1:1
Zakończony
Serbia
90+4'

Kolejny rzut rożny dla zespołu z Półwyspu Iberyjskiego. Nie udało się go wykorzystać gospodarzom. W polu karnym znalazł się Pepe, ale jego strzał po ziemi nie był w lustro bramki Serbów.

10
16
5
4
3
90+1'

Raphael Guerreiro uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Elegancka akcja Portugalczyka nie doczekała się podsumowania w postaci strzału do bramki.

7
8
6
4
6
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

7
8
2
4
5
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Tadić za faul przed własnym polem karnym.

2
1
1
3
5
85'

Bardzo trudne spotkanie dla Szymona Marciniaka. Tym razem na pewno słuszne rozstrzygnięcie, ponieważ Filip Mladenović blokował brzuchem uderzenie Goncalo Guedesa.

6
4
3
1
84'

Portugalia. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Goncalo Guedes.

9
2
4
1
2
81'

Idą do przodu Portugalczycy, którym nie brakuje energii do atakowania. Przyblokowane w ostatnim momencie uderzenie Bernardo Silvy i gospodarze musieli zadowolić się rzutem rożnym.

4
4
3
4
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Spajić za spóźniony wślizg.

7
2
1
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović za faul przed własnym polem karnym.

4
3
1
3
6
74'

Ponownie Szymon Marciniak na cenzurowanym u Portugalczyków. Ostatecznie nie ma rzutu karnego po zdarzeniu z udziałem Andre Silvy, ale ta decyzja została szybko anulowana. Selekcjoner gospodarzy mocno obsztorcował sędziego asystenta.

3
11
3
2
6
71'

Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej reprezentacji Serbii. Przyjezdni mają bardzo dużo szczęścia, że ponownie udało im się nie dopuścić do straty gola. Portugalczykom zostało mało czasu na rozstrzygnięcie spotkania!

2
4
4
5
1
69'
68'

Danilo Pereira próbuje powtórzyć swój wyczyn sprzed przerwy, jednak jego uderzenia z dystansu w drugiej części meczu nie są równie celne.

1
66'

Andre Silvie nie udało się oddać strzału po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Portugalia oblega pole karne przeciwnika.

2
2
4
6
64'

Denerwuje się publiczność na bramkarza reprezentacji Serbii, który coraz dłużej celebruje wznowienie gry.

5
4
3
3
7
60'

Rafa Silva zatańczył z piłką na skraju pola karnego. Jego miękkie dośrodkowanie było niecelne i nikt nie mógł po nim oddać uderzenia.

2
1
1
57'

Portugalia. Schodzi: Dyego Sousa. Wchodzi: Andre Silva.

2
57'

Już 18 uderzeń w tym spotkaniu. Dusan Tadić wyraźnie przestrzelił z kilkunastu metrów i Rui Paticio nie musiał interweniować. To samo zrobił z dystansu Danilo Pereira.

2
3
1
1
2
54'

Marko Dmitrović interweniował po miękkim dośrodkowaniu Raphaela Guerreiro. Portugalia musi budować atak od początku.

4
2
2
1
2
52'

Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Dyego Sousy. Nie udało się oddać uderzenia zawodnikowi, który zastępuje na desancie Andre Silvę.

2
2
4
4
2
51'

Szymon Marciniak podniósł z boiska Aleksandara Mitrovicia. Tym razem kibice byli zachwyceni stanowczą reakcją sędziego z Płocka.

10
5
4
1
1
49'

Darko Lazović ładnie zwiódł przeciwnika i oddał strzał po ziemi. Poradził sobie z nim Rui Patricio. Po chwili kolejna interwencja bramkarza Portugalczyków po podaniu prostopadłym do Aleksandara Mitrovicia.

2
1
2
3
3
49'

Zobaczymy, czy Serbowie zaciągną hamulec po rozmowie ze swoim selekcjonerem w szatni. Przed przerwą poszli na wymianę ciosów z Portugalczykami.

1
2
1
1
1
47'

Tak cieszyli się goście z prowadzenia, które już stracili.

1
46'

Druga połowa.

1
2
1
1
Czy reprezentacja Portugalii wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
6
4
1
2
2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe za nieprzepisowe powalenie przeciwnika na ziemię.

Portugalia
8
11
5
2
5
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

5
4
2
2
2
44'

Portugalia zdążyła wyrównać przed przerwą.

3
4
1
6
7
42'

Gol! Strzelił Danilo Pereira. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Zanosiło się na to wyrównanie i jest. Przysnęli środkowi obrońcy i pomocnicy reprezentacji Serbii i cała drużyna musi zapomnieć o swoim prowadzeniu. Danilo Pereira przeprowadził rajd przez centrum boiska i oddał piękne uderzenie zza pola karnego. Futbolówka zanim wylądowała w siatce odbiła się od poprzeczki. Zachwyceni gospodarze na trybunach.

39
17
13
15
27
39'

Przetrwali najgorszy moment pierwszej połowy Serbowie. Tak przynajmniej się wydaje. Portugalczycy oddali już 10 strzałów, ale nie potrafią wyrównać.

3
3
2
3
4
36'

Bernardo Silva domagał się rzutu karnego. Wbiegł między dwóch reprezentantów Serbii i został przez nich twardo powstrzymany. To trzecia sytuacja, w której Portugalczycy byli przekonani, że należy im się jedenastka.

8
9
4
3
1
34'

Rui Patricio interweniował odważnie na przedpolu. W ostatnim momencie sprzątnął tam piłkę sprzed nosa składającego się do uderzenia przeciwnika.

4
32'

Portugalczycy starają się przeorganizować po zejściu z boiska swojego lidera Cristiano Ronaldo. W tym fragmencie spotkania reprezentanci Serbii mają odrobinę spokoju.

6
8
3
4
4
30'

Portugalia. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Pizzi.

29
24
17
23
20
30'

Dynamiczne spotkanie, piłkarze obu drużyn stawiają na atakowanie, trudno o przewidywania jaki będzie dalszy przebieg zdarzeń.

8
7
4
4
2
28'

Kontuzji doznał Cristiano Ronaldo. Bez kontaktu z przeciwnikiem i to wygląda niebezpiecznie dla reprezentacji Portugalii.

16
16
14
24
20
24'

Cristiano Ronaldo nie może uwierzyć, że Szymon Marciniak nie przyznał jego drużynie rzutu karnego. To już druga sytuacja, w której sędzia z Polski rozczarował gospodarzy.

16
18
11
8
13
22'

Chyba nawet kibice reprezentacji Serbii czują zapach wyrównania. Pożar za pożarem w polu karnym zespołu, który jest na prowadzeniu.

9
5
3
3
7
21'
20'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na głowę Aleksandara Mitrovicia, którego strzał nie sprawił problemu Rui Patricio.

5
1
2
4
4
18'

Ruszyli do przodu gospodarze i odsłonili dostęp do własnej bramki. Płaskie dośrodkowanie przecięło pole karne Rui Patricio.

7
4
3
1
3
15'

Nadal bez gola reprezentacja Portugalii i trudno jest w to uwierzyć. Marko Dmitrović odbił piłkę końcami palców na rzut rożny po uderzeniu Rafy Silvy. Cristiano Ronaldo pobudza publiczność, żeby pomogła jemu i kompanom w dalszym atakowaniu.

7
4
2
3
3
14'

Wściekle atakują gospodarze. Stara się zyskać odrobinę czasu drużyna z Bałkanów. Przerwa w grze jest spowodowana urazem Mijata Gacinovicia.

1
11'

Podanie w środek pola karnego reprezentacji Serbii. Tam próba uderzenia, ale rozpaczliwie interweniujący obrońca zdążył zablokować piłkę.

5
2
1
1
9'

Cristiano Ronaldo jest rozdrażniony. Mocne uderzenie lidera Portugalczyków zza pola karnego obronione przez Marko Dmitrovicia. Bramkarz uratował Serbów.

8
7
1
4
3
8'

Kibice gości zachwyceni na trybunach. Doskonale rozpoczęło się spotkanie dla Serbów, których pierwsza konkretna akcja zaowocowała rzutem karnym i w konsekwencji golem.

7
5
1
3
3
7'

Gol! Strzelił Dusan Tadić.

Serbowie na prowadzeniu. Drużyna z Bałkanów ekspresowo strzeliła gola Portugalczykom. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Dusan Tadić i po zmyleniu Rui Patricio skierował piłkę w lewy narożnik jego bramki.

70
25
10
11
13
7'

Rzut karny dla reprezentacji Serbii za faul Rui Patricio na Aleksandarze Mitroviciu.

17
17
6
3
4
5'

Pepe zapędził się w okolicę pola karnego przeciwnika. Tam został zatrzymany, zdaniem Szymona Marciniaka, zgodnie z przepisami.

4
4
1
2
4
4'

W posiadaniu piłki Portugalczycy, którym nie udało się zdobyć bramki w poprzednim spotkaniu. Głównie przez własną nieskuteczność. Pierwszą szansę na trafienie do siatki Serbów miał William Carvalho, ale chybił z kilku metrów.

2
4
3
2
1
Czy reprezentacja Portugalii wygra mecz z Serbią?