Toulouse FC
39' Kelvin Amian 72' Max-Alain Gradel 79' Aaron Iseka Leya
AS Monaco
28' Jemerson 48' Benjamin Henrichs 56' Youri Tielemans 81' Sofiane Diop
1:1

Koniec. Monaco straciło kolejne punkty w sezonie.

Sędzia doliczył 5 minut.

Już chyba nic się nie zmieni w tym meczu. Piłkarze nie potrafią sobie wykreować dogodnych okazji na gola.

Otwarte końcowe minuty, remis nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn.

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Samuel Grandsir.

Żółtą kartkę otrzymał Sofiane Diop.

Gol! Strzelił Aaron Iseka Leya. A jednak udało się drużynie z Tuluzy wyrównać. Po mocnym dograniu piłka odbiła się od Glika, przejął ją Iseka i w sytuacji sam na sam zdobył gola. Monaco ma 10 minut na odpowiedź.

Monaco. Schodzi: Jean-Eudes Aholou. Wchodzi: Kevin N'Doram.

Toulouse. Schodzi: Mathiew Dossevi. Wchodzi: Hakim El Mokkedem.

Szukają wyrównującej bramki miejscowi, Monaco w coraz więszych opałach.

Coraz groźniejsi są gospodarze, którzy zaczynają ryzykować. Monaco wykorzysta szansę i skontruje rywala?

Żółtą kartkę otrzymał Max-Alain Gradel.

W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Gradel. Dobrze współpracuje ze sobą defensywa Monaco, która złapała rywala na spalonym.

Toulouse. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Jimmy Durmaz.

Monaco po objęciu prowadzenia szanuje piłkę, gospodarze nie potrafią odpowiedzieć groźną akcją.

Toulouse. Schodzi: Yaya Sanogo. Wchodzi: Aaron Iseka Leya.

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Asystował mu Youssef Ait Bennasser. Monaco w końcu zaczęło atakować i szybko przyniosło to efekty. Strzał Tielemansa odbił się od poprzeczki i dopiero powtórka pokazała, że piłka znalazła się w bramce! 0:1!

Mocno dośrodkował z lewej strony Chadli, piłka niespodziewanie odbiła się od poprzeczki.

Diop minął kilku rywali, ale przekombinował i zmarnował okazję.

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Widowisko nie porywa. Póki co bez goli i większych emocji.

Sędzia doliczył minutę.

Trochę aktywniejsze w ofensywie przed przerwą jest Monaco. Goście wciąż bez okazji bramkowej.

Żółtą kartkę otrzymał Kelvin Amian.

Monaco stara się spokojnie rozgrywać piłkę. Jednak gościom brakuje dokładności w grze.

W końcu pokazało się Monaco. Ciekawe rozegranie akcji, czujny w bramce był Reynet, który nie dał się zaskoczyć.

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

Cały czas lepiej prezentują się gospodarze, którzy jednak mają problemy z wykańczaniem swoich akcji celnymi uderzeniami.

Ataki gospodarzy stara się napędzać ich kapitan Max-Alain Gradel. Monaco wciąż bardzo pasywne.

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Jednak poza jedną szansą, nie potrafią wykreować kolejnej.

W ataku gospodarze, Monaco skupione na obronie remisu.

Dossevi otrzymał podanie od Gradela, jednak świetnie w bramce Monaco zachował się Diego Benaglio. Gospodarze powinni prowadzić.

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Monaco. Gospodarze jednak zagrali nieprzepisowo i sędzia przerwał grę.

Szarżował Sanogo, jednak został powstrzymany przez Glika.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Ruddy Buquet.

Mało kto spodziewał się, że po czterech kolejkach Ligue 1 dużo lepszej sytuacji będzie drużyna Toulouse. Gospodarze mają w dorobku 9 punktów, Monaco zaledwie 4.