Wymiana piłek przez graczy Bayernu. "Panie Turek, kończ pan ten meeeeecz" - słychać nieśmiało w domu pewnego pana Tomasza.

3
2
5
82'

Odliczamy minuty i nasze męki z panem ekspertem. Polski akcent wróci nam za miesiąc.

32
25
6
9
9
81'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Wooyeong Jeong.

22
10
27
7
6
77'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Sandro Wagner.

28
18
20
18
17
76'

Gol! Strzelił Franck Ribery. Asystował mu David Alaba. Demontaż Benficy trwa. Akcja lewą stroną, Alaba wycofał z linii końcowej, do piłki dopadł Ribery i płasko uderzył przy słupku. Kovac wniebowzięty! 5:1!

Bayern Monachium
185
71
41
14
17
76'

Benfica. Schodzi: Ljubomir Fejsa. Wchodzi: Alfa Semedo.

4
75'

Obraz gry nie ulega zmianie. Bayern utrzymuje się przy piłce, tempo meczu jest wolne.

10
7
7
4
5
72'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Renato Sanches.

42
24
12
9
11
70'

Mueller dośrodkował, ale Robben nie doszedł do piłki. Po chwili strzał Goretzki odbił bramkarz.

10
67'

Benfica nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony Bayernu. Drużyny myślami są już przy ligowych meczach.

17
12
7
8
7
63'

Spadło tempo meczu, Bayern szanuje piłkę. Niewiele dzieje się na boisku.

9
8
5
8
23
59'

Benfica. Schodzi: Jonas. Wchodzi: Haris Seferović.

12
9
17
9
12
58'

Bayern na połowie Benficy, gospodarze wymieniają sporo podań, szukają dziury w obronie rywala.

21
11
7
4
6
57'

Problemy z tablicą sygnalizującą zmiany. Potrzebna będzie... zmiana. Dobra zmiana.

18
68
6
14
25
55'

Jonas płasko uderzył sprzed pola karnego i Neuer w końcu coś obronił.

29
20
16
13
14
54'

Kimmich dogrywał z rzutu wolnego, bramkarz zdołał wybić piłkę.

20
13
23
21
17
51'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Bayern znowu odjechał Benfice! Z rogu dośrodkował Kimmich, a Lewandowski głową uderzył z pięciu metrów i już jest 4:1!

524
236
73
28
41
50'

Ribery efektownie minął rywala, ale strzał z ok. 10 metrów odbił bramkarz.

24
9
15
14
18
49'

Bayern uspokoił grę i nie chce pozwolić rywalom na przeprowadzenie kolejnych akcji.

22
9
10
3
7
46'

Gol! Strzelił Gedson Fernandes. Asystował mu Jonas. 38 sekund 2. połowy i gol dla gości! Jonas do Fernandesa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Neuera! 3:1!

Gedson Fernandes #83
74
40
50
52
107
46'

Wracamy do meczu!

25
8
7
5
5
46'

Benfica. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Gedson Fernandes.

8
5
6
7
10
44'

Groźny strzał z ok. 17 metrów oddał Almeida, piłka poszybowała metr obok słupka.

22
11
18
16
22
40'

Bayern cały czas przeważa, Benfica na kolanach, ale to prawdopodobnie jeszcze nie koniec otłukiwania Portugalczyków.

72
41
22
20
21
36'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Lewandowski wbiegł między stoperów i z pięciu metrów trafił do bramki. Piłka odbiła się od słupka, ale w siatce się znalazła. 3:0 i może pewien ekspert zamilknie?

937
366
109
58
82
36'

Robben kapitalnie do Muellera, ten głową, ale bramkarza wybił piłkę.

20
18
18
8
21
34'

Bayern pewny siebie, szuka kolejnych goli. Benfica oszołomiona chyba już przestaje wierzyć w dory wynik.

28
24
16
8
12
33'

Żółtą kartkę za niebezpieczną grę otrzymał Franck Ribery.

26
11
14
25
38
30'

Gol! Strzelił Arjen Robben. O Panie! Latający Holender znowu to zrobił. Robben otrzymał piłkę w polu karnym i ponownie uderzył w okienku. 2:0!

204
92
38
23
44
29'

Liczymy sekundy, kiedy jeden z ekspertów pewnej telewizji milczy. Maksymalnie było ich 10.

14
45
13
8
14
28'

Benfica w końcu w ataku, dłużej przebywa z piłką na połowie Bawarczyków.

8
5
10
11
16
27'

Bramkarz Bayernu znowu przed polem karnym. Przejął piłkę "klejnotami rodu Neuerów", ale źle ją rozegrał.

12
22
18
8
9
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arjen Robben.

26
16
19
15
20
23'

Pięknie pod poprzeczkę uderzył Lewandowski, bramkarz końcami palców wybił piłkę na róg.

66
22
12
19
19
23'

Robben dogrywał piłkę z rzutu wolnego, piłkę wybił obrońca. Benfica wyprowadziła kontrę, Neuer interweniował przed polem karnym.

15
8
14
4
9
21'

Dalekie dogranie do Robbena, szybszy jednak bramkarz Benficy.

11
5
7
5
11
19'

Gra cały czas toczy się na połowie gości. Przed momentem z pola karnego uderzył Franck Ribery, wprost w "koszyczek" bramkarza. Oczywiście we właściwy koszyczek.

24
14
11
7
10
16'

Bayern prowadzi i cały czas posiada przewagę. Benfica bezradna.

45
19
8
7
15
13'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Ależ to była akcja! Robben minął kilku rywali, wpadł z piłką w pole karne i w swoim stylu uderzył Bramkarz bez szans, piłka w bramce. 1:0!

221
88
34
28
51
10'

Bayern coraz bliżej bramki Benficy. Goście cofnięci, Bawarczykom jeszcze nie zagrozili.

33
18
12
7
14
7'

Gra toczy się w środku pola. Przewaga należy do Bayernu, ale póki co bez uderzeń.

24
15
11
7
9
3'

Lewandowski tym razem na prawo, do Robbena. Holender wpadł z piłką w pole karne i... dogrywał czy podawał. Piłka przeleciała wzdłuż bramki.