Chelsea FC
2' Ruben Loftus-Cheek 8' Ruben Loftus-Cheek 54' Ruben Loftus-Cheek
BATE Borysów
34' Aleksandr Hleb 79' Alexei Rios
3:1

Koniec. Chelsea wygrała 3:1 i bez straty punktu prowadzi w grupie L Ligi Europy.

Mocno, ale niecelnie z pola karnego uderzył Hudson-Odoi.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Dogrywamy minuty, orlikowe granie i kopanie w Londynie.

Chelsea na połowie BATE. W meczu wszystko już jest jasne.

Loftus-Cheek dogrywał z pola bramkowego, dobrze interweniował bramkarz BATE.

Chelsea po stracie gola dłużej utrzymuje się przy piłce i nie chce doprowadzić do nerwowej końcówki.

Gol! Strzelił Alexei Rios. Asystował mu Igor Stasewicz. Stasewicz dośrodkował z rzutu wolnego w kierunku dalszego słupka, a piłkę z bliska do siatki wbił Rios. 3:1!

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

BATE Borysów. Schodzi: Dmitri Baga. Wchodzi: Jevgeni Jablonski.

Mirko Ivanić uderzał sprzed pola karnego, kilka metrów ponad bramką.

Sprytny strzał na bramkę oddał tzw. napastnik Giroud, górą bramkarz.

BATE Borysów. Schodzi: Nikołaj Signewicz. Wchodzi: Jasse Tuominen.

Indywidualna akcja Loftus-Cheeka, ale zabrakło miejsca do oddania strzału.

Strzał Davide Zappacosty odbił do boku Szrebitski.

BATE stara się ratować honor. Wszystko kończy się jednak w okolicach środka pola.

Uderzenie Mosesa, ale bramkarz gości pewnie obronił.

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

BATE Borysów. Schodzi: Aleksandr Hleb. Wchodzi: Mirko Ivanić.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

Uderzenie Williana z problemami odbił bramkarz BATE.

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Akcja Pedro, który nie zdołał wejść z piłką w pole karne. Futbolówka 18 metrów przed bramką trafiła pod nogi Loftus-Cheeka, a ten uderzył tuż przy słupku na 3:0.

Kovacić dostał po nodze od rywala. Cierpiał strasznie, uderzał w murawę, ale w końcu pozbierał się.

Po przerwie BATE aktywniejsze, ale wciąż bez okazji. Trener gości w szatni do swoich zawodników: - Gramy na "a może". A może uda nam się coś strzelić.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Chelsea już po ośmiu minutach prowadziła 2:0, później oszczędziła BATE.

Efektownie uderzał Willian, ale bardzo wysoko ponad bramką.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Uderzenie sprzed pla karnego Williana, piłkę pewnie złapał bramkarz.

W pole karne z piłką wpadł Willian, po jego podaniu powstało niewielkie zamieszanie, ale zabrakło uderzenia.

Z ok. 11 głową uderzał Ruben Loftus-Cheek. Strzał od ziemi i piłka przeleciała metr od bramki gości.

Atak pozycyjny Chelsea, BATE jednak przebudziło się i wyprowadza kontry.

Willian do Giroud, ale zbyt wiele kotletów zjadł podający i dogrywał zbyt mocno.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandr Hleb.

W końcu wydeptali pole karne Chelsea goście, Kepa wciąż może liczyć kibiców.

Kontra BATE, chyba pierwsza w meczu. Akcję zatrzymał Pedro Rodriguez.

Willian dogrywał wzdłuż bramki, ale nikt nie wbił piłki do siatki.

Krótka przerwa w grze. Jeden z graczy gości doznał urazu. Dla BATE mecz mógłby się już skończyć.

BATE rozgrywa piłkę na własnej połowie. I to właśnie na tyle stać gości w Londynie.

Cały czas Chelsea w ataku, BATE już nie chce tracić więcej goli i skupia się na defensywie.

Chelsea nie forsuje tempa, ale i tak jest bliska kolejnych trafień.

Dośrodkowanie z rogu i piłka omal po raz trzeci nie wpadła do bramki BATE. Sporo szczęścia mieli Białorusini.

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Pedro, piłka minęła cel.

BATE nie potrafi przedostać się pod bramkę Chelsea. Anglicy prowadzą 2:0 i mają mecz pod całkowitą kontrolą.

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Willian. Zapowiada się na pogrom! Z rogu dośrodkował Willian, a nadbiegający Loftus-Cheek wyciągnął nogę i skierował piłkę do siatki. 2:0!

Uderzał sprzed pola karnego Willian, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg.

BATE powoli dochodzi do siebie po stracie gola. Chelsea chce więcej.

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Davide Zappacosta. I już Chelsea prowadzi! Z prawej strony dogrywał Zappacosta, a Loftus-Cheek uderzył nie do obrony z ok. 14 metrów. 1:0!