Leicester City
73' Marc Albrighton
Manchester City
14' Kevin De Bruyne 50' Phil Foden 85' Ilkay Gundogan
1:1 (1 : 3)

Koniec. Manchester City w półfinale Pucharu Ligi Angielskiej!

1:3 - Ołeksandr Zinczenko najpewniej ze wszystkich. W samo okienko i po meczu!

1:2 - Soyuncu to kolejny "geniusz" uderzający na cztery tempa i znowu górą bramkarz. Nie potrafisz na dwa tempa, to uderzaj na siłę!

1:2 - Jesus na trzy tempa, przewrócił się, ale myląc bramkarza trafił do siatki.

1:1 - Maddison na dwa tempa i górą bramkarz!

1:1 - Sterling uderzył technicznie, ale... ponad bramką.

1:1 - Fuchs uderzył, a piłka wciąż leci i leci...

1:1 - Gundogan uderzył. Bramkarz omal nie obronił.

1:0 - Maguire po ziemi do bramki.

Pep Guardiola dopiero pod koniec meczu dowiedział się, że... nie ma dogrywki. Trwają przygotowań do "jedenastek".

90 minut za nami. Przed nami już tylko... konkurs rzutów karnych.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Pan Mietek już za moment posypie wapnem pewien punktów. Najprawdopodobniej przed nami rzuty karne.

W ostatnim czasie uaktywnił się zespół Leicester. Przed momentem piłkę gronił Gray, ale szybszy bramkarz.

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan.

Nie było VAR-u po sytuacji z rzutem karnym? Jak jest po angielsku: sędzia Gil?

Foden ruszył z piłką, uderzał jednak minimalnie niecelnie.

W polu karnym padł jeden z graczy gości, sędzia nakazał grać dalej.

Manchester City przyspieszył grę, ale Leicester również chce wygrać w regulaminowym czasie.

Mahrez dostał się z piłką w okolice pola bramkowego, strzał był jednak minimalnie niecelny.

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus. Jak trwoga to do... Jesusa.

Gol! Strzelił Marc Albrighton. Asystował mu Wilfred Ndidi. I się porobiło! Ndidi kapitalnie w pole karne do Albrightona, a ten przepięnie uderzył z woleja. 1:1! Czyżby o awansie miały decydować rzuty karne?

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

Muric przed własnym polem karnym, rywal go już minął, ale... wcześniej był spalony.

Kelechi Iheanacho chciał za dużo i... w polu karnym nic nie zyskał.

Kolano potłukł Ndidi. - Do wesela się zagoi - krzyczy z ławki menedżer gospodarzy.

Sprzed pola karnego tuż ponad bramką uderzał Mahrez! Powinno być 0:2.

Man City. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Raheem Sterling.

Maguire uderzał głową, ale zbyt lekko i bramkarz pewnie złapał piłkę.

Ndidi gonił piłkę w polu karnym, ale szybszy bramkarz.

Leciester coraz groźniejsze. Tutaj jeszcze może być ciekawie.

Gracze Leicester rozgrywają piłkę. Problem w tym, że na własnej połowie i momentami zbyt ryzykownie.

Powoli rozpędzają się gospodarze, goście jednak nie zamierzają obserwować miejscowych i także szukają swoich szans. Uderzał Aguero, ale pewnie bramkarz.

Leicester. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: James Maddison.

Żółtą kartkę otrzymał Phil Foden.

Aguero w wyśmienitej sytuacji. Powinno być 0:2, ale górą bramkarz. Wszystko zaczęło się w Wado... tzn. od błędu Iborry.

Wracamy do piłkarskich emocji!

Przerwa. Goście dość szybko objęli prowadzenie i nie pozwalają Leicester na zbyt wiele.

Sędzia doliczył minutę.

Mahrez dośrodkował z lewej strony, piłka odbiła się od rywala i na róg wybił ją bramkarz.

Otwarta końcówka meczu, akcja za akcję. Jednak brakuje celnych uderzeń.

Niewielkie zamieszanie pod bramką gości. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

Manchester City na połowie Leicester, goście jednak nie kwapią się do frontalnego ataku.

Iheanacho zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów, niecelny.

Manchester City długo rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

Goście trochę ostrożniej. To reakcja na kilka udanych akcja Leicester.

W końcu gospodarze, sprzed pola karnego uderzył Gray. Piłka odbiła się od rywala i leciała do bramki. Jednak Muric zdołał końcami palców wybić ją na róg!

Riyad Mahrez uderzał z woleja z ok. sześciu metrów, ale przestrzelił!

Leicester wciąż śnięte, Manchester City żwawszy i wiedzący czego chce.

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Nicolas Otamendi. Pierwszy celny strzał i od razu gol. Przed polem karnym piłkę otrzymał De Bruyne, zwodami "zakręcił" rywalami i huknął z ok. 21 metrów. Bramkarz nie był w stanie obronić. 0:1!

Goście pod polem karnym gospodarzy, ale nie potrafią znaleźć dziury w defensywie Leicester.

Cały czas przeważa Manchester City, ale wciąż bez okazji bramkowych.

Typowo angielska pogoda. Pada, murawa jest śliska, ale nie grząska. A na niej nieznaczna przewaga gości.

Pierwsza groźna akcja Leicester. Lewą stroną ruszył Gray, ale dogranie wybił obrońca.

Gramy!

Mecz poprowadzi Lee Mason.

Przed nami ćwierćfinał Pucharu Ligi Angielskiej. Leicester podejmuje Manchester City.