90'

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Ruben Neves.

89'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes.

Podsumowanie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Goncalo Guedes dostał piłkę dość przypadkowo, ale później przypadkowości nie było już żadnej. Mocne uderzenie na 3:0. Pomógł rykoszet.

15
10
2
4
5
88'

Luksemburg. Schodzi: Vincent Thill. Wchodzi: Stefano Bensi.

wchodzi Wchodzi
Stefano Bensi #21
schodzi Schodzi
Vincent Thill #10
1
1
88'

Portugalia. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Joao Mario.

87'

Drugim zmiennikiem selekcjonera Portugalczyków będzie Joao Mario.

2
1
85'

Kolejny lob Cristiano Ronaldo ponad zbyt nerwowym w niektórych sytuacjach Anthony'm Morisem. Tym razem futbolówka nie wylądowała w siatce.

2
1
1
83'

Selekcjoner Luksemburga zachęca swoich podopiecznych do ataku. Prowadzona przez niego aktualnie drużyna strzeliła jednego gola w ostatnich 11 meczach z Portugalczykami.

1
2
1
2
81'

Kilka minut pozostało do zakończenia spotkania. Portugalia, wspierana przez publiczność, obserwuje przeciwnika będącego aktualnie w bezpiecznej odległości od bramki Ruiego Patricio.

4
1
1
79'

Cristiano Ronaldo poklepał po plecach Daniela Stefańskiego. Wybaczył arbitrowi, że ten trzy razy nie podyktował dla jego zespołu rzutu karnego.

2
6
1
1
77'
75'

Portugalia momentami grała w spacerowym tempie, ale kiedy tylko przyspieszała, była wyraźnie lepsza od Luksemburga. W wygranym 2:0 meczu strzelił gola Cristiano Ronaldo.

3
4
1
1
72'

Danel Sinani w polu karnym zespołu z południa kontynentu. Nie oddał soczystego uderzenia, a powinien, ponieważ szansa na pokonanie Ruiego Patricio była dobra.

2
2
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson Rodrigues za uderzenie przeciwnika łokciem.

Gerson Rodrigues #17
Luksemburg
1
1
71'

Nie ma rzutu karnego po starciu z Bernardo Silvą. Tym razem wydaje się, że Daniel Stefański powinien przyznać jedenastkę gospodarzom.

1
1
1
2
1
70'

Piłka w posiadaniu reprezentacji Portugalii. Mająca w perspektywie hitowe starcie z Ukraińcami stara się biegać z futbolówką, a nie za nią.

1
67'

Nie ma się co oszukiwać. Komplet punktów pozostanie na 99 procent w Lizbonie. Luksemburg nie zamierza jednak wywieszać białej flagi i próbuje wykorzystać tę niewielką szansę na zapunktowanie.

2
2
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Czasem uda się wywołać wilka z lasu. Wstrzelił się Cristiano Ronaldo. Piękny lobik ponad bramkarzem w sytuacji sam na sam. Portugalia ma w kieszeni komplet punktów. Kapitan gospodarzy sam zabrał piłkę kompletnie zagubionym przeciwnikom, konkretnie Maxime'owi Chanotowi, i wykorzystał stworzoną sobie szansę.

31
18
1
7
5
62'

Cristiano Ronaldo biega i strzela. Tyle już prób lidera Portugalczyków, że przynajmniej jedna powinna skończyć się golem.

7
1
1
1
2
59'

Luksemburg. Schodzi: Dave Turpel. Wchodzi: Daniel Da Mota.

Daniel Da Mota #9
Dave Turpel #20
3
58'

Portugalia wyraźnie lepsza po przerwie. Początek drugiej części spotkania przypomina pierwsze minuty tego spotkania. Anthony Moris zaprezentował kolejną interwencję po strzale Cristiano Ronaldo.

1
1
55'

Cristiano Ronaldo szuka sposobu na pokonanie bramkarza reprezentacji Luksemburga. Trwa ostrzał nie tylko ze strony kapitana gospodarzy, ale również jego kompanów.

3
1
1
1
53'

Daniel Stefański wziął udział w grze. Rozwścieczył Portugalczyków, których akcję przerwał.

1
1
51'

Cristiano Ronaldo kontynuuje grę i wygląda na to, że wszystko z jego zdrowiem jest w porządku. Strącenie kapitana reprezentacji Portugalii, ale dokładnie w to miejsce, gdzie znajdował się Anthony Moris.

2
1
2
50'

Potężne uderzenie zza pola karnego. Anthony Moris nie zdołał utrzymać piłki w dłoniach, ale był doskonale zorientowany i sam się zaasekurował.

2
48'

Cristiano Ronaldo narzeka na problem ze zdrowiem. Być może Fernando Santos da odpocząć swojemu najważniejszemu zawodnikowi.