Hiszpania
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sam Vokes. Asystował mu David Brooks.

Radosna chwila dla publiczności w Walii. Bramka honorowa w końcówce regulaminowego czasu. Sam Vokes zakończył spotkanie celnym strzałem na pocieszenie dla siebie i kompanów z zespołu.

16
10
3
6
8
87'

Trzeci rzut rożny dla Walii, ale ta nie potwierdziła dziś, że czuje się dobrze w walce w powietrzu. Nie zdobyła w ten sposób gola, a dwie bramki straciła po uderzeniach głową.

83'

Kolejne rozegranie Hiszpanii. Jeżeli ktoś narzucił komuś swoje warunki, to przyjezdni zaproponowali z powodzeniem futbol iberyjski zamiast brytyjskiego.

81'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Suso. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

80'

Iago Aspas doczekał się podania, ale nie było ono dokładne. 10 minut pozostało do końca regulaminowego czasu w rozstrzygniętym już meczu towarzyskim.

1
78'

James Chester ruszył na połowę przeciwnika z kontratakiem, ale to była kolejna nieudana akcja reprezentacji Walii. Z taką dokładnością gospodarze nie mogą liczyć na trafienie honorowe.

1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Bartra. Asystował mu Koke.

Spadła częstotliwość goli Hiszpanii, ale cierpliwi zostali nagrodzeni trafieniem Marca Bartry. Zmiennik podwyższył prowadzenie przyjezdnych na 4:0. Z kilkunastu metrów uderzył idealnie po dośrodkowaniu Koke z rzutu rożnego.

20
11
1
1
1
72'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Iago Aspas.

72'

David Brooks centrował. Po tym zagraniu zmiennika interweniowali przyjezdni. Nawet bez Sergio Ramosa kontrolują sytuację w powietrzu Hiszpanie.

1
1
69'

Hiszpania kontroluje sytuację na murawie. Ciekawe, czy pozwoli gospodarzom na oddanie celnego uderzenia. David De Gea nie miał okazji do wykazania się w pierwszej połowie, a obecnie nudzi się Kepa Arrizabalaga.

65'

Suso ponownie przypomniał o swoich umiejętnościach technicznych. Dobrze uruchomił Jose Gayę, któremu nie udało się wejście w pole karne Walii. Za moment Hiszpania ponowi atak.

1
62'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Ben Davies. Wchodzi: Jazz Richards.

62'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Matthew Smith.

1
62'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Declan John. Wchodzi: Tom Lawrence.

Declan John #13
1
1
1
1
1
61'

Gareth Bale nie gra z powodu kontuzji. Być może wykuruje się na następne spotkanie reprezentacji Walii. Dziś widać na boisku jego nieobecność.

1
2
1
60'

Walia nie utrzymuje się długo w posiadaniu piłki. Po godzinie warto zerknąć w statystyki, a tam 70 procent czasu przy futbolówce są Hiszpanie.

1
1
59'

Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki Wayne'a Hennesseya po uderzeniu Suso. Zawodnik Milanu chciał dorzucić asystę do gola, jednak zabrakło mu odrobiny precyzji.

1
1
1
56'

Tym razem Suso miał więcej miejsca niż minutę wcześniej i posłał dośrodkowanie w kierunku Alvaro Moraty. Napastnik reprezentacji Hiszpanii nie oddał uderzenia między dwoma gospodarzami.

1
1
55'

Suso w pojedynku z całą grupką Walijczyków, którzy po przerwie nie chcą pozwalać na wiele przeciwnikom. Tylko wrzut z autu wywalczony przez zawodnika, który asystował przy drugim golu.

50'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Ethan Ampadu. Wchodzi: Andy King.

49'

Zagranie Rodrigo w pole karne reprezentacji Walii. Interweniował tam David Brooks, czyli jeden ze zmienników w obozie gospodarzy.

46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Koke.

1
1
46'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Marc Bartra.

1
1
2
1
46'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: David Brooks.

46'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Ashley Williams. Wchodzi: James Chester.

46'

Piłka ponownie w grze.

1
1
Czy Hiszpania zdobędzie kolejnego gola po przerwie?
Tak
Nie
2
43'

Uderzenia w słupek nie można oczywiście zapisać jako celne Walijczykom, dlatego w tej statystyce nadal zero po ich stronie.

1
1
1
40'

Jeszcze pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Przebiegała ona pod dyktando Hiszpanii. Zresztą wystarczy spojrzeć na wynik.

1
2
1
37'

Najlepsza dotychczas sytuacja podbramkowa reprezentacji Walii. Ethan Ampadu mógł zmniejszyć prowadzenie Hiszpanii po wrzutce z rzutu wolnego, jednak nie oddał wymarzonego strzału. Piłka zatańczyła na słupku, ale nie wturlała się za linię bramkową. Pech Walijczyka!

1
1
1
34'

Piłka szybowała w kierunku Saula Nigueza, który mógł zdobyć kolejnego gola. W ostatnim momencie interweniowali podopieczni Ryana Giggsa.

1
3
1
32'

Paco Alcacer już z dubletem, a to nie musi być przecież koniec.

6
3
2
1
2
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

Drugie trafienie Paco Alcacera! Ten piłkarz nie zamierza mieć litości dla gospodarzy. W takim tempie zdobywania goli La Furia Roja mogą pomyśleć o sprawieniu mocnego lania przeciwnikowi. Odbita piłka trafiła pod nogi Paco Alcacera, który nie miał kłopotu z umieszczeniem jej w bramce.

20
6
3
2
3
26'

Sergio Ramos podwyższył prowadzenie reprezentacji Hiszpanii.

5
3
1
24'

Sergio Ramos trochę stracił koncentrację i musiał ratować się faulem. Z rzutu wolnego Harry Wilson uderzył mocno, ale niecelnie, więc od bramki David De Gea.

1
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Suso.

Druga bramka reprezentacji Hiszpanii stała się faktem! Tym razem futbolówkę umieścił w bramce Wayne'a Henneseya obrońca Sergio Ramos, który wbiegł w pole karne przy okazji stałego fragmentu. W takich sytuacjach piłkarz Realu Madryt potrafi wygrać pojedynek i główkować do siatki. Obrona Walii jakby o tym zapomniała.

18
9
4
4
4
18'

Spokojnie rozgrywa reprezentacja Hiszpanii, która jest na prowadzeniu i nie musi się spieszyć. Przyjezdni starają się wyciągnąć gospodarzy z okolicy własnego pola karnego.

3
3
1
2
2
16'

Connor Roberts starł się z Jose Gayą. Hiszpan zagrał w brytyjskim stylu i bez chwili zawahania wyekspediował piłkę w aut.

1
1
2
2
2
13'

David De Gea musiał szybko dopaść do piłki po podaniu od partnera, ponieważ został zaatakowany wysokim pressingiem przez Walijczyków. Zawodnikowi wspominającemu źle mistrzostwa świata nie przydarzył się tym razem błąd.

2
2
1
2
2
12'

Gwizdek sędziego po pojedynku Harry'ego Wilsona z Sergio Ramosem. Piłka przyznana gospodarzom, delikatnie zdemobilizowanym po wcześnie straconej bramce.

1
1
1
2
2
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Saul Niguez.

Nie trzeba było długo czekać na gola reprezentacji Hiszpanii. Paco Alcacer chciał szybko udokumentować ataki przyjezdnych golem i skierował futbolówkę do siatki ze skraju pola karnego. Gratulują swojemu napastnikowi pozostali zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego.

18
7
2
3
3
5'

Akcja Suso z Cesarem Azpilicuetą zakończona nieudanym dośrodkowaniem zawodnika znanego z włoskich boisk. Rozczarowanie wymalowało się na twarzy Suso.

2
1
1
1
1
4'

Pierwszy stały fragment wywalczyły Smoki. Nie udało się po nim zaskoczyć Hiszpanów, którzy na krótko przeszli do ataku pozycyjnego.

2
4
3
1
1
2'

Od środka Hiszpanie, którzy są uznawani za faworytów spotkania. W podstawowym składzie Walii pięciu nominalnych obrońców, ale ma też trio ofensywnych zawodników w przodzie.