Puchar Polski: 1/8 finału
05 gru 2018 17:00
90+7'

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Po błędzie Kupczaka piłkę przejął Wolski, minął bramkarza i z dość trudnej pozycji trafił do pustej bramki. 1:3!

Lechia Gdańsk
72
42
9
10
18
90+3'

Chaotyczne ataki niecieczan, czasu gospodarze mają coraz mniej.

9
13
5
4
5
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

11
6
14
7
27
90'

Znowu ostro na boisku. Kolejni zawodnicy leżą na murawie.

2
3
7
2
3
88'
86'

Leżon zderzył się z Vitorią. Piłkarze leżą na murawie. Starcie nie należało do tych z kategorii lekkich.

6
4
2
85'

Haraslin z piłką w polu karnym, strzał został zablokowany i będzie rzut rożny.

15
8
2
1
84'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Rafał Wolski.

14
6
5
1
2
83'

Gospodarze czują, że są w stanie doprowadzić do wyrównania. W końcowych minutach może być jeszcze ciekawie.

3
2
9
79'

Kiełb uciekł Mladenoviciowi, jednak jego strzał był bardzo zły.

10
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15
7
75'

Gol! Strzelił Patrik Misak. Asystował mu Jacek Kiełb. Bruk-Bet gra w osłabieniu, ale gola zdobył. Po kontrze dośrodkował Kiełb, a Misak wbił piłkę do siatki! Już tylko 1:2!

19
14
8
12
40
73'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Flavio Paixao.

18
7
1
1
4
70'
67'

Jednak gol, Lechia prowadzi 2:0.

34
18
3
1
3
67'

Sędzia analizuje VAR, gol może nie zostać uznany. Jeden z graczy Lechii był na spalonym.

6
6
3
9
67'

Gol! Strzelił Tomasz Makowski. Po rzucie wolnym piłka została wybita 30 metrów przed bramkę. Doszedł do niej Makowski i dość lekkim uderzeniem przy słupku trafił do siatki. 0:2!

58
28
7
2
6
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artem Putiwcew.

9
4
1
1
62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Piotr Wlazło. Gracz gospodarzy chciał wymusić rzut karny i został za to srogo ukarany.

24
12
4
2
3
62'

Po rzucie rożnym dwa uderzenia Gergela zostały zablokowane. Drugie z linii wybił obrońca!

4
1
60'
59'

Z dystansu uderzał Misak, piłka potoczyła się na aut bramkowy.

1
1
1
58'

W świetnej sytuacji znalazł się Arak, ale strzał napastnika odbił na rzut rożny bramkarz.

6
5
2
1
3
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Wlazło.

8
3
53'

Gdańszczanie nie pozwalają na zbyt wiele Bruk-Betowi. Gospodarzom ciężko będzie wyrównać.

10
6
1
50'

Problemy ma Putiwcew, gracz gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

3
2
2
2
48'

Po wrzutce głową ponad bramką uderzył Szarek. Po chwili do piłki nie doszedł Kiełb. Gdyby ją trącił, byłby remis.

3
2
3
2
3
46'

Gramy o przerwie!

5
3
1
45'

Gol! Strzelił Daniel Łukasik. Asystował mu Karol Fila. Ależ gol Łukasika! Piłkę z pola karnego wycofał Fila, Łukasik z ok. 17 metrów uderzył przepięknie w samo okienko! 0:1!

81
45
13
9
16
43'

Piłkę po lewej stronie pola karnego otrzymał Kiełb. Jego strzał na róg sparował Kuciak.

10
3
1
1
3
39'

Kuciak świetnie zachował się w bramce Lechii w ostatnim momencie wybijając piłkę sprzed głowy Kiełba. Dogrywał Gergel.

13
1
3
37'

Optyczna przewaga Lechii, ale gospodarze czekają na swoją okazję. Z boiska wieje nudą. A to dopiero 1. połowa.

1
1
3
2
33'

Mladenović dośrodkował z lewej strony, Leżoń pewnie złapał piłkę.

3
2
5
3
4
29'

Uaktywniła się Lechia, Bruk-Bet nie ma już tyle do powiedzenia, co w początkowej fazie meczu.

19
7
3
2
5
26'

Dośrodkowanie gdańszczan z prawej strony i Wlazło omal nie wbił pilki do własnej bramki. Strzał o pół metra minął słupek.

8
4
1
2
1
24'

Mladenović dośrodkowywał z rzutu wolnego. Tragicznie...

1
1
2
22'

Wciąż niewiele uderzeń na bramki. Widać, że Lechia ma swój plan i w 1. połowie jest to plan oszczędnościowy.

4
2
2
1
18'

Purece uderzał, stojący w murze Arak wybił piłkę głową i... zobaczył wszystkie gwiazdy.

1
4
1
4
17'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Steven Vitoria.

2
1
1
5
4
15'

Gergel ruszył z piłką, chciał uderzać z pola karnego, ale nie trafił w futbolówkę!

2
7
3
2
1
15'

Wciąż wyrównany mecz w Niecieczy. Bruk-Bet nie odstaje od lidera Lotto Ekstraklasy.

3
3
2
2
2
11'

Pierwsza groźniejsza akcja gdańszczan, ale zabrakło uderzenia w światło bramki. Piłka została zablokowana.

7
1
1
1
2
10'

Piłka w bramce Lechii, ale chwilę wcześniej futbolówka wyszła na aut bramkowy. Do siatki głową trafił Wlazło.

7
5
2
3
6
8'

Częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Lechia jak na razie oszczędnie, czeka na to co zrobi rywal.

2
3
3
3
3
5'

Ładnie z woleja z ok. 20 metrów uderzył Kiełb, Kuciak pewnie złapał piłkę.

4
1
4
2
4'

Dość anemiczne pierwsze minuty. Klasyk oceniłby, że trwa badanie sił.