Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Niklas Suele.

16
9
10
90+2'

Lasse Schone świetnie uderzył z rzutu wolnego, a piłkę na poprzeczkę znakomicie sparował Manuel Neuer, chroniąc Bayern przed stratą gola.

23
11
14
8
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

19
6
8
7
7
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Gnabry.

Bayern Monachium
16
7
10
11
16
87'

Monachijczycy jeszcze szukają zwycięskiej bramki w tym starciu. Niewidoczny jest Robert Lewandowski.

20
15
15
21
53
85'

Ajax. Schodzi: David Neres. Wchodzi: Kasper Dolberg.

4
5
5
6
3
85'

Ajax Amsterdam gra bez kompleksów, a obecnie konstruuje atak pozycyjny.

9
6
8
2
7
82'

Javi Martinez był faulowany na połowie Ajaksu i będzie rzut wolny dla miejscowego klubu.

14
9
5
4
7
80'

Na spalonym znalazł się Dani De Wit.

16
7
7
5
8
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Rodriguez.

11
4
13
10
10
77'

Serge Gnabry zagrał świetne podanie do Jamesa Rodrigueza, a ten nie zdobył bramki w klarownej sytuacji, bo Onana obronił to uderzenie.

7
1
6
8
7
75'

Ajax. Schodzi: Donny van de Beek. Wchodzi: Dani De Wit.

2
74'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Serge Gnabry.

10
4
8
3
4
72'

Donny van de Beek stanął oko w oko z Manuelem Neuerem i ...spudłował. Powinno być 2:1 dla przyjezdnych.

16
10
10
3
16
69'

Bayern Monachium utrzymuje się przy piłce, jednak nie jest w stanie sforsować zasieków obronnych Ajaksu Amsterdam.

6
4
8
7
10
67'

Tym razem huknął z dystansu Thiago Alcantara, lecz także niecelnie.

3
2
3
6
9
66'

James Rodriguez zdecydował się na strzał, ale uderzył bardzo niecelnie i od własnej bramki rozpocznie Onana.

5
2
2
4
7
64'

Zawodnicy monachijskiego zespoły wymieniają kolejne podania na połowie gości, jednakże nic z tego nie wynika.

2
3
3
4
10
62'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: James Rodriguez.

20
4
6
4
5
60'

Nieźle w pole karne Bayernu dośrodkował Dusan Tadić, zaś niecelnie główkował Hakim Ziyech.

6
3
2
2
5
58'

Niepewnie we własnym polu karnym interweniował Onana, lecz wciąż bez zmiany wyniku spotkania w Monachium.

6
4
6
4
6
56'

Robert Lewandowski trafił z rzutu wolnego prosto w mur złożony z piłkarzy z Amsterdamu.

9
11
12
16
34
55'

Lasse Schone zagrał piłkę ręką i Bayern Monachium będzie miał rzut wolny na połowie Ajaksu.

10
4
5
4
6
53'

Arjen Robben zagrał piłkę na 16. metr do Muellera, a ten uderzył...w trybuny.

6
7
4
5
11
53'

Pachnie bramką dla holenderskiej drużyny, która atakuje raz lewym, a raz prawym skrzydłem.

10
5
6
3
7
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daley Blind.

Ajax Amsterdam
6
2
3
4
3
49'

Zagotowało się pod monachijską bramką. Wszystko wyjaśnił Manuel Neuer. Kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy.

6
5
11
3
6
49'

Ależ efektownie akcje przyjezdnych napędza na starcie II części konfrontacji Hakim Ziyech. Bayern na razie tylko się broni.

6
2
7
4
5
47'

Celnie, ale zbyt lekko po wrzutce z lewego skrzydła strzelił Dusan Tadić. Piłkę pewnie złapał Manuel Neuer.

8
6
5
5
4
46'

Początek drugiej połowy meczu Bayern Monachium - Ajax Amsterdam.

9
6
7
4
5
44'

Świetnie z dystansu uderzył Hakim Ziyech. Jednak piłkę na rzut rożny odbił Manuel Neuer.

12
12
6
4
7
43'

Mats Hummels główkował wysoko nad bramką strzeżoną przez Andre'a Onanę.

3
3
8
6
7
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się gospodarze.

3
5
7
4
4
40'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Javi Martinez.

10
5
8
9
15
39'

Szarżował Robert Lewandowski, ale wywalczył tylko rzut rożny dla swojej drużyny.

34
11
7
4
5
37'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Javi Martinez.

6
5
4
3
9
36'

Groźny strzał Franck Ribery został zablokowany przez przeciwnika. Będzie korner dla Bayernu.

9
3
7
6
9
35'

Dusan Tadić jest niesamowicie szybki, a jego zagrania są bardzo inteligentne. Ajax znów rozegrał niezłą akcję, która jednak nie zakończyła się strzałem.

8
5
6
3
8
34'

Grę od rzutu wolnego na własnej połowie wznowi Ajax Amsterdam.

4
1
3
4
7
32'

Monachijczycy grają bardzo statycznie, zaś goście tylko umiejętnie przesuwają się za piłką i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

4
2
5
3
8
30'

Aktywni są Daley Blind i Dusan Tadić, którzy co chwilę nękają obrońców Bayernu Monachium. Ajax Amsterdam przeważa mniej więcej od kwadransa.

6
3
8
5
11
28'

Piłkarze Bayernu wolno wymieniają podania i popełniają sporo błędów, które starają się wykorzystać zawodnicy z Amsterdamu.

7
5
12
8
15
25'

Ajax Amsterdam złapał wiatr w żagle po strzeleniu gola i atakuje prawym skrzydłem. Mistrz Niemiec zupełnie spuścił z tonu po niezłym początku spotkania.

12
10
9
9
22
22'

Gol! Strzelił Noussair Mazraoui. Asystował mu Dusan Tadić.

Ajax Amsterdam doprowadził do remisu 1:1! Świetna, szybka wymiana podań na linii Noussair Mazraoui - Dusan Tadić. Napastnik świetnie podciął piłkę, a znakomicie futbolówkę w polu karnym gospodarzy opanował prawy obrońca i pokonał Manuela Neuera.

Noussair Mazraoui #12
53
27
27
26
60
21'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Donny van de Beek.

10
5
4
7
6
19'

Robert Lewandowski zagrał do Muellera. Ten przedryblował obrońcę i uderzył celnie z linii pola karnego. Bez problemów piłkę złapał Onana.

15
4
10
7
6
17'

Nicolas Tagliafico dośrodkował płasko z lewej strony boiska w pole karne Bayernu, zaś w trybuny huknął Dusan Tadić. Niezła akcja zespołu z Holandii.

7
6
6
8
3
15'

Bayern Monachium spokojnie buduje swój atak pozycyjny.  Na razie przyjezdni uciekają się tylko do obrony.

18
5
5
4
6
13'

Obrońca Ajaksu Amsterdał zdołał uprzedzić we własnym polu karnym szukającego swojej szansy na zdobycie bramki Roberta Lewandowskiego.

14
9
12
9
28
11'

10
9'

Sporo walki w środku pola. Kolejny atak starają się wyprowadzić podopieczni trenera Kovaca.

23
8
9
8
7
7'

Zawodnicy Ajaksu wymieniają kolejne podania, a miejscowi piłkarze stosują wysoki pressing.

13
17
7
5
6
4'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Arjen Robben.

Bayern Monachium szybko wyszedł na prowadzenie 1:0! Arjen Robben posłał z prawego skrzydła dobre dośrodkowanie w pole karne Ajaksu, a pewnym strzałem głową popisał się Mats Hummels.

109
45
18
13
16
3'

Świetnie po zejściu do środka uderzył Arjen Robben, ale na posterunku był Onana, który odbił piłkę do boku.

10
5
9
5
6
2'

Mistrzowie Niemiec, którzy w ostatnim czasie spisywali się słabiej w Bundeslidze (porażka i remis), od początku mocno ruszyli do przodu. Po dośrodkowaniu z prawej flanki w boczną siatkę trafił Franck Ribery.

19
8
7
7
6
1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście.