Lille OSC
7' Thomas Meunier 45+2' Thiago Mendes 51' Nicolas Pepe 65' Jonathan Bamba 71' Gabriel 84' Jose Fonte
Paris Saint-Germain
11' Juan Bernat 36' Juan Bernat 45+7' Kylian Mbappe Lottin 77' Julian Draxler 82' Marco Verratti
5:1

Koniec meczu. Lille OSC rozbiło Paris Saint-Germain 5:1 i przełożyło koronację paryżan!

Gospodarze rozpoczęli grę od rzutu wolnego.

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

Gol! Strzelił Jose Fonte. Asystował mu Nicolas Pepe.

Obrona paryżan jak ser szwajcarski, 5:1 dla Lille OSCNicolas Pepe posłał dokładne dośrodkanie z rzutu rożnego, które na bramkę uderzeniem głową zamienił Jose Fonte.

Celnie z dystansu uderzył Jonathan Bamba, zaś piłkę do boku odbił Alphonse Areola.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Marco Verratti.

Paryżanie wyglądają już na załamanych, a Nicolas Pepe i spóka szukają kolejnego trafienia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Draxler.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Gabriel. Asystował mu Nicolas Pepe.

PSG na kolanach, 4:1 dla Lille OSC! Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Nicolas Pepe, a celnie główkował Gabriel.

Marco Verratti faulował rywala na własnej połowie boiska.

Lille OSC. Schodzi: Xeka. Wchodzi: Boubakary Soumare.

Kibice Lille OSC głośno świętują, ale do końca meczu pozostało jeszcze ponad dwadzieścia minut.

Lille OSC. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Rui Fonte.

Gol! Strzelił Jonathan Bamba. Asystował mu Jonathan Ikone.

Lille OSC prowadzi już 3:1! Jonathan Ikone zagrał świetne, prostopadłe podanie do Jonathana Bamby, który huknął obok próbującego interweniować Areoli.

Piłkarze Lille OSC wyszli z groźną kontrą, jednak pogubili się pod polem karnym mistrza kraju.

Goście wymieniają kolejne podania na połowie wicelidera Ligue 1, lecz nie potrafią się przedrzeć przez jego zasieki obronne.

Nieudanie z lewego skrzydła dośrodkowywał Kylian Mbappe Lottin.

Uderzał Kylian Mbappe Lottin, jednakże został zablokowany.

Paris Saint-Germain walczy o wyrównanie, ale na razie bez powodzenia.

Gospodarze złapali wiatr w żagle i znów nacierają na bramkę paryżan.

Gol! Strzelił Nicolas Pepe. Asystował mu Jonathan Ikone.

Lille OSC znów na prowadzeniu w tym starciu (2:1)! Nicolas Pepe wygrał pojedynek sam na sam z Alphonse Areolą.

Nicolas Pepe faulował rywala i będzie kolejny rzut wolny dla przyjezdnych.

W znakomitej okazji minimalnie niecelnie główkował Thilo Kehrer.

PSG wznowi grę od rzutu wolnego blisko pola karnego miejscowej ekipy.

Start drugiej odsłony konfrontacji Lille OSC - Paris Saint-Germain.

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Lille OSC remisuje z Paris Saint-Germain 1:1.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

Lille OSC. Schodzi kontuzjowany: Adama Soumaoro. Wchodzi: Gabriel.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Mendes.

Sędzia doliczył 5 minut.

Coraz odważniej poczyna sobie Lille OSC, które atakowało prawą flanką.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie batalii. Przy piłce znajduje się zespół z Paryża.

Bernat w końcu opuścił boisko, a gospodarze będą mieli rzut wolny w okolicach pola karnego PSG.

Czerwoną kartkę otrzymał Juan Bernat, który faulował wychodzącego na czystą pozycję Pepe.

Przyjezdni biją głową w mur złożony z defensorów Lille.

Paryżanie długo utrzymują się przy piłce, ale od pewnego czasu nic z tego nie wynika.

Bezpańską piłkę opanował Alphonse Areola i po chwili rozpoczął atak gości.

Obok bramki z rzutu wolnego z około 25 metrów uderzył Leandro Paredes.

Paris Saint-Germain przejęło piłkę i konstruuje swój atak pozycyjny.

Próbował uderzać Thiago Mendes, lecz został zablokowany przez rywala.

Groźnie uderzał Moussa Diaby, a piłkę do boku odbił Mike Maignan.

PSG. Schodzi kontuzjowany: Thomas Meunier. Wchodzi: Moussa Diaby.

Podopieczni Thomasa Tuchela cierpliwie szukają swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

Paryska ekipa potrzebuje dzisiaj co najmniej 1 punktu, żeby zapewnić sobie tytuł mistrza Francji 2018/2019.

Gospodarze rozpoczną grę od rzutu wolnego na połowie PSG.

PSG. Schodzi kontuzjowany: Thiago Silva. Wchodzi: Thilo Kehrer.

Kylian Mbappe Lottin zdobył bramkę, ale jednak VAR wykazał, że w momencie podania był na pozycji spalonej.

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Paris Saint-Germain szybko doprowadziło do remisu 1:1! Dokładnie z prawej strony pola karnego dośrodkował Kylian Mbappe Lottin, zaś Juan Bernat pewnym strzałem z kilku metrów trafił do siatki.

Posiadanie piłki:

Lille OSC - 38 proc.

Paris Saint-Germain - 62 proc.

Gol samobójczy! Thomas Meunier.

Lille OSC wyszło na prowadzenie 1:0! Thomas Meunier interweniował tak niefortunnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, że wpakował piłkę do własnej bramki.

Szarżował na lewym skrzydle Kylian Mbappe Lottin, ale został zatrzymany przez rywala.

Kylian Mbappe Lottin trafił do siatki, ale jednak odgwizdana pozycja spalona.

Spokojnie kolejne podania w okolicy środkowej boiska wymieniają paryżanie.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Lille OSC - Paris Saint-Germain!

Starcie poprowadzi sędzia Benoit Bastien.

Czy Paris Saint-Germain pokona Lille OSC?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki Ligue 1 Lille OSC - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.