1.FC Nuernberg
48' Matheus Pereira 68' Ewerton
Bayern Monachium
75' Serge Gnabry 90' Alphonso Davies
1:1

Koniec spotkania! Sensacja w Norymbergii. Mecz zakończył się remisem, choć w końcówce obie drużyny miały szansę na to, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Lewandowski przez całe spotkanie był niewidoczny.

To powinien być gol dla Bayernu! Coman był sam na sam z bramkarzem i trafił prosto w Mathenię!

Sędzia doliczył aż pięć minut.

Nie ma gola! Tim Leibold! Piłkarz 1.FC Nuernberg trafił w słupek. Bayern odetchnął z ulgą.

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies.

Davies w polu karnym uderzył łokciem w twarz Margreittera. Arbiter wskazał na jedenasty metr!

Rzut karny dla gospodarzy!

Nuernberg. Schodzi: Robert Bauer. Wchodzi: Ivo Ilicević.

Dwójkowa akcja Comana i Gnabry'ego. Strzałowi zapobiegli obrońcy gospodarzy.

Kimmich dograł do Gnabry'ego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

Nuernberg. Schodzi: Eduard Loewen. Wchodzi: Georg Margreitter.

Kerk z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

Mathenia w ostatniej chwili ubiegł Gnabry'ego. Znów groźnie pod bramką gospodarzy.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Kingsley Coman. Świetne dogranie Comana w pole karne. Tam technicznym strzałem popisał się Gnabry, który przelobował Mathenię.

Fatalne zagranie Kimmicha w pole karne. Mathenia zaczął od bramki.

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Alphonso Davies.

Nuernberg. Schodzi: Mikael Ishak. Wchodzi: Timothy Tillmann.

Coman próbował dośrodkować w pole karne, lecz został zablokowany przez Bauera.

Suele z dwudziestu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

James strzelił z dwudziestu metrów w poprzeczkę!

Kimmich sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla Bayernu!

Żółtą kartkę otrzymał Ewerton.

Bayern w tym meczu oddał tylko trzy celne strzały. Rywale mają o jeden więcej.

Groźna wrzutka z rzutu rożnego. Niewiele brakło by Muehl strącił piłkę.

James dograł do Goretzki. Jego strzał obronił Mathenia.

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Comana. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

Wrzutka Kimmicha w pole karne. Głową uderzył James, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: James Rodriguez.

Wrzutka Martineza w pole karne. Prosto w ręce Matheni.

Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem przerwana z powodu spalonego.

Suele w ostatniej chwili przerwał akcję gospodarzy. Bayern ma ogromne problemy.

Wrzutka Kimmicha, ale w polu karnym nie było żadnego z graczy Bayernu.

Hummels przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gospodarzy.

Gol! Strzelił Matheus Pereira. Ulreich obronił uderzenie Loewena. Piłka trafiła pod nogi Pereiry, a ten z siedemnastu metrów uderzył po długim rogu i pokonał Ulreicha. Trener Kovac patrzy z niedowierzaniem i zastanawia się, jak to jest możliwe, że Bayern przegrywa!

Lewandowski na lewym skrzydle stracił piłkę. Z akcją ruszyli gospodarze.

Gramy!

Zaskakująca decyzja sędziego: wzywa piłkarzy obu drużyn do zejścia do szatni!

Początek drugiej połowy opóźnia się. Kibice Bayernu odpalili race.

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Serge Gnabry.

Koniec nudnej pierwszej połowy. Bayern ma duże problemy, by znaleźć sposób na obronę gospodarzy.

Sędzia doliczył jedną minutę.

Kompletnie nieudany strzał Lewandowskiego.

Mueller sfaulowany 25 metrów przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

Po wrzutce z rzutu rożnego na strzał z dystansu zdecydował się Leibold. Trafił w jednego z obrońców Bayernu.

Ofensywna akcja Bayernu przerwana po zagraniu ręką przez Muellera.

Ulreich bez problemu obronił strzał Ishaka.

Bayern nadal ma problemy, by stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Hummels wsadził na minę Ulreicha. Mało brakło, by dogranie obrońcy do bramkarza zakończyło się fatalną stratą i golem dla gospodarzy.

Mueller stoczył pojedynek o piłkę z Ewertonem. Przegrał go i od bramki zaczął Mathenia.

Mueller dograł do Lewandowskiego, ten źle przyjął piłkę, lecz zdołał oddać celny strzał. Z łatwością poradził sobie z nim Mathenia.

Coman ruszył z akcją, ale jedyne co zdołał wywalczyć to rzut rożny.

Obrońcy gospodarzy są niemal bezbłędni. Bayern ma problem, by zakończyć swoje akcje strzałami.

Gospodarze nie wykorzystali błędu Ulreicha. Naprawił go Javi Martinez.

To powinno być 1:0 dla Bayernu! Alaba huknął z rzutu wolnego z 25 metrów, ale kapitalną interwencją popisał się Mathenia. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i spadła pod nogi Muellera. Ten ekwilibrystycznym sposobem próbował skierować ją do bramki, ale spudłował.

Indywidualna akcja Lewandowskiego przerwana faulem Ewertona. Będzie szansa dla Bayernu.

Dwójkowa akcja Comana i Alaby zakończona stratą Austriaka.

Mueller spod pola karnego rywali dograł do... Ulreicha.

Pierwszy kwadrans rozczarował. Bayern nie ruszył z frontalnym atakiem.

Kibice 1.FC Nuernberg rzucają różne przedmioty na murawę, co utrudnia gościom wznowienie gry. Po wrzutce z rożnego znów nie oddano celnego strzału.

Po wrzutce z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Wrzutka Comana, ale Muehl zdołał wybić piłkę z własnego pola karnego.

Mathenia uprzedził Goretzkę. Bayern wciąż ma problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Atak pozycyjny w wykonaniu Bayernu. Goście szukają luki w defensywie rywali, ale póki co im się to nie udaje.

Kimmich przerwał akcję po dograniu Pereiry.

Bayern długo rozgrywał swoją akcję, ale zakończył ją stratą.

Bayern od pierwszego gwizdka utrzymuje się przy piłce. Goście szybko narzucili swój styl gry.

Początek spotkania.

Czy Bayern Monachium wygra to spotkanie?

W podstawowym składzie gości znalazł się Robert Lewandowski.

Obie drużyny w tym sezonie walczą o zupełnie inne cele. Bayern Monachium w przypadku zwycięstwa powiększy do 4 punktów przewagę nad Borussią Dortmund i będzie blisko zdobycia mistrzostwa Niemiec. Z kolei 1.FC Nuernberg ma jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie.