0:1
Zakończony
AS Roma
90+4'

Szansa dla Blucerchiatich w doliczonym czasie. Fabio Quagliarella pod naciskiem Juana Jesusa nie potrafił trafić do bramki po podaniu Gregoire'a Defrela.

2
1
90+3'

Szybuje piłka w pole karne Giallorossich. Kostas Manolas oraz Federico Fazio radzą sobie z dośrodkowaniami.

1
1
1
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

3
2
1
1
90'

Piłka trafiła w słupek gospodarzy. Centymetry zdecydowały o tym, że podopieczni Marco Giampaolo pozostają w grze o punkty.

1
1
89'

Sampdoria. Schodzi: Ronaldo Vieira. Wchodzi: Marco Sau.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ronaldo Vieira #4
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini.

85'

Pięć minut zostało Sampdorii Genua, która po zmianie wyniku ma problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowej.

1
1
1
1
1
82'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Fabio Quagliarelli. Na oddanie strzału nie pozwolił Kostas Manolas. Jeszcze korner i choć Joachim Andersen główkował do siatki, to nie ma gola z powodu faulu na Daniele De Rossim.

1
1
2
1
2
78'

Muszą przetrwać kilkanaście minut zawodnicy z wiecznego miasta.

1
2
75'

Gol! Strzelił Daniele De Rossi.

Nicolo Zaniolo strzelił po nodze Nicoli Murru poza bramkę Sampdorii Genua. Giallorossi wywalczyli w ten sposób korner i po dośrodkowaniu Aleksandara Kolarova ze stałego fragmentu padł gol. Główkował Patrik Schick, a jego obronione przez Emila Audero uderzenie dobił Daniele De Rossi. Roma na prowadzeniu na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu.

1
72'

Manolo Gabbiadini nie zorientował się, że po niebezpiecznym podaniu można śmiało wpakować piłkę z bliska do bramki.

1
3
2
1
1
68'

Trenerzy wprowadzili dodatkowych napastników Manolo Gabbiadiniego oraz Edina Dzeko. To pokazuje, że chcą przycisnąć w ostatnich minutach, tyle że do nich należy teoria, a do podopiecznych praktyka.

2
1
66'

Roma. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Edin Dzeko.

65'

Spróbuje coś zmienić w tym meczu Edin Dzeko.

2
1
63'

Długo zastanawiali się gospodarze, jak wykonać stały fragment. Potężnie huknął Fabio Quagliarella, ale nie potrafił zatrudnić Antonio Mirante. Dużo niecelnych prób i nie można przekonać się zbyt często o umiejętnościach bramkarskich Włocha.

1
1
1
komentarz

58'
58'
57'

Ciekawe uderzenie Riccardo Saponary, po którym było słychać pomruk rozczarowania na trybunach. To mogło być piękne trafienie, gdyby piłka poszybowała nieco niżej.

1
1
55'

Rozręcili się rzymianie. Nicolo Zaniolo zamknął dośrodkowanie Aleksandara Kolarova. Piłka po strzale młodziana nabrała nieodpowiedniej rotacji i poleciała obok bramki Sampdorii Genua.

2
1
51'

Roma. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Juan Jesus.

50'

Wrzutka Ricka Karsdorpa w kierunku Patricka Schicka. Piłka po strzale byłego napastnika Sampdorii przeleciała nieznacznie obok słupka bramki Emila Audero.

1
1
49'

Być może będzie potrzebna zmiana wymuszona urazem Ricka Karsdorpa.

1
1
47'

Akcja napędzona przez Karola Linettego. Dośrodkowanie pomocnika z Genui prosto w dobrze ustawionego we własnym polu bramkowym Antonio Mirante.

1
46'

Druga połowa spotkania.

2
1
20:05

Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45'

Emil Audero interweniował znakomicie i nie pozwolił Patrickowi Schickowi dojść do podania prostopadłego.

1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov za faul na Dennisie Praecie.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Schick za faul na Ronaldo Vieirze.

1
1
1
20:05

1
1
39'

Fabio Quagliarella zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców Claudio Ranieriego, przez co Sampdoria Genua miała jeszcze możliwość zrobienia krzywdy przeciwnikowi z rzutu rożnego.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Saponara za faul na Ricku Karsdorpie.

2
1
35'

Bryan Cristante uderzył po tym jak Blucerchiati mieli problem z wybiciem piłki z własnego pola karnego po rzucie rożnym. Mocno huknął pomocnik rzymian, ale nie w lustro bramki Emila Audero.

1
1
33'

Fabio Quagliarella bije brawo autorowi dośrodkowania. Weteran główkował niecelnie i Antonio Mirante nie musiał zrobić nic ponad odprowadzenie futbolówki wzrokiem poza boisko.

1
1
1
1
1
31'

Lorenzo Tonelli mógł oddać strzał po wrzutce z rzutu wolnego i zgraniu Fabio Quagliarelli. Nie jest rasowym snajperem i huknął wyraźnie ponad bramką Antonio Mirante.

1
1
29'

Nieudane uderzenie Karola Linettego. Pierwsza próba pomocnika Sampdorii Genua skończyła się spektakularnym pudłem.

1
1
1
20:05

1
27'

Bryan Cristante wskoczył na plecy Karola Linettego. Faul na reprezentancie Polski i piłka dla zespołu z Genui.

2
1
24'

Rick Karsdorp wygrał pojedynek z Fabio Quagliarellą w bocznym sektorze boiska, ale jego kompanom nie udało się opanować piłki. Za karę huknął zza pola karnego Gregoire Defrel i musiał się wykazać na linii Antonio Mirante.

2
2
2
1
1
21'

Niewiele klarownych sytuacji podbramkowych na początku spotkania. Najbliżej umieszczenia piłki w bramce był Fabio Quagliarella, ale jeszcze nie odpowiedział na gola Krzysztofa Piątka.

1
1
1
1
1
17'

Za wykonanie rzutu wolnego po faulu Ronaldo Vieiry zabrał się Aleksandar Kolarov. Strzał Serba w mur Sampdorii Genua i Roma nie wykorzystała okazji do objecia prowadzenia.

3
3
1
16'

Przewinienie Ronaldo Vieiry, który jest mocno naładowany energią, ale nie wykorzystuje jej do szturmowania bramki rzymian, a do ich poniewierania.

2
2
1
1
1
12'

Nicolo Zaniolo nie przebił się na prawej stronie boiska. Piłka pozostała jednak w posiadaniu Giallorossich, którzy starali się przetransportować ją w pole karne do Patricka Schicka.

4
3
8'

Początek spotkania ze wskazaniem na drużynę z Ligurii. AS Roma wyczekuje na ruch podopiecznych Marco Giampaolo.

2
6'

Pierwsza sytuacja podbramkowa zmarnowana przez Fabio Quagliarellę. Po świetnym podaniu Riccardo Saponary lider klasyfikacji strzelców ligi włoskiej uderzył z powietrza ponad poprzeczką Antonio Mirante.

3
3
2
1
1
3'

Sampdoria Genua w niebieskich strojach z biało-czerwonym pasem na koszulkach, a także w białych spodenkach. AS Roma w bordowych trykotach z pomarańczowymi akcentami.