FC Augsburg
24' Dong-Won Ji 68' Dong-Won Ji 84' Andre Hahn
Borussia Dortmund
81' Paco Alcacer 84' Raphael Guerreiro 90+3' Achraf Hakimi
2:1

Koniec. Sensacja! Borussia przegrała w Augsburgu 1:2!

Kontra Augsburga, Sergio Cordova uderzał, ale został zablokowany.

Żółtą kartkę otrzymał Achraf Hakimi.

Guerreiro dośrodkował, Zagadou nie doszedł do piłki. Coraz mniej czasu ma Borussia.

Jeszcze 4 minuty emocji.

Augsburg. Schodzi: Daniel Baier. Wchodzi: Felix Goetze.

Borussia wściekle atakuje! Z ok. 16 metrów uderzał Goetze, Kobel sparował piłkę na róg.

Żółtą kartkę otrzymał Andre Hahn.

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Guerreiro.

Nerwowo na boisku, gospodarze prowokują gości. Przepychanki, popchnięcia.

Augsburg. Schodzi: Dong-Won Ji. Wchodzi: Sergio Cordova.

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Mario Goetze. Borussia wraca do gry. Rozmontowali obronę gospdoarzy goście. W polu karnym Goetze do Alcacera, a ten niemal do pustej bramki na 2:1!

Borussia w ataku, próby gości wyglądają coraz bardziej obiecująco. Czasu jednak lider Bundesligi ma już niewiele.

Z kilku metrów uderzał Alcacer, Kobel popisał się wyśmienitą interwencją! Cóż za refleks!

Dogranie z rzutu rożnego, Dan-Axel Zagadou głową uderzył ponad bramką.

Borussia w dalszym ciągu okropnie męczy się, a przegrywa już dwoma golami. A czasu goście mają coraz mniej.

Mocny strzał oddał Raphael Guerreiro, piłka poszybowała ponad bramką.

Płaski strzał Larsena spokojnie złapał bramkarz.

Gol! Strzelił Dong-Won Ji. Nieprawdopodobne! Hakimi zagrywał przez środek i piłkę przejął Dong-Wong Ji. Koreańczyk pobiegł z piłką w kierunku bramki i w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza! 2:0!

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Paco Alcacer.

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Raphael Guerreiro.

W końcu Borussia na dłużej znalazła się z piłką na połowie gospodarzy. Nie przekłada się to na okazje bramkowe.

Już tylko pól godziny pozostało gościom na odrobienie strat. W Monachium już wszyscy zacierają ręce.

Upływają minuty, a Borussia nie jest w stanie wrzucić wyższego przełożenia i zagrozić Augsburgowi.

Reus do Sancho, wracający obrońca wybił piłkę. Dodatkowo okazało się, że był spalony.

Mocno pada w Augsburgu, a Borussia wciąż ma problemy z przeniesieniem ciężaru gry pod bramkę gospodarzy.

Dong-Won Ji mógł podwyższyć prowadzenie gospodarzy. Koreańczyk źle przyłożył nogę do podania z prawej strony. Chybił dość wyraźnie.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Duża niespodzianka. Borussia przegrywa z Augsburgiem 0:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Jacob Bruun Larsen uderzał z sześciu metrów, Kobel nogą odbił piłkę! Kolejna świetna okazja Borussii!

A jednak! Mogło być 1:1! Dogranie z rzutu wolnego, piłkę niefortunnie zgrał jeden z obrońców, a z pięciu metrów spudłował Thomas Delaney!

Zbliżamy się do przerwy. Niewiele wskazuje na wyrównanie. Borussia wciąż statyczna.

Goetze już z piłką w polu karnym, już miał uderzać, ale... spalony. Gra przerwana.

Kobel omal nie stracił piłki we własnym polu karnym. Szwajcarowi udało się wybić futbolówkę.

Dośrodkowanie z lewej strony, główkował Reus, ale obok bramki.

Borussia jest cierpliwa. Goście przegrywają, nie kwapią się jednak do zdecydowanego natarcia.

Borussia póki co nie zmienia sposobu gry. Goście wolni, ospali.

Gol! Strzelił Dong-Won Ji. Kolejny błąd Zagadou, który dał się ograć rywalowi. Hahn dograł z prawej strony, piłkę przy drugiej próbie w bramce umieścił Dong-Won Ji. 1:0!

Borussia na połowie gospodarzy. Goście wolno wymieniają podania, co ułatwi Augsburgowi ustawianie się w obronie.

Akanji dogrywał, Kobel pewnie złapał piłkę. Wciąż czekamy na większe emocje.

Teigl uderzał na bramkę Borussii. Słabo i wprost w bramkarza.

Augsburg. Schodzi: Kostas Stafylidis. Wchodzi: Georg Teigl. Uraz mięśniowy uniemożliwił Grekowi kontynuowanie meczu.

Sancho uderzał z ok. 16 metrów. To powinien być gol. Gracz Borussii trafił w rywala i będzie rzut rożny.

Póki co dość anemiczne ataki Borussii. Augsburg skupia się na defensywie, ale potrafi oddalić grę od własnej bramki.

Z dystansu niecelnie uderzyl Michael Gregoritsch.

Reus mógł uderzać z przedpola bramkowego, górą jednak bramkarz gospodarzy.

Optyczna przewaga Borussii. Goście muszą cierpliwie rozbijać mur stworzony przez gospodarzy.

Zagadou zgubił piłkę przed polem karnym, po chwili powalił w "szesnastce" rywala. Karnego nie było, ponieważ chwilę wcześniej sędzia dostrzegł spalonego.

Niepewnie zagrała defensywa gospodarzy. Jednak gracze Borussii okazji nie wykorzystali, zbyt długo zwlekali ze strzałem.