Paris Saint-Germain
7' Edinson Cavani 60' Angel Di Maria 66' Kylian Mbappe 71' Edinson Cavani 80' Thiago Silva
Stade Rennais
28' M'Baye Niang 34' M'Baye Niang 62' Hamari Traore
4:1

Koniec meczu. Paris Saint-Germain ograło Stade Rennais 4:1!

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Przyjezdni wyglądają już na zupełnie bezradnych. Trzy stracone bramki w II połowie ich załamały.

Angel Di Maria minimalnie przestrzelił po wrzutce z prawej flanki.

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Thomas Meunier.

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

Julian Draxler jest teraz wszędzie i stara się napędzać ataki mistrza Francji.

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

Podopieczni trenera Tuchela tylko spokojnie kontrolują boiskowe wydarzenia, długo utrzymując się przy piłce.

Stade Rennais. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Adrien Hunou.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Zabawa Paris Saint-Germain trwa - 4:1! Paryżanie rozklepali defensywę Stade Rennais. W końcowej fazie akcji Kylian Mbappe Lottin zagrał piłkę do Edinsona Cavaniego, a ten posłał ją do pustej bramki.

Edinson Cavani nie doszedł do niezłego dośrodkowania z lewego skrzydła.

Umiejętnie poczynaniami paryżan kieruje dzisiaj Niemiec Julian Draxler.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler.

Paris Saint-Germain prowadzi już 3:1! Błąd gości w wyprowadzeniu piłki. Futbolówkę przejął Julian Draxler i szybko zagrał ją do Kyliana Mbappe'a Lottina, który pewnym strzałem zdobył bramkę.

PSG nie zamierza zwalniać tempa i ruszyło z kolejnym atakiem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamari Traore.

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Thiago Silva.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:1! Długim, prostopadłym podaniem popisał się Thiago Silva, zaś Angel Di Maria w sytuacji sam na sam pokonał Tomasa Koubka.

Kylian Mbappe Lottin strzelił po ziemi, a na posterunku był Tomas Koubek, który chwycił futbolówkę.

Na boisku wieje nudą. Spokojnie atakuje Paris Saint-Germain.

Celnie uderzył Kylian Mbappe Lottin, ale piłkę pewnie złapał Tomas Koubek.

Na razie po zmianie stron lepiej prezentują się piłkarze Stade Rennais.

Goście starają się długo utrzymywać przy piłce. Zaskakujące jest, że PSG nie stosuje pressingu.

Przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego.

Początek drugiej odsłony spotkania w Paryżu.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Paris Saint-Germain remisuje z ekipą Stade Rennais 1:1.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Goście wykonywali rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

Po błędzie na początku konfrontacji, od pewnego czasu obrońcy Stade Rennais grają bardzo czujnie i nie pozwalają PSG na zbyt wiele.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się paryżanie.

Niebezpieczny atak PSG został zatrzymany przez defensorów Stade Rennais.

Podrażniony mistrz Francji szuka swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał M'Baye Niang.

Thilo Kehrer ucierpiał w starciu z rywalem.

Edinson Cavani dopuścił się faulu i od rzutu wolnego wznowili przyjezdni.

Gol! Strzelił M'Baye Niang. Asystował mu Hamari Traore.

Stade Rennais doprowadziło do remisu 1:1! Hamari Traore odważnie wbiegł z piłką w pole karne PSG i wyłożył futbolówkę jak na tacy M'Baye Niangowi, a ten efektownie krzyżaczkiem wykończył akcję.

Szarżował Angel Di Maria, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez Da Silvę.

Mistrzowie Francji cofnęli się i ewidentnie czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Tym razem minimalnie przestrzelił Hatem Ben Arfa i od własnej bramki rozpocznie Buffon.

Zagotowało się pod bramką gości. Jednak niecelnie strzelił Julian Draxler.

Sporo walki w środku pola. Od autu grę rozpocznie Paris Saint-Germain.

PSG nie forsuje tempa. Paryżanie wymieniają kolejne podania na połowie przyjezdnych.

Hatem Ben Arfa faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla podopiecznych Tuchela.

Tomas Koubek przeliczył się przy dalekim wyjściu i z tego prezentu mógł skorzystać Kylian Mbappe Lottin, ale jego strzał został zatrzymany przez obrońcę Stade.

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 50 proc.

Stade Rennais - 50 proc.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu 1:0! Z lewego skrzydła dokładnie dośrodkował Angel Di Maria, a piłkę głową do bramki skierował Edinson Cavani.

Piłkę przejęli mistrzowie Francji, którzy budują atak pozycyjny.

M'Baye Niang huknął wysoko nad poprzeczką bramki PSG.

Goście rozpoczęli konfrontację bez respektu dla rywala. Aktywny jest Hatem Ben Arfa.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli paryżanie.

Starcie poprowadzi sędzia Karim Abed.

Czy Paris Saint-Germain pokona Stade Rennais?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain - Stade Rennais. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.