Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa meczu.

1
1
2
89'

I jeszcze jedna niezła okazja dla gospodarzy! Pavard nie do końca zrozumiał się z Giroudem i nie udało się zwieńczyć efektownej akcji bramką.

4
2
1
2
1
88'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Thomas Lemar.

87'

Piękny, czysty wślizg N'Golo Kante w Platicę.

1
20:41

2
84'

Nadal żadnej zmiany nie dokonał trener Didier Deschamps.

1
82'

Mołdawia. Schodzi: Vadim Raţă. Wchodzi: Artur Patraş.

1
81'

Mbappe wyłożył piłkę Griezmannowi, a ten spudłował.

2
1
2
1
1
78'

Gol! Francja prowadzi 2:1. Karnego na bramkę zamienił Olivier Giroud.

11
7
4
8
12
77'

Żółtą kartkę otrzymał Veaceslav Posmac, który faulował Lucasa Digne. Ewidentna jedenastka po wślizgu w nogi.

4
1
1
6
2
77'

Rzut karny dla Francji!

4
3
9
5
10
76'

Kolejna aktywna próba Comana, ale byl na spalonym.

1
75'

Jest strzał na bramkę Francuzów. Próbował Rata, ale do bramki brakowało dość dużo.

1
74'

Mołdawia. Schodzi: Radu Gînsar. Wchodzi: Nicolae Milinceanu.

Nicolae Milinceanu #21
Radu Gînsar #11
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne.

1
1
1
71'

Na trubunach meksykańska fala, na boisku... no, ten... nadal to samo.

1
1
2
69'

Antoine Griezmann strzelał z dystansu, lecz daleko piłce było do światła bramki.

4
68'

Mołdawia. Schodzi: Ion Jardan. Wchodzi: Dinu Graur.

Dinu Graur #22
Ion Jardan #15
3
67'

Goście bardzo mocno skoncentrowani na obronie. Kosztuje ich to sporo sił.

2
65'

Zbyt optymistyczne zagranie do N'Golo Kante na dobiegnięcie na lewe skrzydło.

2
1
63'

Cały czas usiłują blokować próby Francuzów z dystansu Mołdawianie. Na razie skutecznie.

5
2
1
1
61'

Kolejna zmarnowana szansa Girouda. Akcję rozpoczął N'Golo Kante, potem zagrał na prawą stronę i stamtąd dośrodkowywał Griezmann.

2
1
59'

Giroud po podaniu Pavarda nad bramką.

3
58'

Przypalił akcję Olivier Giroud.

4
57'

Koselew znów przewracany we własnym polu karnym, ale tym razem przez jednego z partnerów z obrony. Tym razem jednak Mołdawianie dali radę zażegnać niebezpieczeństwo.

1
1
55'

Griezmann wrzucał piłkę z rzutu wolnego, lecz bez skutku.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ion Jardan. Nie zdążył dogonić rywala, więc go sfaulował.

Mołdawia
53'

Czterech na trzech wychodzili Francuzi, ale podanie do Comana za bardzo za plecy i nic z tego nie wyszło.

1
51'

Mbappe chciał indywidualną akcją przedrzeć się w pole karne. Padł w nim po kontakcie z Armasem, ale gwizdek sędziego milczy.

49'

Płaskie zagranie Pavarda, piłka przeleciała przez pole bramkowe Mołdawian i... nikt jej nie zamknął.

1
46'

I już pierwszą szansę miał Mbappe, który najpierw nabrał zwodem dwóch obrońców, a następnie uderzył nad poprzeczką.

czas Druga połowa
20:41

1
45+2'

Rzut wolny mieli goście, ale dośrodkowania Cociuca nikt nie zamknął.

1
45+1'

Rozpoczęła się pierwsza z dwóch doliczonych minut.

45'

Giroud na spalonym, choć tu też mamy wątpliwości, czy decyzja arbitra słuszna.

43'

5 ostatnich bramek dla Francji padło po stałych fragmentach gry (3 po rzutach wolnych, jeden po karnym i jeden po rożnym)

2
1
4
41'

Ponieważ nic się nie dzieje na boisku, podajemy informację, że Mali remisuje z Gwineą w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki.

7
39'

Corentin Tolisso próbował zagrywać w stronę bramki, ale po raz kolejny próba została zablokowana przez obrońców.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Craciun.

Artur Craciun #14
Mołdawia
1
35'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Antoine Griezmann.

Koselew wpadł na Girouda na 5. metrze i padł na murawę zostawiając pustą bramkę. W akcji refleks zachował Varane, który zagraniem głową trafił piłką między słupki piłkę zagrywaną przez Griezmanna! Aż dziwne, że arbiter nie podyktował rzutu wolnego dla Mołdawii.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Vadim Raţă za faul na 30. metrze.

Mołdawia
2
1
2
33'

Strzał Mbappe z dystansu po ziemi obroniony przez Koselewa.

3
30'

Podbudzili się kibice na Stade de France, ale piłkarze nie wyglądają na pobudzonych.

2
28'

Zagranie na głowę Girouda, ten próbował szczupakiem wpakować piłkę do siatki, ale było to uderzenie niecelne.

1
26'

Mbappe do zbiegającego na bliższy słupek Girouda, ale szczelnie w defensywie piłkarze z Mołdawii.

1
25'

Trudno powiedzieć, by Francuzi rzucili się na rywala celem odrabiania strat...

23'

Mołdawianie przejęli piłkę, mogli wyjść z kontrą, ale tego nie zrobili. Ale na wszelki wypadek Tolisso popełnia faul taktyczny.

21'

A teraz Mbappe fauluje Platicę na połowie Mołdawii.

20'

"Dalej Kylian! Szybciej!" - pokrzykuje po francusku Didier Deschamps.

1
1
18'

Dośrodkowanie N'Golo Kante łapie Koselew. Twardo i skutecznie w obronie piłkarze z Mołdawii.

1
1
1
1
17'

Centrostrzał Mbappe nie przyniósł żadnego efektu.

2
16'

Z pierwszej piłki usiłował strzelać Pavard znajdujący się na 11. metrze, ale efekt był taki, że piłka wyleciała na aut. Resztę można sobie wyobrazić...

2
1
2
14'

Pavard na 20. metrze chciał koronkowo rozegrać akcję, lecz nadział się na rywala.

1
13'

Blokowane podanie Griezmanna. Podanie, które miało rozpocząć atak na bramkę rywali.

1
12'

Zagranie do Girouda w pole karne, ale francuski napastnik został uprzedzony przez obrońcę. Od bramki Koselew.

3
2
1
1
10'

A tak wyglądał stadion kilka minut temu.

1
3
8'

Gol dla Mołdawii!  Vadim Raţă!

Ależ błąd Clementa Lengleta! Chciał zagrać piłkę głową do Mandandy, ale główkował źle. Za drugim razem też mu się to zagranie nie udało, a pod presją Vadima Raty obrońca Les Bleus stracił piłkę. Sensacja w Paryżu!

20:41

6'

Pierwszy strzał na bramkę Koselewa, Mbappe próbował z ostrego kąta po stracie piłki przez rywali, ale bramkarz reprezentacji Mołdawii złapał futbolówkę w rękawice.

1
1
1
5'

Digne szukał podaniem Girouda, ale zagranie z lewej strony zostało zablokowane.

1
1
1
4'

Mbappe z piłką przy polu karnym, ale szybko wrócili z akcją na połowę boiska Francuzi.

1
1
3'

Pograli chwilę piłką Mołdawianie, ale szybko ją stracili.

2
2
2'

A gospodarze już grają pressingiem na połowie rywala. To może być częsty obrazek tego spotkania.