Zakończony
Genoa CFC
90+1'

Gol! Strzelił Alessio Romagnoli.

Bramka w doliczonym czasie! Kardynalny błąd na zakończenie pozytywnego występu Ionuta Andreia Radu. Alessio Romagnoli zrehabilitował się za gola samobójczego i przelobował zdezorientowanego bramkarza.

22
11
5
19
21
90'

Doliczone trzy minuty.

4
1
1
3
88'

Poddenerwowani są trenerzy obu klubów. Ostatnie minuty konfrontacji i nikt nie chce popełnić błędu. Na dodatek pogubiły się w Mediolanie piłki i trenerzy muszą poganiać do żwawszego podawania ich chłopców obok boiska.

1
3
1
85'

Genoa. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Goran Pandev.

5
1
5
20
19
83'
81'

Suso miał ochotę na zdobycie drugiego w tym spotkaniu gola. Ionut Andrei Radu broni jak w transie. Nie minęła minuta i Gianluigi Donnarumma popisał się równie ciekawą interwencją po strzale Darko Lazovicia.

4
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Veloso za brzydki faul na Tiemoue Bakayoko.

2
1
1
1
78'

Genoa. Schodzi: Luca Mazzitelli. Wchodzi: Stephane Omeonga.

wchodzi Wchodzi
Stephane Omeonga #40
schodzi Schodzi
2
77'

Ionut Andrei Radu chciał łapać piłkę, ale ostatecznie piąstkował prosto pod nogi Francka Kessiego. Pomocnikowi Milanu nie udało się skierować futbolówki do bramki zdezorientowanego golkipera Genoa CFC.

2
2
1
75'

Pozostał kwadrans regulaminowego czasu. Przyspiesza Milan.

3
1
1
73'

Dwa uderzenia Hakana Calhanoglu. Szczególnie to pierwsze rozbudziło nadzieję kibiców gospodarzy na prowadzenie. Piłka przecięła powietrze tuż obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Ionuta Andreia Radu.

2
1
1
4
72'

Krzysztof Piątek składał się do strzału blisko linii pola karnego Rossonerich. Bez większego problemu uniemożliwili to defensorzy Gennaro Gattuso.

1
2
1
6
8
70'

Gianluigi Donnarumma popisał się chwytem po dośrodkowaniu Ervina Zukanovicia.

1
2
2
69'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego widowiska. Ionut Andrei Radu rozgrywa kapitalne spotkanie w bramce Genoa CFC. Tym razem poradził sobie z uderzeniem Tiemoue Bakayoko.

4
2
1
2
1
67'

Genoa. Schodzi: Romulo. Wchodzi: Miguel Veloso.

2
2
1
1
3
64'

Ionut Andrei Radu! Ponownie bramkarz Genoa CFC nie pozwolił cieszyć się ze zdobycia gola Gonzalo Higuainowi. Po interwencji Radu jeszcze korner i poradzili sobie przyjezdni po dośrodkowaniu.

2
2
2
2
63'

Milan. Schodzi: Diego Laxalt. Wchodzi: Ignazio Abate.

2
1
1
2
3
61'

Ricardo Rodriguez strzelił po raz drugi w tym meczu i jak widać nie nastawił celownika w szatni. Szwajcar nie zmusił swoim uderzeniem do interwencji Ionuta Andreia Radu.

2
2
3
1
1
59'

Poirytowana jest publiczność w Mediolanie. Odzyskać prowadzenie dla miejscowego zespołu próbował Franck Kessie, ale uderzył bardzo niecelnie.

3
4
1
1
56'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Alessio Romagnoli.

Genoa CFC doprowadziła do remisu. Milan ponownie stracił gola i nie potrafi zachować czystego konta. Świetnie zachował się w polu karnym Christian Kouame, po którego strzale piłka odbiła się jeszcze od Alessio Romagnoliego i zaskoczyła Gianluigiego Donnarummę.

46
31
11
7
8
54'

Pojedynek Krzysztofa Piątka w bocznym sektorze boiska. Efektem wrzut z autu dla Gryfonów.

12
7
3
52'

Wrzutka Diego Laxalta prosto na głowę defensora z Genui. Nie było w miejscu lądowania futbolówki ani Patricka Cutrone, ani Gonzalo Higuaina.

2
3
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul taktyczny na Romulo.

5
1
47'

Pierwsza szansa na gola po przerwie. Gonzalo Higuainowi mógł pomóc rykoszet od Koraya Guentera, jednak Ionut Andrei Radu nie dał się zaskoczyć kąśliwym strzałem Argentyńczyka.

6
3
2
2
4
46'

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito za ostre przewinienie.

3
1
3
2
6
40'

Szansa Krzysztofa Piątka. Futbolówka tylko prześlizgnęła się po włosach napastnika Genoa CFC po wrzutce Romulo. Z trudem uniemożliwili gospodarze strzelenie gola szczupakiem reprezentantowi Polski.

11
2
6
3
3
39'

Gianluigi Donnarumma gra swój mecz i podaje do przeciwników. Genoa CFC nie potrafi ukarać reprezentanta Włoch za bezmyślne zachowania przy wyprowadzeniu piłki.

2
2
5
2
2
37'

Nie udało się Krzysztofowi Piątkowi główkować w kierunku bramki. Następne podanie już do Christiana Kouame, którego powstrzymał Diego Laxalt, była gwiazda Gryfonów.

3
2
2
7
2
35'

Gianluigi Donnarumma wybiegł na przedpole, żeby powstrzymać grasującego w polu karnym Romulo. Dobra wyprawa Włocha i Genoa CFC nie wywalczyła nawet rzutu rożnego.

2
2
2
2
3
32'

Darko Lazović huknął z dystansu na parking za bramą stadionu. Dotychczas Gianluigi Donnarumma interweniował raz po uderzeniu gościa, konkretnie Christiana Kouame.

3
2
2
3
1
31'

Dwa kwadranse za kibicami oraz piłkarzami. Milan zadał ekspresowy cios przeciwnikowi i dzięki niemu, stosując terminologię pięściarską, prowadzi na punkty.

4
1
1
1
2
29'

Hakan Calhanoglu podkręcił piłkę z rzutu wolnego w lustro bramki Genoa CFC. Ionut Andrei Radu spokojnie przesunął się i zatrzymał uderzenie pomocnika Milanu.

6
1
1
1
1
26'

Genoa CFC już odważniej poczyna sobie w Mediolanie, a gospodarze jak to często bywa w tym sezonie, grają falami.

4
2
23'

Już lepsza próba Krzysztofa Piątka! Najlepszy napastnik Genoa CFC strzelił nieznacznie obok bramki po sprytnym zgraniu od kompana. Sędziowie nie zauważyli rykoszetu od nóg Alessio Romagnoliego i nie przyznali gościom rzutu rożnego.

4
2
2
5
6
22'

Tak samo jak Argentyńczyk uderzył Krzysztof Piątek. Trzeba uważać na trybunach, ponieważ strzelcy wyborowi obu klubów zagrażają kibicom.

2
4
21'

Strzał Gonzalo Higuaina z kilkunastu metrów na wiwat po podaniu Francka Kessiego.

2
1
1
1
20'

Próba uruchomienia Krzysztofa Piątka podaniem z drugiej linii. Polak wystartował, ale nie miał szansy na dojście do piłki zanim złapał ją Gianluigi Donnarumma.

2
1
1
3
18'

Hakan Calhanoglu podał do Daniela Bessy. Włoch nie gra w jego zespole, więc akcja Milanu zahamowała. Po kilku sekundach Rossoneri ponowili atak, a zakończył się on strzałem Francka Kessiego w boczną siatkę.

1
1
1
1
15'

Pierwszy egzamin dla Gianluigiego Donnarummy. Reprezentant Włoch złapał sunącą po murawie piłkę po strzale zza pola karnego Christiana Kouame. Iworyjczyk rozgrzał bramkarza Milanu.

6
2
1
4
14'

Rzut rożny dla Gryfonów po akcji Daniela Bessy. Dośrodkowanie Darko Lazovicia z narożnika boiska poszybowało prosto w rękawice Gianluigiego Donnarummy.

2
2
10'

Suso postanowił uruchomić dośrodkowaniem Patricka Cutrone. Młody napastnik Milanu nie jest Janem Kollerem, a skoro piłka leciała za wysoko, to nie oddał strzału.

1
9'

Uderzenie Patricka Cutrone zza pola karnego było celne, ale mało energetyczne oraz zaskakujące. Ionut Andrei Radu nie miał problemu z zatrzymaniem sunącej po murawie piłki.

1
1
1
7'

Gonzalo Higuain próbował przedrzeć się w pole karne Genoa CFC. Szansa na powodzenie tego rajdu była niewielka.

2
4'

Gol! Strzelił Suso. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

Hiszpan się rozstrzelał! Król asyst z Mediolanu zaczyna rządzić również pod względem goli. Suso łatwo wyprowadził w pole przeciwnika przed polem karnym i huknął z dystansu do sieci. Ionut Andrei Radu nie miał wiele do powiedzenia. Suso jest współliderem klasyfikacji kanadyjskiej.

6
6
7
12
16
3'

Wrzutka Darko Lazovicia w kierunku Krzysztofa Piątka. Szybszy od reprezentanta Polski był jeden z trzech obrońców Milanu.

2
1
1
2'

Przesadził Gonzalo Higuain w pojedynku z Romulo. Argentyńczyk próbował odzyskać piłkę na połowie przeciwnika, ale zanim to zrobił, trafił dłonią w twarz Brazylijczyka.

1
3
1
1
1
20:05

Piłkarze zmaldowali się na murawie. Pogoda w Italii nie poprawiła się zasadniczo od weekendu. Jak wiało tak wieje, jak padało tak pada.

1
3
1
1
1
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z AC Milan?
2
1
19:27

Drużyna z Mediolanu ponownie z dwoma napastnikami.

1
19:27

Gospodarze w czerwono-czarnych pasiakach.

3
19:27

Krzysztof Piątek od początku po stronie Genoa CFC.

5
19:27

Sędzia: Fabrizio Pasqua

2
19:27

Klub Krzysztofa Piątka zremisował poprzednie dwa spotkania. O ile podział punktów z Juventusem był sukcesem, to już brak zwycięstwa w spotkaniu na własnym stadionie z Udinese Calcio rozczarował kibiców.

2
1
19:27

Rossoneri przegrali w tej dekadzie tylko jeden mecz z Genoa CFC na własnym stadionie. 29 kwietnia 2014 roku Gryfony zwyciężyły 3:1 dzięki bramkom Andrei Bertolacciego, M'baye Nianga oraz Iago Falque.

1
1
1
19:27

AC Milan i Genoa CFC wreszcie rozegrają przełożone spotkanie 1. kolejki. Rossoneri przystąpią do niego po zwycięstwie 3:2 z lokalnym wrogiem Gryfonów - Sampdorią. Trener Gennaro Gattuso ugasił pożar, a w środę jego podopieczni spróbują zrównać się liczbą punktów z czwartym w tabeli Lazio.