CD Leganes. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Nabil El Zhar.

2
4
1
84'

Santos urwał się Vermaelenowi i wyszedł oko w oko z ter Stegenem. Napastnik Leganes uderzył obok bramki!

23
10
4
4
15
79'

Messi zagrał do Suareza, ale sędzia zatrzymał akcję. Był spalony.

2
1
2
9
13
78'

CD Leganes. Schodzi: Martin Braithwaite. Wchodzi: Michael Santos.

Michael Santos #20
2
2
5
2
2
75'

Sędzia przyznaje bramkę gospodarzom.

46
30
8
3
10
73'

Sędzia rozmawia jeszcze z asystentami VAR.

8
6
9
11
19
71'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Messi zszedł z piłką do środka i uderzył z dystansu. Broni Cuellar, ale piłkę dopadł Suarez. Urugwajczyk dobił strzał, ale wcześniej trafił stopą w dłoń bramkarza Leganes. 2:0 dla Barcy.

93
65
22
16
18
69'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Malcom.

Francuz doznał kontuzji. Zastąpi go Malcom.

9
7
28
18
10
68'

Braithwaite odważnie uderzył z dystansu. Jednak ter Stegen nie musiał interweniować.

6
7
2
1
5
66'

Na murawie leży Dembele. Francuz przewrócił się przy róbie minięcia Mikela Vesgi. Francuz nie miał kontaktu z rywalem.

3
3
6
8
14
65'

Leganes ruszyło pod bramkę Barcelony. Na prawej stronie nie poradził sobie En Nesyri.

8
2
4
5
7
64'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Ivan Rakitić.

12
11
4
4
3
64'

Barcelona. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Lionel Messi.

18
14
3
4
2
61'

Leganes nie zagroziło z rzutu wolnego. Barcelona już przy piłce.

10
8
3
3
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

1
1
3
8
11
60'

Ależ rajd Braithwaite'a! Napastnik wziął na swoje plecy kilku obrońców, uciekł im i zmierzał coraz śmielej w kierunku bramki. Nieprzepisowo zatrzymał go dopiero Sergi Roberto.

2
2
4
3
3
59'

Na rozgrzewce jest już Leo Messi.

19
16
4
3
2
59'

Odpowiedź Barcelony. Alena zagrał na jeden kontakt do Dembele, a mistrz świata niecelnie uderzył w kierunku dalszego słupka.

3
1
3
2
4
57'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Youssef En-Nesyri.

Mamy wyrównanie! Nyom dalekim podaniem uruchomił na prawej stronie En Nesyriego. Alba pomylił się w obliczeniach i nie zdołał przechwycił podania. A napastnik zagrał do środka, gdzie czekał Braithwaite. Duńczyk dopełnił formalności i trafił w kilku metrów!

17
12
5
19
35
56'

Dobre podanie Aleni do Suareza. Urugwajczyk przełożył sobie piłkę na prawą stronę i oddał strzał obok dalszego słupka.

1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Carles Alena za fau na Omeruo.

1
3
4
8
51'

Carles Alena dograł na głowę Gerarda Pique, ale obrońca niecelnie uderzył.

2
2
5
3
1
51'

Sergi Roberto faulowany na prawej stronie tuż przy linii pola karnego.

2
1
2
2
3
48'

Akcja duetu Dembele-Coutinho. Francuz efektownie piętą odegrał pilkę Brazylijczykowi, a ten nie zwlekał z podjęciem decyzji o strzale. Sęk w tym, że pomocnik uderzył zbyt mocno i niecelnie.

2
1
3
7
5
48'

Dośrodkowanie z lewej strony od Jonathana Silvy, ale na posterunku czuwał ter Stegen.

4
1
2
1
1
47'

Martin Braithwaite długo prowadził piłkę. Wziął na swoje plecy trzech rywali, zdążył im uciec ale oddał niecelny strzał z dość niewygodnej pozycji na lewej stronie pola karnego.

1
2
2
3
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu drużynach bez zmian. Przy piłce Blaugrana.

6
3
3
2
2
45+1'

Allan Nyom pobiegł prawą stroną i próbował dograć do En Nesyriego. Podanie było zbyt słabe, by dotarło do środka. Przejęli piłkarze z Barcelony.

3
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
3
45'

Kolejna okazja Barcy! Dembele odegrał w pole karne do Coutinho, a Brazylijczyk od razu oddał strzał. Piłka minęła słupek.

3
1
1
5
4
44'

Dembele dośrodkowywał z prawej strony do Suareza. Intencje Francuza dobrze odczytał Cuellar i przechwycił centrę.

2
1
3
1
2
41'

Arbiter po konsultacji z asystentami VAR podtrzymał swoją decyzję. Cuellar wznowi grę od bramki.

2
2
3
6
5
40'

Coutinho wypuścił Suareza na lewej stronie pola karnego. Urugwajczyk minął Cuellara, ale ten zdążył wytrącić go z równowagi. Napastnik zaraz po tym padł na murawę, ale sędzia nie przyznaje rzutu karnego.

4
1
3
2
2
39'

Dembele w dryblingu stracił piłkę. Z kontrą ruszyło Leganes, ale z Braithwaite'em poradził sobie Pique.

5
5
2
1
35'

Gospodarze chcą pójść za ciosem. Coutinho zagrał do Suareza, ale Urugwajczyk nie opanował dobrze piłki i Katalończycy będą budować atak od nowa.

7
4
1
2
32'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Jordi Alba.

Pique wyprowadził kontrę na prawej stronie. Piłkę na połowę Leganes przeholował Alena a potem dograł do Dembele. Francuz przedarł się w okolice środka i dograł do Alby. Hiszpan odegrał Francuzowi w pole karne, a ten od razu uderzył. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:0 dla Barcelony!

62
39
10
9
9
31'

Dembele przerzucił piłkę do Suareza. Urguwajczyk uderzył czubkiem buta, ale trafił w boczną siatkę.

4
2
1
2
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Kenneth Omeruo za faul na Luisie Suarezie.

8
4
2
1
1
29'

Leganes próbuje wydostać się z własnej połowy. Udało się na prawej stronie. Nyom dośrodkował w pole karne Barcelony, ale zakończyło się szybką stratą po zablokowanym strzale Oscara Rodrigueza.

2
1
4
1
27'

Luis Suarez uderzył ze znacznego dystansu. Celnie, ale nie na tyle mocno, by zaskoczyć Cuellara.

5
2
3
3
5
26'

Barcelona będzie miała rzut wolny. Arthur był fauowany przez Jonathana Silvę.

5
4
1
2
24'

Alba dograł w pole karne z lewej strony. Piłkę otrzymał Suarez, podbił ją przypadkowo Recio, a napastnik oddał niecelny strzał z woleja.

2
2
2
5
22'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Tarin za faul na Coutinho.

5
21'

Po przeciągającej się od minut przewadze Barcelony, Leganes w końcu wyszło z kontrą. Poprowadził ją En Nesyri, wbiegł w pole karne z lewej strony i oddał niecelny strzał.

4
2
3
4
18'

Wymiana piłki w polu karnym Leganes między Suarezem a Dembele. Urugwajczyk wypuścił Francuza, ale tego uprzedził Pichu Cuellar.

4
1
5
16'

Inicjatywa po stronie Barcelony. Jednak najpierw Alba nie poradził sobie z prostopadłym podaniem Arthura, a potem Suarez niecelnie dogrywał do wbiegającego w pole karne Aleni.

2
1
4
4
4
12'

W dobrym miejscu czuwał Vermaelen. Belg wybił dośrodkowanie z lewej strony, które zmierzało do Braithwaite'a.

8
5
3
1
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za faul na Youssefie En Nesyrim.

2
1
2
8
14
11'

Kolejny efektowny drybling Dembele. Skrzydłowy uruchomił na prawej flance Sergiego Roberto, ale Hiszpan niecelnie dogrywał w pole karne.

8
2
1
2
3
9'

Dobry rajd Ousmane Dembele na prawej stronie po podaniu Suareza. Francuz minął dwóch rywali i zagrał piłkę do środka. Tę wybił Recio i zapobiegł groźnej akcji. Philippe Coutinho próbował wykończyć akcję, ale Blaugranie udało się jedynie wywalczyć rzut rożny.

13
9
4
4
4
8'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Braithwaite za faul na Gerardzie Pique.

11
5
5
2
7
8'

Ousmane Dembele efektownie minął pierwszego rywala, jednak nim zdążył wejść w pole karne został zatrzymany przez Dimitriosa Siovasa.

5
3
2
3
3
5'

Leganes próbowało wyjść z kontrą. Oscar Rodriguez długo holował piłkę, ale stracił ją na połowie Blaugrany.

7
10
3
1
2
3'

Barcelona pewnie utrzymała się na połowie Leganes. Powoli próbuje zbliżyć się do pola karnego rywali.

8
8
2
1
2
1'

Przyjezdni mają problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.