Francja. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Lucas Digne.

1
2
1
72'

Mogło być 0:3! Po dograniu z rogu uderzył Giroud, piłka odbiła się od poprzeczki!

1
1
2
1
2
71'

Francuzi odzyskali panowanie nad meczem. Albańczycy stracili siły i wkrótce mogą mieć większe problemy.

1
1
1
68'

Po kolejnym dograniu z kornera strzał Corentina Tolisso poszybował ponad bramką.

3
2
1
1
2
67'

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Dubois, strzał obronił Berisha.

2
1
64'

Kolejny strzał w meczu Giroud, Berisha nie popełnił błędu i złapał piłkę.

3
2
1
2
2
60'

Kolejny strzał Manaja i kolejny raz piłkę zablokował Lenglet.

2
58'

Gospodarze zaczynają coraz więcej ryzykować. Francuzi jednak odpierają ataki gospodarzy.

1
1
1
1
1
55'

Lepiej po zmianie stron wygląda gra Albanii. Francuzi szukają trzeciego gola, który zamknie mecz.

2
2
1
1
52'

Giroud znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia, dobrze w bramce zachował się Etrit Berisha.

2
2
1
1
1
50'

Manaj uderzał z pola karnego, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

3
2
1
1
47'

Berat Djimsiti doszedł do dośrodkowania, strzał minął jednak bramkę Francuzów.

3
2
1
1
1
46'

Albania. Schodzi: Ermir Lenjani. Wchodzi: Odise Roshi.

3
2
1
1
1
46'

Albania. Schodzi: Kristi Qose. Wchodzi: Ledian Memushaj.

Kristi Qose #15
4
1
1
46'

Wracamy do meczu.

2
20:11

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Piłkę otrzymał Mendy, ale Francuz był na spalonym.

1
1
1
1
3
40'

Po dograniu z rogu uderzał Lenglet, piłka minęła cel. Niewiele brakowało, a Francja prowadziłaby 3:0.

5
1
1
1
36'

Bare dośrodkował z rzutu wolnego, jednak nie było to dogranie życia.

4
1
1
1
36'

Powoli zbliżamy się do przerwy, a gospodarze wciąż bez okazji bramkowej.

3
2
2
1
34'

Starali się zaatakować Albańczycy. Dogranie w pole karne było jednak niedokładne. Piłkę złapał bramkarz.

2
2
1
31'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Leo Dubois. Już chyba po większych emocjach. Dubois wypatrzył w polu karnym Griezmanna, który precyzyjnie uderzył. 0:2!

10
5
5
4
8
30'

Dwa kwadranse za nami. Francuzi dość łatwo objęli prowadzenie, jednak to cenią.

1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

1
1
1
1
4
23'

Minuty mijają, Francuzi kontrolują przebieg spotkania. Albańczycy nie mają pomysłu na zagrożenie rywalom.

1
1
1
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

1
1
3
20'

Strzełał Gjasula, piłka jednak minęła bramkę mistrzów świata.

3
1
1
1
1
18'

Ermir Lenjani dośrodkował z rzutu wolnego, bramkarz bez problemów złapał piłkę. Szukają okazji gospodarze.

3
1
1
1
1
15'

Akcja Albańczyków, dogranie do Balaja, który jednak był na spalonym.

3
1
2
1
1
12'

Po stracie gola gospodarze nie potrafią skutecznie odpowiedzieć mistrzom świata. Francuzi kontrolują przebieg gry.

9'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Antoine Griezmann. Szybko poszło. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Griezmanna, do piłki najwyżej wyskoczył Tolisso i głową wpakował piłkę do bramki. 0:1!

6'

Stopniowo coraz więcej do powiedzenia mają Francuzi. Albańczycy czekają na rywala w okolicach własnej połowy.

4
5
3
3
3
3'

Pierwsze minuty, gra toczy się głównie w środku pola. Piłkarze starają się szybko wymieniać podania.