Crvena Zvezda Belgrad
6' Marko Marin 22' Milan Pavkov 29' Milan Pavkov
Liverpool FC
37' Adam Lallana
2:0

Koniec. Sensacja stała się faktem. Liverpool przegrywając skomplikował swoją sytuację w grupie C. Crvena Zvezda wciąż walczy.

Płaski strzał Salaha z ok. 14 metrów, piłkę złapał Borjan!

Liverpool już nie wierzy. Tak, gospodarze sięgną po trzy punkty.

Sędzia doliczył 5 minut.

Serbowie motywują się. Oni czują, że są o krok od życiowej rezultatu, o którym będzie się tam mówiło latami.

Głową uderzał Virgil van Dijk, piłka wylądowała na górnej siatce.

Matip uderzał, ale nie trafił w bramkę. Poprawiał Salah i piłkę w rękach ma Borjan!

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Divock Origi.

Ależ zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy. Gola jednak nie ma. Okazję miał Salah.

Kontra Serbów, ale gospodarze ostatecznie nie oddali strzału na bramkę Liverpoolu.

Crvena Zvezda. Schodzi: Nenad Krsticić. Wchodzi: Branko Jovicić.

Kolejna próba Salaha, piłka zatrzymała się na słupku!

Borjan! Były zawodnik Korony Kielce sparował na róg strzał Mohameda Salaha.

Obraz meczu nie ulega zmianom. Optyczna przewaga Liverpoolu, która nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

Crvena Zvezda. Schodzi: Marko Marin. Wchodzi: Goran Causić.

Nic nie potrafi zdziałać Liverpool na dobrze broniących się gospodarzy. Już tylko ok. 30 minut pozostało gościom.

Crvena Zvezda. Schodzi: Filip Stojković. Wchodzi: Marko Gobeljić.

Melex podjechał po Stojkovicia, ten rzuca wszystkim co ma pod ręką. Serb jest świadomy, że na boisku już raczej nie wróci.

Ucierpiał Stojković, który skręcił staw skokowy bez udziału rywala.

Minuty upływają, a gracze Crvenej Zvezdy nie odpuszczają. Do wygranej daleka droga, ale światełko w tunelu już widać.

Liverpool w ataku, ale Crvena Zvezda szuka szans do skontrowania rywala.

Mane uderzał z trzech metrów! Jakim sposobem piłka nie znalazła się w bramce?

Zagranie ręką w polu karnym gracza Liverpoolu, arbiter uznał, że to był przypadek.

Wracamy do meczu!

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joe Gomez.

Przerwa. Jak na razie wielka sensacja! 2:0!

Sędzia doliczył minutę.

Wielkie oczy, otwarte usta. Tak wygląda większość graczy Liverpoolu. Zawodnicy są w niewielkim szoku.

Coraz bliżej przerwy, goście w trudnej sytuacji, gospodarze wciąż w miarę pewnie i trochę szczęśliwie.

Cierpi Marin, który ucierpiał po ostrym wejściu gracza gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Lallana.

Kolejny strzał gości, tym razem niecelnie przymierzył Daniel Sturridge.

Z kilku metrów uderzał Adam Lallana, ale efektem tylko rzut rożny. To Stojković uratował Serbów wybijając piłkę niemal z bramki.

Po rzucie rożnym uderzal Salah. Po raz kolejny kilka metrów ponad bramką.

Gol! Strzelił Milan Pavkov. Cóż tam się dzieje! Już 2:0! Pavkov biegł kilkanaście metrów z piłką i uderzył z ok. 25 metrów nie do obrony!

Liverpool w małym szoku, gospodarze starają się przenieść ciężar gry w okolice środka pola.

Gol! Strzelił Milan Pavkov. Asystował mu Marko Marin. Sensacja! Z rogu dośrodkował Marin, a najwyżej pięć metrów przed bramką wyskoczył Pavkov i jest 1:0!

Odgryzając się gospodarze, strzał sprzed pola karnego Marina sparował na róg bramkarz.

Kolejny strzał oddał Daniel Sturridge, tym razem z siedmiu metrów. Piłka po nodze obrońcy wyszła tuż obok słupka.

Cóż za pudło! Daniel Sturridge uderzał z sześciu metrów i przestrzelił!

Po rzucie rożnym w zamieszaniu uderzał Savić, piłka poszybowała ponad bramką.

Z ok. 15 metrów uderzał Arnold, po raz kolejny wysoko ponad bramką.

Akcja gospodarzy, płaski strzał Marina, Alisson spokojnie złapał piłkę.

Mane dogrywał w pole karne, do piłki doszedł Mohamed Salah, ale uderzył bardzo niecelnie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Marin.

Daniel Sturridge wpadł na rywala. Trochę zabolało, ale gracz gości dość szybko pozbierał się z murawy.

Dynamiczne pierwsze minuty. Akcja za akcję, ale jak na razie bez celnego uderzenia.