Wigry Suwałki
78' Adrian Karankiewicz
Raków Częstochowa
11' Petr Schwarz 30' Tomas Petrasek 53' Tomas Petrasek 69' Sebastian Musiolik
0:3

Koniec. Raków wygrał 3:0 i pewnie awansował do ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Polski.

Raków. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Rafał Figiel.

Gospodarze mogli zdobyć honorowego gola. Wigrom brakuje jednak szczęścia, a w bramce dobrze dysponowany jest Jakub Szumski.

Raków. Schodzi: Marcin Listkowski. Wchodzi: Adam Radwański.

To ostatnie minuty w wykonaniu obu drużyn w 2018 roku. Częstochowianie mogą być dumni z gry w Pucharze Polski oraz przede wszystkim Fortuna I lidze. Dużo gorzej jesień wspominać będą gracze Wigier.

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Karankiewicz.

Petrasek mógł ustrzelić hat trick, ale głową uderzył niecelnie.

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Mateusz Zachara.

Niewiele dzieje się na boisku. Wkrótce możemy spodziewać się zmian w zespole gości.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Musiolik.

Minuty upływają, tempo gry dość wolne. Nikt nie chce ryzykować kontuzji na zmrożonej murawie. Stąd też niewielka liczba spięć podbramkowych.

Raków gra na dużym luzie. Na trzech golach może się w Suwałkach nie zakończyć.

Tylko przez kilka minut gracze Wigier okazywali chęć do gry. Po trzecim golu gospodarze przestali wierzyć w możliwość awansu.

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Maciej Domański. Domański dośrodkował z rzutu rożnego, a Petrasek trafił na 3:0!

W przerwie w szatni Wigier musiało być gorąco. Gospodarze po zmianie stron zaatakowali. Akcje Wigier napędza Polkowski.

Wigry. Schodzi: Filip Karbowy. Wchodzi: Dawid Polkowski.

Wigry. Schodzi: Bartosz Olszewski. Wchodzi: Bartosz Bida.

Wracamy do gry!

Przerwa. Raków prowadzi 2:0 i jest o krok od awansu do ćwierćfinału.

Kopanina w środku pola, niewiele dzieje się na boisku w Suwałkach.

Coraz bliżej przerwy, na którą czekają już wszyscy. Zimno daje się we znaki, a na boisku emocji jak na lekarstwo.

Udane akcje Wigier można policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli gościom udaje się dojść w pole karne, tam na niezbyt wiele pozwala im Szumski.

Świetny mecz na roztrenowanie dla graczy Rakowa. Sprawa awansu już jest niemal ustalona, można trenować utrzymywanie się przy piłce.

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. To była kwestia czasu. Ładne rozegranie piłki, zgranie jej do Petraska, który podwyższył prowadzenie Rakowa. 0:2!

Obraz gry nie zmienia się. Raków kontroluje spotkań, Wigry nie są w stanie zagrozić gościom.

Niewiele dzieje się na murawie. Gospodarze nie wierzą w możliwość wyrównania i myślami są już chyba na urlopach.

Spotkanie rozgrywane jest w odczuwalnym zimnie, na zmrożonym boisku, co na pewno nie ułatwia zawodnikom gry. A na murawie w dalszym ciągu więcej z gry ma Raków.

Pewnie gra defensywa Rakowa. Gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić defensywie gości.

Gracze Wigier starają się zepchnąć rywala do defensywy, ale to Raków chce dominować.

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Schwarz w nie marnuje rzutów karnych. Pewny strzał i goście już prowadzą!

Rzut karny dla Rakowa! W polu karnym przewrócony został Szczepański!

Częstochowanie już dwukrotnie uderzali na bramkę rywala. Przed momentem chybił Musiolik.

W meczu ligowym Raków wygrał w Suwałkach 3:0. Od pierwszego gwizdka lider Fortuna I ligi dąży do zdobycia gola.

Mecz prowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).

Gramy!

Kto będzie ostatnim ćwierćfinalistą rozgrywek o Puchar Polski. O awans zagrają drużyny Fortuna I ligi. Wigry podejmą lidera Raków Częstochowa.