Getafe CF
15' Dimitri Foulquier 43' Jaime Mata 62' Damian Suarez 69' Leonardo Cabrera 77' Nemanja Maksimović
FC Barcelona
12' Arthur Melo 14' Jordi Alba 20' Lionel Messi 39' Luis Suarez 65' Arturo Vidal
1:2

Koniec! Barcelona wygrała 2:1 z Getafe.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Carles Alena.

Leo Messi uderzył z rzutu wolnego, ale niecelnie.

David Soria broni precyzyjny strzał Messiego z dystansu. Dembele dopadł do piłki i dograł w pole karne, ale interweniuje Djene i wybija.

Jorge Molina dostał podanie w polu karnym. Obrócił się z piłką i oddał strzał, który został zablokowany przez obrońcę.

Jaime Mata długo walczył z Jordim Albą na prawej flance. Napastnikowi Getafe udało się wywalczyć rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Maksimović za faul na Luisie Suarezie.

I Barcelona wyszła z kontratakiem. Dembele wypuścił Leo Messiego, który stanął oko w oko z Sorią. Górą z tego starcia wyszedł bramkarz.

Pique zagubił się w dryblingu i pod naciskiem rywala wyszedł z piłką na aut bramkowy. Getafe nie zagroziło z rzutu rożnego.

Getafe. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Samu Saiz.

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Sergio Busquets.

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Cabrera za faul na Luisie Suarezie.

Ależ Mata zmarnował sytuację. Napastnik urwał się obrońcom i posadził na murawie ter Stegena. 30-latek nie trafił na pustą bramkę. Ale nie będzie miał wyrzutów sumienia: był na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za faul na Arambarrim.

Dembele próbował uciec obrońcom i wyjść nam na sam z Sorią. Próby Francuza na marne. Nim wbiegł w pole karne, zatrzymał go Antunes.

Messi uderzył z 21 metrów, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez.

Messi był faulowany w tej sytuacji i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji.

Trójkowa akcja Dembele-Messi-Suarez. Argentyńczyk zagrał piłkę do Urugwajczyka, który zdążył kopnąć piłkę, ale Soria był bardzo blisko i obronił strzał.

Co za interwencja ter Stegena. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową uderza Cabrera. Niemiec wyśmienicie broni!

Jaime Mata nie wykorzystał dobrego dośrodkowania z rzutu wolnego. Korner dla Getafe.

Getafe. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Jorge Molina.

Strata Rakiticia i Getafe popędziło z kontrą. Jaime Mata próbował dograć w pole karne do Rodrigueza, ale udanie interweniuje Pique.

Nieudane wybicie zawodnika Getafe w polu karnym i piłka trafiła do Leo Messiego. Argentyńczyk od razu uderzył z woleja, ale trafił wprost w Sorię.

Getafe w natarciu. Nieudane dośrodkowanie Rodrigueza i Lenglet wybija piłkę poza pole karne.

Angel Rodriguez był blisko wyrównania! Napastnik Getafe wykorzystał podanie Foulquiera, który przechwycił wybicie ter Stegena i uderzył obok dalszego słupka.

Getafe natchęła bramka kontaktowa zdobyta w końcówce pierwszej połowy. Gospodarze znowu nieźle zaczęli.

Wracamy na drugą połowę. Bez zmian w obu zespołach.

Koniec pierwszej połowy. Barcelona wygrywa z Getafe 2:1.

Gol! Strzelił Jaime Mata. Asystował mu Angel Rodriguez.

Getafe dopięło swego. Rodriguez dostał dośrodkowanie z lewej strony i podał do środka, gdzie czekał Jaime Mata. Ten dostawił nogę i zdobył bramkę kontaktową.

Słupek ratuje ter Stegena! Dośrodkowanie z lewej strony i uderza Angel Rodriguez. Piłka odbija się od piłkarza Barcelony i trafia w aluminium.

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Ależ trafienie napastnika. Piłka wydostała się z pola karnego Getafe ale trafiła do Luisa Suareza. Urugwajczyk przymierzył z woleja i podwyższył prowadzenie Barcelony.

Nieudane podanie Messiego do Suareza. Urugwajczyk w odwecie sfaulował Damiana Suareza.

Dembele stracił piłkę na połowie boiska i z kontratakiem ruszyli gospodarze. Skończyło się na dośrodkowaniu Maty z prawej strony, które przechwycił ter Stegen.

Udało się Getafe chociaż na moment wypchnąć rywali spod własnego pola karnego. Barcelona rozgrywa piłkę w okolicach połowy boiska.

Barcelona w natarciu. Luis Suarez dostał piłkę na skraju pola karnego i uderzył obok słupka. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy Getafe, ale sędzia nie przyznał rzutu rożnego.

Kapitalna interwencja Davida Sorii! Gerard Pique uderzył z kilku metrów, ale bramkarz Getafe zatrzymał strzał.

Nieudane podanie Messiego do Sergiego Roberto. Getafe przejęło piłkę, ale od razu ją straciło próbując dograć od razu do Jaime Maty.

Kolejna dobra Messiego! Napastnik świetnie uwolnił na prawej stronie pola karnego Luisa Suareza. Urugwajczyk uderzył z ostrego kąta, ale broni David Soria!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

I pojawił nam się Leo Messi! Argentyńczyk był niewidoczny do 20. minuty, a kiedy już się pokazał, to zdobył bramkę. Podanie Rakiticia odbiło się od obrońcy Getafe, ale i tak trafiło do Argentyńczyka. Kapitan Blaugrany dopadł do piłki i od razu uderzył. 1:0 dla Barcelony.

Ter Stegen ucierpiał po kontakcie z Angelem Rozriguezem. Napastnik zaatakował nogę bramkarza, który próbował wybić piłkę. Na szczęście Niemiec szybko wrócił do gry.

Nieudane rozegranie z rzutu wolnego. Jaime Mata złapany na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Foulquier.

Wcześniej pomocnik sprowokował Hiszpana, ktory mu się odpłacił.

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Będzie rzut wolny dla Getafe. Alba sfaulował Foulquiera.

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Melo za faul na Angelu Rodriguezie.

I odpowiedź Blaugrany. Alba dogrywa w pole karne, ale Suarez nieczysto uderzył w piłkę i nie zagroził bramce.

Nerwowo w Getafe. Z lewej strony dośrodkował Antunes, a to wykorzystał Jaime Mata. Gol nieuznany. Powód: w trakcie akcji Angel Rodriguez faulował Clementa Langleta.

Messi wypuścił na lewej stronie Dembele. Francuz już uciekał, ale został złapany na spalonym.

Pierwsza groźna akcja. I to w wykonaniu Getafe! Jaime Mata dograł z prawej strony do Angela Rodrigueza. Napastnik uderzył od razu, ale przestrzelił.

Ousmane Dembele dostał piłkę w pole karne. Francuz chciał zejść do środka, ale powstrzymał go Djene.

Spokojny początek meczu. Barcelonie nie spieszy się na razie ze szturmem na bramkę Getafe.

Getafe przycisnęło rywali z Katalonii. Wysoki pressing gospodarzy. Blaugrana ma problemy, by wyjść z własnej połowy.

Zaczęli! Przy piłce zawodnicy FC Barcelona.

Czy Getafe pokona Barcelonę?

Spotkanie poprowadzi Guillermo Cuadra Fernandez.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 18. kolejki Primera Division między Getafe a FC Barcelona. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.