Legionovia Legionowo
30' Konrad Zaklika 40' Kacper Górski 73' Patryk Paczuk
Górnik Zabrze
17' Igor Angulo 43' Kacper Michalski
0:1

Koniec spotkania. Nudny mecz w Legionowie. Górnik awansował dalej po golu Angulo.

Zapolnik z szesnastu metrów trafił prosto w ręce Smyłka.

Nowak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Powinno być 2:0, ale piłkarz Górnika fatalnie spudłował.

Lekki strzał Żurkowskiego z rzutu wolnego. Z łatwością piłkę złapał Smyłek.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Górnik fatalnie rozegrał kontrę i stracił piłkę. Po chwili z kontratakiem wyszli legionowianie, ale ich akcję przerwał sędzia. Powodem był faul.

Bochniewicz blisko zdobycia gola. Piłkę z linii bramkowej wybił Będzieszak.

Po dograniu Nowaka Górnik zdołał wywalczyć rzut rożny.

Po wrzutce z rzutu rożnego faul w ofensywie popełnił Paczuk. Sędzia przerwał akcję Legionovii.

Strzał Gołębiewskiego został zablokowany.

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Angulo był na spalonym.

Legionovia. Schodzi: Slaven Jurisa. Wchodzi: Daniel Gołębiewski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Paczuk.

Górski zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję Górnika Zabrze.

Akcja Górnika przerwana z powodu spalonego.

Na boisku niewiele się dzieje. Brakuje ofensywnych akcji i strzałów na bramkę. Górnik sprawia wrażenie, jakby chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił.

Zapolnik dograł do Angulo, ale Hiszpana ubiegł Górski.

Legionovia. Schodzi: Sebastian Weremko. Wchodzi: Marcin Burkhardt.

Legionovia. Schodzi: Konrad Zaklika. Wchodzi: Konrad Trzmiel.

Górnik dobrze gra w defensywie i na niewiele pozwala rywalom. Nie jest to porywające widowisko.

Po rzucie rożnym akcja Górnika została przerwana. Powodem faul na bramkarzu w wykonaniu Matuszka.

Szansa Ryczkowskiego. Jego strzał obronił Smyłek.

Żurkowski dograł do Wolsztyńskiego. Napastnika Górnika ubiegł jednak Smyłek.

Będzieszak szukał w polu karnym Jurisy. Ten nie zdołał opanować piłki.

Niedokładne dośrodkowanie Jurisy ze skrzydła. Legionovia rzuciła się do ataków.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Górnik ma przewagę, ale musi uważać na groźne akcje III-ligowej Legionovii.

Sędzia doliczył minutę.

Groźny strzał Angulo. Świetną interwencją popisał się Smyłek.

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Michalski.

Po dośrodkowaniu Liszki głową uderzył Suarez. Piłka odbiła się od poprzeczki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Górski.

Smyłek w ostatniej chwili ubiegł Żurkowskiego i uratował swój zespół przed stratą gola.

Lekki strzał Więdłochy, piłkę pewnie chwycił Loska.

Paczuk mógł doprowadzić do wyrównania, ale strzelając z dziesięciu metrów, trafił w obrońcę Górnika.

Akcja Górnika zakończona niecelnym strzałem Wolsztyńskiego.

Górnik przeważa, ale nie potrafi oddać celnego strzału.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Zaklika.

Szansa dla Legionovii. Żurkowski stracił piłkę, a po chwili Koziara odegrał do Paczuka. Górnik może zawdzięczać Losce, że nie stracił gola.

Akcja Górnika przerwana. Zapolnik był na spalonym.

Po wrzutce Liszki głową dograł Angulo, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Górnika.

Będzieszak przerwał akcję Górnika i Legionovia wyszła z akcją, która zakończyła się niecelnym uderzeniem Krawczyka.

Wrzutka Więdłochy w pole karne, ale piłkę chwycił Loska.

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Szymon Żurkowski. Błąd Koziary w środku pola. Piłkarz Legionovii podał do Żurkowskiego, a ten momentalnie uruchomił Angulo. Tym razem Hiszpan nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Z ponad trzydziestu metrów uderzył Suarez. Wysoko nad bramką.

Blisko zdobycia gola był Wolsztyński. Z szesnastu metrów strzelił tuż obok słupka.

III-ligowiec wysoko zawiesił poprzeczkę Górnikowi Zabrze. To Legionovia póki co przeważa.

Nieudany strzał Koziary z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Tuż przed polem karnym faulował Michalski. Kolejna szansa przed Legionovią.

Groźnie pod bramką Górnika. Jurisa odegrał do Więdłochy, a ten ograł obrońców rywali i uderzył z ostrego kąta. Piłka odbiła się od słupka.

Legionovia gra wysokim pressingiem, co utrudnia Górnikowi rozegranie akcji.

Spokojny początek spotkania w Legionowie. Górnik kontroluje sytuację na boisku.

To powinien być gol! Angulo wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie spudłował.

Początek spotkania!

Górnik zagra w swoim najmocniejszym składzie. Trener Brosz zdecydował się na taką samą jedenastkę, jak w ostatnim ligowym meczu z Zagłębiem Lubin.

Sędzia: Łukasz Szczęch.