Olympique Lyon
33' Moussa Dembele 49' Nabil Fekir 90+2' Nabil Fekir
Paris Saint-Germain
7' Angel Di Maria 27' Presnel Kimpembe 89' Julian Draxler
2:1

Koniec meczu. Pierwsza porażka Paris Saint-Germain w obecnym sezonie Ligue 1 stała się faktem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nabil Fekir.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Draxler.

Mistrzowie Francji atakują, ale biją głową w mur, a czas ucieka.

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Moussa Diaby.

Minimalnie niecelny strzał na bramkę PSG oddał Maxwel Cornet.

Eric-Maxim Choupo-Moting faulował rywala i będzie rzut wolny dla OL.

Daleko od własnej bramki interweniował Alphonse Areola, który daleko wybił piłkę.

Maxwel Cornet znalazł się na pozycji spalonej.

PSG. Schodzi: Presnel Kimpembe. Wchodzi: Leandro Paredes.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Od autu grę wznowili paryżanie.

Ol. Lyon. Schodzi: Bertrand Traore. Wchodzi: Maxwel Cornet.

Julian Draxler dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale futbolówkę z własnej "16" wybili obrońcy gospodarzy.

Tempo gry spadło. Przy piłce dłużej stara się utrzymać Olympique Lyon.

Nieudana akcja PSG i tym razem grę od własnej bramki zainicjuje Anthony Lopes.

Edinson Cavani faulował Mendy'ego i od rzutu wolnego rozpocznie miejscowa ekipa.

Ol. Lyon. Schodzi: Houssem Aouar. Wchodzi: Lucas Tousart .

Groźna kontra OL została zduszona w zarodku.

Paryżanie prezentują się dzisiaj bardzo słabo i mają problemy ze sforsowaniem defensywy ekipy z Lyonu.

Celnie uderzył z około 17 metrów Kylian Mbappe Lottin, a piłkę złapał Anthony Lopes.

Szarżował na prawej flance Bertrand Traore, ale zatrzymał go Thiago Silva.

Paryżanie próbują odpowiedzieć gospodarzom i atakują lewym skrzydłem.

Anthony Lopes odbił piłkę po strzale Mbappe'a na rzut rożny.

Kibice OL szaleją i domagają się kolejnego trafienia swoich ulubieńców.

Gol! Strzelił Nabil Fekir.

Olympique Lyon wygrywa 2:1! Pewnie rzut karny na bramkę zamienił Nabil Fekir.

Rzut karny dla Olympique'u LyonThiago Silva powalił Traore we własnym polu karnym.

Nieudana akcja OL i grę od własnej bramki wznowił Alphonse Areola.

Początek drugiej odsłony spotkania Olympique Lyon - Paris Saint-Germain.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Olympique Lyon remisuje z Paris Saint-Germain 1:1.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Jason Denayer popisał się znakomitą interwencją w obronie i uchronił Olympique Lyon od straty gola.

Marcelo z łatwością zastopował Edinsona Cavaniego i już z akcją ofensywną ruszył zespół OL.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Niezmiennie w ataku znajdują się gospodarze.

Mistrz Francji nie wyciąga błędów i wciąz daje się spychać do głębokiej defensywy.

Podopieczni trenera Tuchela próbują odpowiedzieć, ale grają zbyt wolno, żeby zaskoczyć defenswyę OL.

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Asystował mu Leo Dubois.

Olympique Lyon dopiął swego i doprowadził do remisu 1:1! Leo Dubois dokładnie dośrodkował z prawego skrzydła, a Moussa Dembele uprzedził Alphonse'a Areolę i głową wpakował piłkę do siatki.

Alphonse Areola odbił uderzenie w wykonaniu Nabila Fekira. Golkiper na razie najmocniejszym punktem PSG.

Paris Saint-Germain po strzelonym golu zupełnie spuściło z tonu, co może się źle skończyć dla tej ekipy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

Tym razem strzelał Nabil Fekir, ale został zablokowany przez przeciwnika.

Gospodarze ambitnie walczą o doprowadzenie nie remisu. Znów PSG uratował Alphonse Areola, który wybił piłkę na rzut rożny po uderzeniu Bertranda Traore.

Paris Saint-Germain stara się przenieść ciężar gry na połowę OL po kilku trudnych minutach.

Kolejna groźna akcja Olympique Lyon. Minimalnie przestrzelił Moussa Dembele.

Alphonse Areola świetnie obronił strzał Traore z kilku metrów. Piłka wróciła do gry.

Paryżanie przejęli piłkę i spokojnie budują atak pozycyjny.

Kylian Mbappe Lottin otrzymał reprymendę od sędziego po faulu na przeciwniku.

Mistrzowie Francji cofnęli się i czekają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Piłkarze OL wykonywali rzut wolny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce przyjezdnych.

Posiadanie piłki:

Olympique Lyon - 49 proc.

Paris Saint-Germain - 51 proc.

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Julian Draxler.

Paris Saint-Germain szybko wyszło na prowadzenie 1:0! Julian Draxler zagrał świetne, otwierające drogę do bramki podanie, zaś Angel Di Maria pewnym strzałem po długim rogu pokonał Lopesa.

Angel Di Maria znalazł się na spalonym.

Groźną akcję gospodarzy rozbił Thiago Silva. Jęk zawodu na trybunach.

Faulowany był Thiago Silva i będzie rzut wolny dla PSG.

Już zdążył celny strzał oddać Kylian Mbappe Lottin. Piłkę pewnie złapał Anthony Lopes.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli paryżanie.

Starcie poprowadzi sędzia Clement Turpin.

Czy Paris Saint-Germain pokona Olympique Lyon?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 23. kolejki Ligue 1 Olympique Lyon - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.