doszedł Hoeler i jest remis!

Bayern prowadzi i na niezbyt wiele pozwala rywalom.

Sprzed pola karnego metr ponad bramką uderzył Ribery.

Błąd Goretzki, ale goście zbyt długo zwlekali z uderzeniem i zostali zablokowani.

SC Freiburg. Schodzi: Tim Kleindienst. Wchodzi: Luca Waldschmidt.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leon Goretzka.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Rafinha. Kilkanaście metrów z piłką przebiegł Gnabry. Kiedy znalazł się w polu karnym płasko uderzył tuż przy słupku. 1:0!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafinha.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Alexander Schwolow.

Po krótko rozegranym rzucie wolnym źle sprzed pola karnego uderzył Gnabry.

Coraz mniej czasu ma Bayern. Gospodarze grają w jednostajnym tempie, co ułatwia obronę remisu Freiburgowi.

Lewandowski z kilku metrów uderzył głową, ale trafił w poprzeczkę. Gola i tak by nie było, ponieważ Polak faulował rywala.

Bayern uzyskał optyczną przewagę, ale wciąż nie potrafi zagrozić gościom.

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Thomas Mueller.

Rzut wolny dla Bayernu z ok. 19 metrów. Uderzenie Lewandowskiego i poprawka zatrzymały się na graczach gości.

Zamieszenia przed bramką Freiburga, padł Lewandowski, sędzia nakazał grać dalej.

Z dystansu trzy metry obok bramki uderzył Sanches.

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Franck Ribery.

Dogranie z rogu Robben głową ponad bramką.

Nie ma rzutu karnego. Naszym zdaniem słuszna decyzja.

Sędzia podbiegł do plazmowego telewizorka i ogląda. My czekamy...

James uderzał piłka trafiła w boczną siatkę. Ręką zagrał Gulde, sędzia analizuje sytuację.

Piłka w bramce Bayernu, gola nie ma. Centymetrowy spalony. Sporo szczęścia mieli Bawarczycy.

Coraz śmielej goście, gospodarze senni i bezradni.

Renato Sanches zagrywał wzdłuż pola bramkowego. Nikt jednak nie zamknął akcji.

Freiburg zaatakował i pod bramką Bayernu zrobiło się niebezpiecznie. Efetkem jednak tylko rzut rożny.

Uderzenie Jamesa, ale górą po raz kolejny bramkarz.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Bayern miał dwie wyborne okazje, ale gola nie zdobył. Freiburg głównie się broni i jak na razie czyni to skutecznie.

Sędzia doliczył minutę.

Coraz bliżej przerwy i jest niemal pewne, że goli nie zobaczymy w 1. połowie.

Gnabry padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej i miał rację.

Bayern stara się grać szybciej, jednak kolejnej okazji na gola nie potrafi sobie stworzyć.

Groźny strzał z woleja oddał Robben, bramkarz zdołał jednak odbić piłkę. To dopiero druga dobra szansa Bawarczyków.

Alaba... Strzał z dystansu, piłka prawdopodobnie jeszcze leci.

Cały czas nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Bayern gra na pół gwizdka. Rywalom to nie przeszkadza.

Lewandowski sam na sam z bramkarzem. Polak czekał niemal do końca i przegrał pojedynek z golkiperem.

Uderzał Gnabry, strzał po raz kolejny został zablokowany.

Niewiele dzieje się na boisku. W pierwszych minutach wydawało się, że gol dla Bayernu jest kwestią minut. To już jednak historia.

Mocny strzał Pascala Stenzla, daleko od celu.

James uderzył sprzed pola karnego, po nodze, rywala. Będzie rzut rożny.

Robben głową do Lewandowskiego, Polak jednak na spalonym. Powtóki jednak pokazały, że takowego nie było.

Zmniejszyli uścisk gospodarze, Freiburg w końcu może rozgrywać piłkę w okolicach środka boiska.

James dogrywał z lewej strony, do piłki nie doszedł jednak Lewandowski. Uprzedził go obrońca.

Freiburg cały czas nie potrafi wyjść z własnej połowy. Miażdżąca przewaga Bayernu.

Arjen Robben do Jamesa Rodrigueza, którego strzał z pola karnego został zablokowany.

Bayern niemal nie opuszcza okolic pola karnego Freiburga.

W polu karntm z piłką szarżował James, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

Gramy!

Mecz poprowadzi Felix Zwayer.

Kto wygra mecz?

Bayern jest wiceliderem Bundesligi i traci do Borussii 2 punkty. Rywal ma 7 punktów mniej i jest 11.