Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

4
88'
86'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Christian Eriksen.

Nokaut - 3:0 dla Tottenhamu HotspurChristian Eriksen dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową do bramki skierował Fernando Llorente, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

54
33
15
10
17
84'
83'

Gol! Strzelił Jan Vertonghen. Asystował mu Serge Aurier.

Tottenham Hotspur wygrywa 2:0! Koguty wykorzystały bierność Borussii Dortmund. Jan Vertonghen do asysty dołożył bramkę. Belg świetnie znalazł się w polu karnym BVB i wykorzystał znakomitą centrę w wykonaniu Serge'a Auriera, trafiając z kilku metrów.

Tottenham Hotspur
60
39
18
18
26
82'

Londyńczycy wymieniają podania w środkowej strefie boiska, a goście nawet nie próbują odebrać im piłki.

4
2
3
5
5
80'

Gospodarze nadają ton boiskowym wydarzeniom, zaś niemiecki zespół musi uciekać się do obrony.

3
2
2
6
4
77'
75'

Uderzał Christian Eriksen, ale piłka odbiła się od obrońcy rywala i będzie korner dla Kogutów.

6
4
3
2
2
73'

Borussia Dortmund w drugiej odsłonie rywalizacji zupełnie bezradna, nie ma atutów w ofensywie.

4
2
2
2
5
71'

Tottenham Hotspur utrzymuje się przy piłce i szuka swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu.

5
2
1
3
1
69'

Uderzył z dystansu Mahmoud Dahoud, jednak bez problemów piłkę złapał Hugo Lloris .

4
2
2
2
1
68'

Tottenham stara się wciągnąć BVB, żeby wyjść z szybkim atakien.

4
5
5
2
2
65'

Gospodarze nie forsują tempa i spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

7
4
6
5
5
63'

Groźnie atakował Tottenham Hotspur, który wywalczył kolejny rzut rożny.

8
5
6
2
4
61'

Nieźle z kornera dośrodkował Christian Eriksen, zaś celnie główkował Toby Alderweireld. Piłkę chwycił Hugo Lloris.

8
5
5
2
2
60'

Przymierzył z około 30 metrów Christian Eriksen, ale uderzył zbyt lekko i pewnie piłkę złapał Burki.

7
7
4
4
5
59'

Jan Vertonghen popisał się indywidualną akcją, którą zakończył niecelnym strzałem z dystansu.

3
4
4
1
3
57'

Na razie po zdobyciu bramki podopieczni Mauricio Pochettino wydają się mieć wszystko pod kontrolą. Borussia Dortmund jeszcze się nie otrząsnęła po straconym golu.

4
2
5
1
5
55'

Christian Eriksen trafił z rzutu wolnego z około 20 metrów prosto w mur.

5
3
5
4
4
54'

Żółtą kartkę za faul na Sonie otrzymał Thomas Delaney.

Borussia Dortmund
3
4
1
3
5
52'

Nieudane zagranie do Lucas Moury i piłkę przejął Roman Burki.

4
6
4
4
3
50'

Próbował dryblować Heung-Min Son, ale przegrał pojedynek z Toprakiem, którego jeszcze faulował.

2
2
5
2
5
49'

Tottenham Hotspur przejął piłkę i ruszył z kolejną akcją ofensywną.

9
4
2
2
8
47'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Jan Vertonghen.

Tottenham Hotspur wyszedł na prowadzenie 1:0! Znakomicie z lewego skrzydła dośrodkował Jan Vertonghen, a Heung-Min Son nabiegł na piłkę i z kilku metrów wpakował ją uderzeniem z powietrza do siatki.

71
38
20
21
31
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund.

17
5
4
4
6
45'

Dan-Axel Zagadou celnie główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, a znakomicie ten strzał obronił Hugo Lloris, który odbił piłkę do boku.

7
4
1
3
2
42'

Tottenham Hotspur ma przewagę optyczną, jednak na razie nie potrafi udokumentować tego golem.

7
3
3
2
3
40'

Christian Pulisić faulowany i będzie rzut wolny dla BVB.

8
5
5
3
3
38'

Groźnie atakowali zawodnicy z Dortmundu, a w końcowej fazie akcji potknął się Jadon Sancho i stracił piłkę. Chociaż wydaje się, że Moussa Sissoko mógł zahaczyć rywala.

2
4
4
1
1
36'

Odpowiedź Tottenhamu Hotspur, celnie strzelał Heung-Min Son. Skutecznie obronił Roman Burki. Coraz ciekawiej na Stadionie Wembley w Londynie.

3
1
1
4
1
35'

Thomas Delaney uderzył potężnie z około 18 metrów, a piłkę przed siebie odbił Hugo Lloris. W porę interweniowali obrońcy Kogutów, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

3
2
1
4
1
34'

Londyńczycy atakowali prawym skrzydłem, a akcję niecelnym strzałem zakończył Christian Eriksen.

4
3
3
3
3
33'

Piłkarze Tottenhamu Hotspur wymieniają kolejne podania, lecz zupełnie nic z tego nie wynika. Goście tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

7
5
3
5
5
31'

Od pewnego czasu na boisku dzieje się niewiele. Natomiast z trybun słychać głośny doping.

3
2
5
2
4
29'

Thomas Delaney efektownie odebrał piłkę wychodzącemu z kontratakiem Sissoko.

3
2
3
3
4
27'

Nieudana akcja ekipy z Londynu i bezpańską piłkę przechwycił Roman Burki.

4
3
3
6
4
25'

Borussia Dortmund cofnęła się i czyha na okazję do wyjścia z szybką kontrą.

7
2
3
3
3
23'

Hugo Lloris chwycił piłkę odbitą od jednego ze swoich obrońców po uderzeniu Jadona Sancho.

3
6
3
4
2
21'

Szarżował na prawym skrzydle Jadon Sancho, ale został zatrzymany w okolicach pola karnego podopiecznych Mauricio Pochettino.

6
7
8
3
5
20'

Axel Witsel zdecydował się na strzał z dystansu, a piłkę pewnie złapał Hugo Lloris.

3
3
3
2
2
19'

Achraf Hakimi był faulowany przez Sissoko i przyjezdni będą mieli rzut wolny z prawej strony pola karnego gospodarzy.

2
2
2
4
5
18'

Stara się odpowiedzieć Tottenham Hotspur. Cały czas pod grą jest Christian Eriksen.

4
4
4
1
1
15'

Celnie z kilku metrów uderzył Christian Pulisić, a piłkę odbił Hugo Lloris. Strata Juana Foytha mogła się źle skończyć dla Kogutów.

4
6
5
2
1
15'

Sporo walki w środku pola, mnożą się faule. Tym razem nieprzepisowo rywala powstrzymywał Heung-Min Son.

2
2
1
2
2
14'

Nerwowo zagrywał Roman Burki i piłkę przejęli londyńczycy.

1
2
1
1
2
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Aurier.

3
3
5
5
5
11'

2
9'

Coraz szybciej i coraz groźniej atakuje Tottenham Hotspur, który spycha Borussię do defensywy.

6
3
1
2
2
7'

Lucas Moura huknął z około 14 metrów, ale obok bramki przyjezdnych. Grę wznowi Roman Burki.

3
2
6
1
1
5'

Na razie obydwie drużyny badają swoje możliwości i starają się grać długimi podaniami do napastników.

7
5
5
4
3
3'

Christian Eriksen znalazł się na spalonym.

6
6
5
5
3
2'

Agresywny pressing gospodarzy, ale z autu grę wznowi BVB.

3
3
2
3
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.