Tosun do Yilmaza, niefartownie przeciął to podanie Lenglet, ale nie zorientowali się Turcy.

90+3'

Giroud w kierunku Griezmanna, ale ten na spalonym.

1
90+2'

Blokowany Griezmann pada na murawę. Ale to bardziej efekt zmęczenia niż przewinienia rywala.

1
1
1
90+1'

Odważnie ruszył Burak Yilmaz, ale po jego zagraniu piłka poleciała nad poprzeczką.

1
2
1
90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga połowa meczu.

89'

Lemar z wolnego właśnie do Ikone, ale łapie pilkę Gunok.

2
1
88'
87'

Żółtą kartkę otrzymał Kenan Karaman.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Irfan Can Kahveci.

Irfan Can Kahveci #21
Turcja
86'

Strzał Griezmanna prosto w mur.

1
2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Cenk Tosun.

84'

Benjamin Pavard faulowany przez polem karnym przeciwnika przez Tosuna.

1
82'

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Cenk Tosun.

83'

Przebudzili się tureccy kibice, którzy przez ostatnie kilka minut byli zagłuszeni przez sympatyków gospodarzy.

1
1
81'

Gol! Strzelił Kaan Ayhan. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

I znów gol ze stałego fragmentu gry, ale tym razem z rzutu wolnego. Calhanoglu wrzucał piłkę z 30. metra, a Ayhan będąc na pozycji z dość ostrego kąta pokonał strzałem po krótkim rogu zdezorientowanego Steve'a Mandandę. Ależ nam się zrobiły emocje na Stade de France!

81'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann za faul.

1
1
2
1
80'

Dwójkowa akcja Comana z Giroudem, ale nie zrozumieli się piłkarze przy kluczowym podaniu.

79'

Ucichli tureccy kibice. Teraz rozlega się doping dla Francji.

1
78'

Spalił akcję Burak Yilmaz.

77'

Francja. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Thomas Lemar.

76'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Antoine Griezmann.

Ależ wejście napastnika Chelsea! Dośrodkowanie z narożnika Griezmanna, a Giroud wyskoczył najwyżej, choć było przy nim czterech Turków, i wpakował piłkę do siatki! Jest upragniony gol dla Francji!

75'

Sissoko dośrodkowuje do wbiegającego Girouda, ale wybija głową Merih Demiral. A po zagraniu tureckiego obrońcy jeszcze piłka trafiła go w rękę. Ale rzutu karnego nie ma.

2
75'

Akcja kończy się niegroźną główką Varane'a.

74'

Coraz bardziej nerwowo wybijają piłkę tureccy obrońcy. Kolejny korner dla mistrzów świata.

73'

Ozan Tufan za bardzo odchylił się przy strzale i posłał piłkę wysoooko nad poprzeczką.

1
71'

Szaleje z piłką Benjamin Pavard, ale nie przekłada się to na bramki...

1
70'

Dośrodkowanie Hernandeza z rzutu rożnego na głowę Varane'a, ale ten uderzył obok bramki.

69'

Znów Francuzi "usiedli" na 30. metrze na połowie rywali i szukają okazji.

67'

Kolejny raz przyspieszyli gospodarze. Piłka do Bena Yeddera w ostatniej chwili przecięta i wybita.

65'

Kolejną akcję mistrzów świata przerywa sędzia asystent, który zauważył pozycję spaloną Kingsley'a Comana.

63'

Wissam Ben Yedder zapędził się do linii końcowej w polu karnym i chciał miękko zagrać na głowę Griezmanna, ale w porę interweniował Mert Gunok.

62'

Nacisnęli goście. Dośrodkowanie z prawej strony Calhanoglu nie dochodzi do adresata, ale piłka trafiła jeszcze pod nogi Tufana, lecz ten uderzył nad poprzeczką.

60'

Ależ kontrę mieli teraz Turcy! Uderzenie rozpędzonego Buraka Yilmaza wybił na rzut rożny Steve Mandanda

1
58'

Pada Griezmann w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy. Zdaje się, że słusznie.

1
1
1
1
1
57'

Sissoko za dużo rąk używał przy walce o piłkę z Umutem Merasem.

55'

Lucas Hernandez pokusił się o samotny rajd, ale najgorszą częścią tej akcji był strzal.

53'

Turcja. Druga zmiana. Schodzi: Mehmet Zeki Celik. Wchodzi: Kaan Ayhan.

52'

Niesamowite. Rozgrywaniu akcji przez Francuzów towarzyszą głośne gwizdy kilkunastu tysięcy tureckich kibiców na Stade de France.