FC Barcelona
16' Lionel Messi 24' Jorge Pulido 39' Luis Suarez 48' Ousmane Dembele 52' Ivan Rakitić 61' Lionel Messi 81' Jordi Alba 88' Arturo Vidal 90+3' Luis Suarez
SD Huesca
3' Cucho 26' Luisinho 42' Alex Gallar 87' Damian Musto
8:2

Koniec meczu. FC Barcelona pokonała SD Huesca 8:2.

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Bezbłędnie, bramkarz gdzieś indziej niż piłka.

Rzut karny dla Barcelony! Suarez faulowany przez bramkarza.

Koronkowa akcja gospodarzy zakończona niecelnym "szczupakiem" Vidala.

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Kopnięcie w łydkę Avili.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Musto. Powalony na ziemię Alba.

Pulido przewraca Coutinho. Sędzia skonsultował się z VAR-em, ale nie podyktował rzutu karnego.

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi.

Całkowicie rozklepana obrona beniaminka i świetnie podłączył się boczny obrońca Barcelony. Strzał pomiędzy nogami bramkarza.

Minimalnie niecelny strzał Messiego z 22 metrów.

Messi pada w polu karnym gości, ale sędzia nie musi konsultować się z VAR-em, aby orzec, że nic nie było.

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Arthur Melo.

SD Huesca. Schodzi: Cucho. Wchodzi: Ezequiel Avila.

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

Uspokoiła się "Barca". Pierwszy kwadrans po przerwie sugerował nawet wynik dwucyfrowy.

Messi prostopadle w pole karne do Dembele, ale ten zatrzymany przez Semedo.

SD Huesca. Schodzi: Alex Gallar. Wchodzi: Ruben Semedo. Wszedł na boisko piłkarz, który niedawno wyszedł z więzienia.

Barcelona. Schodzi: Samuel Umtiti. Wchodzi: Clement Lenglet.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Philippe Coutinho.

Cóż za prostopadłe podanie! Messi długo biegł sam na bramkarza i wreszcie pokonał go płaskim strzałem przy prawym słupku.

Dośrodkowanie z prawej flanki zamyka Gerard Pique...metr nad poprzeczką poszybowała ta piłka.

SD Huesca. Schodzi: Samuele Longo. Wchodzi: Serdar Gurler.

Philippe Coutinho mógł zapisać się na listę strzelców, ale Werner fantastycznie odbił piłkę nogami.

Huesca stara się odpowiedzieć zaczepnymi akcjami, ale kończą się one w okolicach środka boiska.

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Lionel Messi.

Szykuje nam się pogrom! Wolej Rakiticia ulokowany idealnie przy dalszym słupku.

I kolejna sytuacja sam na sam! Luis Suarez przegrywa pojedynek z Wernerem.

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Luis Suarez.

Teraz już piłka wpada do siatki. Prostopadłe podanie zamienione na gola po strzale od słupka.

Od razu "setka" Messiego po wybornym podaniu od Coutinho! Poprzeczka ratuje Huescę.

Początek II połowy.

Koniec I połowy. Jest na co popatrzeć na Camp Nou.

Świetna okazja przed Coutinho, ale strzał pomocnika odbija Werner.

Gol! Strzelił Alex Gallar. Asystował mu Moi Gomez.

Beniaminek zadziwia po raz drugi! Dośrodkowanie w pole karne podbite przez obrońców Barcy, ale po chwili Gomez zagrywa na 2. metr, gdzie trafia Gallar.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Przełamanie Suareza i jego pierwsze trafienie w nowym sezonie. Alba dograł w punkt spod linii końcowej, a Urugwajczyk skutecznie dostawił nogę.

Messi centruje na dalszy słupek, tam był Gerard Pique. Strzał obrońcy trafia w bramkarza, poprawka również obroniona.

Spięcie na boisku i konieczna interwencja sędziego. Xabier Etxeita wdał się w przepychankę z Umtitim.

Melero zdecydował się na uderzenie z dystansu. Rykoszet nie zmylił bramkarza.

Lionel Messi kolejny już raz zwodem posadził na ziemię jednego z rywali, dobre podanie na lewo do Alby, ale ten na minimalnym spalonym.

Strzał Dembele z 18 metrów trafia w poprzeczkę!

Perfekcyjne podanie Messiego do Roberto, ten uderza z ostrego kąta, ale prosto w wybiegającego bramkarza.

Żółtą kartkę otrzymał Luisinho. Podcięty Messi.

Gol samobójczy! Jorge Pulido.

"Barca" już prowadzi. Jordi Alba wbiegł lewą stroną w pole karne i dograł przed bramkę spod końcowej linii. Niefortunnie interweniuje Pulido.

Strzał Messiego zablokowany. Krótkie rozegranie kornera nie zaskoczyło gości.

Kontra przyjezdnych zakończona płaskim strzałem Cucho. Osamotniony Kolumbijczyk nie mógł z tej akcji więcej wycisnąć, ale Marc-Andre ter Stegen nie miał prawa tego przepuścić.

Zaskakujący strzał Rakiticia zza pola karnego... świeta parada Axela Wernera!

Znów Lionel Messi zrobił różnicę indywidualną akcją. Podanie do Dembele, ale ten strzela lekko, prosto do rąk bramkarza.

Beniaminek stracił sensacyjne prowadzenie, ale nie zmienia to faktu, że piłkarze SD Huesca grają z taką zawziętością, jakby od wyniku zależało życie ich i ich rodzin.

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Luisinho wkręcony w ziemię! Kapitan Barcelony dynamicznie wpada w pole karne i strzela po długim rogu, od słupka do siatki.

Luis Suarez chytrym balansem ciała oszukał dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Ousmane Dembele uprzedzony przez jednego z obrońców.

Messi mija Gomeza, ale jest błyskawiczna asekuracja i rozpędzony Argentyńczyk traci piłkę.

Ivan Rakitić wycięty równo z trawą na linii pola karnego gości. Luisinho faulował, ale umknęło to uwadze arbitra.

Podanie na wolne pole do Dembele, ale Francuz nie miał szans na dogonienie futbolówki.

Od pierwszych minut piłkarze gości wzieli sobie za cel utrzymywanie się przy piłce i trzeba z uznaniem powiedzieć, że dają radę.

Gol! Strzelił Cucho. Asystował mu Samuele Longo.

Sensacyjny początek! Jorge Miramon urwał się prawym skrzydłem i dośrodkował do Longo. Po strzale głową kierunek lotu piłki zmienił jeszcze Cucho i to zaskoczyło bramkarza Barcelony.

Grają!

Piłkarze już na boisku. Spotkanie poprowadzi Melero Lopez.

Piłkarzom beniaminka podczas rozgrzewki humor dopisywał.

Nikt nie spodziewa się innego wyniku jak wysokiego zwycięstwa gospodarzy. My zatem pytamy...

Ile goli przyjmie SD Huesca?

Po wczorajszym przekonywującym zwycięstwie Realu Madryt (4:1 z Leganes) pora na odpowiedź FC Barcelony. W 3. kolejce Primera Division na Camp Nou przyjeżdża SD Huesca. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne śledzenie relacji minuta po minucie.