Wymiana podań reprezentacji Francji i wyczekiwanie na ostatni gwizdek.

1
1
90'

Gol! Strzelił Sokol Cikalleshi.

Pewne uderzenie po ziemi do bramki. Albania strzeliła gola honorowego z rzutu karnego. Poszkodowany zabrał się za wykonanie jedenastki i nie pozwolił sobie na błąd.

89'

Hugo Lloris popełnił faul we własnym polu karnym na Sokole Cikalleshim.

3
1
1
3
85'

Gol! Strzelił Jonathan Ikone. Asystował mu Nabil Fekir.

Ładna akcja zmienników. Jonathan Ikone uruchomił Nabila Fekira i doczekał się wymarzonego podania zwrotnego. Pozostało pokonać Thomasa Strakoshę. Didier Deschamps bije brawo swoim dublerom.

10
2
1
1
1
84'

Francja. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Nabil Fekir.

82'

Jonathan Ikone wbiegł rozpędzony w pole karne przeciwnika. Rozpaczliwy wślizg przeciwnika uniemożliwił oddanie strzału zmiennikowi.

2
80'

Francja. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Lucas Digne.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Taulant Xhaka za faul na skrzydle na Benjaminie Pavardzie.

77'
75'

Kwadrans do końca i Francuzi mogą rozkoszować się korzystnym wynikiem. Albania nadal nie zmusiła Hugo Llorisa do interwencji.

3
73'

Albania. Schodzi: Amir Abrashi. Wchodzi: Taulant Xhaka.

72'

Piłka znalazła się w centralnej części pola karnego Francji po płaskim dośrodkowaniu. Albańczykom nie udało się zorganizować i oddać strzału.

2
1
68'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Antoine Griezmann.

Drugie trafienie Kingsleya Comana w tym meczu. Dobrze zachował się blisko bramki przeciwnika, osłonił futbolówkę przed Albańczykiem i strzelił z bliska na 3:0. Inteligentnie Lucas Hernandez przepuścił podanie Antoine'a Griezmanna.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Klaus Gjasula za ostry faul na Blaisie Matuidim.

Klaus Gjasula #9
Albania
1
65'

Albania stara się jeszcze poderwać do walki. Bramka kontaktowa dodałaby smaczku temu spotkaniu, jednak od pomysłu jej zdobycia do wykonania jest daleka droga.

1
62'

Albania. Schodzi: Bekim Balaj. Wchodzi: Sokol Cikalleshi.

60'

Oliver Giroud zgubił piłkę przed polem karnym przeciwnika, ale ambitnie za nią pognał i odzyskał dla reprezentacji Francji.

2
59'

Suną ataki na bramkę Thomasa Strakoshy. Z kolei Hugo Lloris ma wolne po przeciwnej stronie boiska.

3
1
1
56'

Antoine Griezmann zakończył znakomitą akcję Francuzów strzałem w Thomasa Strakoshę. Perfekcyjna wymiana podań, ale byłemu piłkarzowi Atletico Madryt nadal brakuje wykończenia.

1
53'

Albania. Schodzi: Ylber Ramadani. Wchodzi: Klaus Gjasula.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ylber Ramadani #2
1
52'

Thomas Lemar opanował piłkę w polu karnym przeciwnika. Po jego strzale rykoszet i mistrzowie świata musieli zadowolić się rzutem rożnym.

2
50'

Gospodarze budują atak na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Francuzi zagrali podanie prostopadłe do Antoine'a Griezmanna, któremu nie udało się ominąć Thomasa Strakoshy.

4
1
1
1
1
48'

Francja w środkowej strefie boiska. Oczywiście jest tam także reprezentacja Albanii, ale statystuje wobec ataku pozycyjnego faworyta.

1
46'

1
Czy Francja powiększy przewagę po przerwie?
4
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

2
1
45'

Antoine Griezmann strzelił katastrofalnie zza pola karnego. Nie była to wymarzona pierwsza połowa w wykonaniu tego piłkarza.

3
2
42'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła unieszkodliwione przez reprezentantów Albanii. Oliver Giroud nie wystartował do futbolówki na pełnej prędkości.

3
40'

Jeszcze kilka minut pozostało w pierwszej połowie. Francja w posiadaniu piłki. W tej statystyce ma 68 procent.

3
1
37'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Antoine Griezmann!

Jedna z gwiazd reprezentacji Francji nie wykorzystała rzutu karnego. Potężne uderzenie ponad Thomasem Strakoshą tyle że zamiast do siatki, to w poprzeczkę.

7
5
4
7
3
36'

Rzut karny po faulu Mergima Mavraja na Lucasie Hernandezie.

2
1
1
2
2
34'

Ten fragment w grze Francji można nazwać odpoczynkiem. Można też zadyszką, ale raczej za wcześnie.

4
32'

Francuzi zbierają energię na kolejne ataki. Publiczność zadowolona z dotychczasowej postawy Trójkolorowych.